Yoko

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » kedd máj. 01, 2007 7:30 pm

Sziasztok!

Benéztem hozzátok, olyan jó volt látni a sok képet Spamyrõl, meg Pötykérõl!
Mi is voltunk szülõknél, meg pihizgettünk, valamint ma voltunk Székesfehérváron, és Szekszárdon kicsit kirándulgatni. (Pápa- Pécs táv kerülõkkel :)
Yokot Fehérváron is imádták :) Alig tudtunk menni pár métert... Még az étteremben a pincérek is agyon dögönyözték :D
Most hétvégén itt leszünk már Pécsen, szerintem lesz kábel is, úgyhogy mi most fogjuk majd gyártani a képeket.
Addig is teszek fel két képet. (telóról küldöm mms-be az e-mail címemre, szóval lesz itt telefon számla.. :D )
Az egyik képen Yoko a párommal a szokásos ejtõzésen, a másikon a másik gyönyörûszép kutyusom (alias \"otthoni kutyám\" , Majka )
Jó éjszakát!!! Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » kedd máj. 01, 2007 7:32 pm

õ pedig az én gyönyörû Majkám (a nevét ne kérdezzétek, hogy honnan :) )
De sajnos õt mostanában csak 2 hetente látom... :( Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: dibidobi » szer. máj. 02, 2007 4:29 am

Szia Ildi!

Örülök, hogy nektek is nagyon jól telt a 7vége és Yoko is ilyen jól érzi magát.Az biztos, hogy nehéz egy kis kölyök kutyussal közlekedni az utcán, hisz milyen ember az aki ellen tud állni egy ilyen kis csöpségnek vagy legalább is el tud menni úgy mellett, hogy ne simizze meg vagy legalább szóljon hozzá.Én olyan büszke tudok rá lenni ilyenkor.Mi csak azt nem szeretjük mikor olyan kisgyerekek támadják be pötykét aki a farkát akarja húzni, vagy agyon gyömöszöli szegénykémet.Nem félek attól, hogy bántaná õket hisz õ mindenkit a barátjának hisz de a másik kutyusommal ez történt, hogy picinek agyon nyúzták a kisgyerekek, és olyan szinten megmaradt benne ez az érzés, hogy hamis lett.Soha nem harapott meg senkit és nem is kell félnie senkinek de 3-4 éves korig nem szíveleli a gyereket.Még õket sem bántotta de lehet rajta látni, hogy oda tudna kapni ha nagyon akarná és hát jobb félni mint megijedni.Szóval nem szeretném, hogy pötyke is ilyen téren lelki sérült legyen és ne szeresse a gyerekeket.
A másik kutyusod is nagyon édi.Õ mennyi idõs?Jó ez a kép mintha piros-fehér foltos lenne.Nagyon találó!

Legyetek jók és további szép napot!
Avatar
dibidobi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: jennyke » szer. máj. 02, 2007 12:15 pm

Szia Ildi
Úgy látszik mindenki nagyon elfoglalt mostanában.Szépen nõ a kutyud és nagyon aranyos fõleg a füle tetszik.Én is majd teszek fel képeket ha ráérek szia
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: Tia001 » szer. máj. 02, 2007 8:16 pm

Sziasztok!

Nekem is nagyon tetszik a \"pirospöttyös\" kutyuskád! Olyan kis bocifoltos.... tündéri!

Én is úgy vagyok Spamykével, ahogy ti, mindenhol mosolyt csal azemberek arcára. Nekünk az elsõ, amit mondanak rá az, hogy õ a kis \"õzike\", a hosszú lábai miatt. Kb. 30-40 ember mondta már rá ezt elsõre, el is gondolkodtam azon, hogy mi lenne, ha Bambi lenne a neve....:)))

Szépen növöget Yoko, a nézése meg egyre csintalanabb :)

Várjuk a képeket!

Szép estét!

Anita&Spamyke
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » vas. máj. 06, 2007 4:08 pm

Sziasztok!

Hát még mindig nincs több idõm itt lenni... Nyakamon a vizsgaidõszak, szigorlat, ilyenek... Úgyhogy szánom-bánom, de még mindig nem vettem meg azt a fránya kábelt.. Pedig ilyenkor, mikor van idõm, úgy rakosgatnék fel képeket.. Yoko szépen növekszik ám!! Megismeri már a kaputelefont, akkor rohan az ajtóhoz, mert tudja, hogy akkor jön valaki :)
És már nagyon jól állunk a szobatisztasággal is. Maximum 1 pisi egy nap, de az se mindig.. Csak jelezni nem akar még.. Na de hát majd idõvel..
Igyekszem a képekkel, tényleg.
Addig is szép napot mindenkinek! (bár erre elég borús, szóval tiszta sár Yoko ha sétálunk:)

Sziasztok!!!
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » hétf. máj. 07, 2007 2:07 pm

sziasztok!

Végre van kábel :) Igaz, hogy csak ideiglenes, de addig kiélvezem, és teszek fel gyorsan pár képet most, meg majd este csinálok még! Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » hétf. máj. 07, 2007 2:08 pm

Yoko figyel

(ja, bocs, ha olyat raknék fel, ami már szerepelt, de már olyan rég volt, hogy nem is tudom, melyik új, melyik nem...) Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » hétf. máj. 07, 2007 2:09 pm

még egy kép Majkámról, ez úgy közbeékelõdött Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » hétf. máj. 07, 2007 2:24 pm

Yoko ül Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron