Yoko

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: topcsok » pén. ápr. 20, 2007 8:10 pm

nekünk is ezt csinálták kicsi korukaba a kutyák amikro egy picit behoztuk õket csak õk az ujságpapírral csinálták
íme egy kép róla:
Kép
Avatar
topcsok
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: topcsok » pén. ápr. 20, 2007 8:13 pm

itt még csa kicsit tépték szét de láttátok volna késõbb huha
Kép
itt az egyik bûnös
Avatar
topcsok
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » szomb. ápr. 21, 2007 9:35 am

Sziasztok!

Hát látom Evelin nálatok is ment a pusztítás :)
Sajnos tegnap Yoko elrágta az utolsó kábelt is, amellyel áttudom vinni a képeket a gépre... Szóval most amíg nem tudok szerezni, addig képek nélkül leszünk.. :( Pedig volt 2 kábelünk is, de hát mindkettõt kiszúrta... :)
Hát azért remélem ma találok valahol... Mert gyönyörû az idõ, és tuti elmegyünk ma valamerre.
Majd még este fele jövök élményt beszámolni :)
Szép napot mindenkinek!!!
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: topcsok » szomb. ápr. 21, 2007 12:46 pm

nagyon rossz lehet Yoko hogy szétrág mindent de gaz kiskutya azoknak jó a rágás nem? Nekünk a régi kutyánk Bountynak az apja a telefon zsinórt rágta el kiskorába mert Pici szobatiszta volt. De ezeket már nem is lehtne szobatisztává nevelni
ime Picike:
Kép csapj a mancsomba :) ugy hiányzik :\'(
Avatar
topcsok
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: Tia001 » vas. ápr. 22, 2007 8:04 am

Szia Ildi!

Hát tündér az a kis Yoko!
Épp Andi fórumába írtam le ezzel kapcsolatosan a tapasztalataimat, de így külsõ emberként, mosolyra fakaszt, milyen kis rosszcsontok, és egyben találékonyak tudnak lenni!
Neked is csak azt tudom mondani, majd kinövi, és utólag jókat fogsz nevetni az egészen!
Persze azért ha tudod, neveld meg, ilyenkor kell elkapni.... :)))))

Spamy eleve kevesett rágott, most meg ha lehet mondani, ilyen szempontból egy kisangyal, semmit nem szed szét, akármennyit is vagyunk távol :)))

Egyébként a télen volt nálunk egy kis biglike, Bobó, és Spamy után, mint \"tapasztalt\" kiskutyások, egy egész rituálénk volt, ahogy átrendeztük a lakást, egy kölyökkutyának megfelelõen (gondolok a zsinórok elrakására, szõnyegek feltekerésére, minden ami téphetõ, azt elraktuk...stb.) Szóval egy idõ után kitapasztalja az ember, miket kell elrakodni. Persze így is találhatnak izgalmas dolgokat, de legalább kisebb az esélye :)))))

Andinak is írtam, hogy most kicsit betegeskedtünk, mármint Spamy, 2 napon át be is kakilt, mert hasmenése volt. Most úgy néz ki, 2 széntabletta után kezd helyreállni, de azért lekopogom.

Amúgy szerintem nyugodtan vehetsz Yokónak kis rágókákat. Az több mint valószínû, hogy felviszi az ágyba, de ezek teljesen száraz dolgok, nem maszatol, vagy teríts le neki valamit az ágyra, és akkor kényelmesen elrágcsázhat :)))) Nálunk Spamy is mindent az ágyon csinál (persze enni nem ott eszik), de imád ott lenni. Engem pedig egyáltalán nem zavar, szeretem, ha a közelemben van.

Most éppen besüt a nap, és napozik, imádom!

Lehet, hogy le is fényképezem, megyek is!

Szép hétvégét nektek!

Anita&Spamyke
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: Tia001 » vas. ápr. 22, 2007 8:16 am

Kép
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: Tia001 » vas. ápr. 22, 2007 8:17 am

Kép
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » vas. ápr. 22, 2007 5:32 pm

Sziasztok!

Hát Anita igazad van.. Tényleg elég megmosolyogtató, amit csinálnak... Igaz hogy szét szedi a lakást, de hát nem tudunk rá haragudni tartósan. :) Olyankor csak leül, és néz ránk a szép fekete gomb szemeivel.. Az a leghatásosabb nála, hogy ha rosszat csinál, rá se hederítek.. Ezt viseli a legrosszabbul. Ha nem foglalkozunk vele. Ilyenkor csak csúnyán ránézek néha.. Látszik rajt szinte a bûntudat :)
Szerencsétek van/volt Spamyvel, hogy õ nem rágós.. Mi vettünk neki tegnap délelõtt ilyen kis cipõcskét (ez a mûcsont féle, meghatározhatatlan anyagból) na azt estére (az nap estére) már szétrágta...

Írtam hozzátok, hogy remélem Spamy már jobban van.. A képeken meg egyszerûen imádni való, ahogy napozik :)

Sajnos én még mindig nem tudok \"normális\" képeket felrakni, mert mint feljebb említettem, Yoko mind két erre alkalmas kábelünket szétrágta.. Van érzéke hozzá :)
Szóval most azt találtam ki, hogy a telómról elküldtem e-mailre pár képet, ,megnézem milyen minõségû.
Na, mi megyünk \"esti sétára\" :)

Üdv mindenkinek!!! Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » vas. ápr. 22, 2007 5:33 pm

anya-gazdival az ágyban :) Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » vas. ápr. 22, 2007 5:34 pm

és így tudok bújni... :) Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég