Casper, a bohóc

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: desther » kedd jún. 20, 2006 4:03 pm

Szia Andi!

Na,megvan a boldogság?Milyenek az éjszakáid? Szokod már a horkolást, pukizást és a bulldog terrort?
Mesééééééélj! És képeket is A-KA-ROK!!!!!

Pussz
Avatar
desther
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: Kicsi Nyuszi » kedd jún. 20, 2006 7:23 pm

ÉN IS ÉN IS ÉN IS!!!!! :DD
Avatar
Kicsi Nyuszi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: Banyus » szer. jún. 21, 2006 4:45 pm

A kefír azért... fincsi volt... ;)

Kép
Avatar
Banyus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: Banyus » szer. jún. 21, 2006 4:49 pm

... és a játék kánaán ...
Kép
Avatar
Banyus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: desther » szer. jún. 21, 2006 7:40 pm

Szia!

Hála az égnek, leredukáltuk a fürdetést és a kenegetést heti egy alkalomra...
Viszont.A doki azt mondta, hogy meg kéne állni a hízásban, legalábbis többet kell futnia (köszi, ebben a melegben hogyan?), ha menni akarunk a novemberi derby-re.Megígérte, addig a szõre is gyönyörû lesz már...
Szegénykém, még most is liheg, pedig már hûvösebb az idõ és a ventillátor is megy.
Ma vettem neki hámot, ugyanolyan, mint a nyakörv, fekete tappancsos.Nagggggyon kemény a kiscsávó benne mind a 9 kilójával...
Hogy mikor lesz vége az éjszakai ámokfutásnak? Szerintem nemsokára.Jól fingasd ki estére és akkor talán...Én is szenvedtem, mert folyamatosan lement vizet inni, aztán nem találta a helyét stb...
Az, hogy nem eszik, normális,Zeusz is csak este falja fel a reggeli adagját.Ebben a melegben nem is csoda.
Tipp: ha nagyon szenved a hõségtõl, napjában többször is bevizezheted a bundáját a buksiján meg a hátán, nekem is az orvos tanácsolta.Egyébk. ebben a melegben mi sem megyünk sétálni, napközben csak gyors pisi-kakira aztán este 10-kor teszünk egy hosszabb sétát.
Az a kis kettéosztott tálka, már most látom, kicsi lesz... :)))
Tényleg, milyen tápot adsz neki?Ami igazán jó, az a Royal Canin, a Flatazor, az Acana, a Hill\'s ezeket elég szárazon, bár én ízesítem konzervvel, mert õkelme finnyás.
Nagyon édik a képek, már ránézésre kis rosszcsont.
Mi is így voltunk Zeusszal,olyan nyugis, csendes volt...csak volt.Bár õ a bullikhoz képest még így is nyugis, szófogadó.
Hát asszem ennyi.Majd még írok.
Aztán kérek képeket soooookaaaaat!!!!
Avatar
desther
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: csula » szer. jún. 21, 2006 8:12 pm

Zabálnivaló egy kutyád van:D És ez a beülés:D Ez nagyon ott van:D
Avatar
csula
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: csoki » szer. jún. 21, 2006 8:24 pm

ELBÛVÖLÕEN CUKI ÉDES-MOGYORÓ avval a kacsó folttal a popiján!Én is szeretnék egyszer egy ilyen tüneményt!
Avatar
csoki
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: Kicsi Nyuszi » csüt. jún. 22, 2006 10:19 am

Szia Andi!

Azért látom Ti is befutottatok és gyönyörû a törpétek! :))
Ez az alvós póz valahonnan ismerõs és az a folt a popsiján igazán mesés :))

Ne aggódj enni fog, majd megindul a növekedésben, de hiszen még minden új neki és a játékokat elnézve biztosra veszem, hogy jobban érdekli õt,mint az a fránya kaja amit a mami próbál beletuszakolni :))

Az éjszakai alvás hogy megy?
Napközben még normális, hogy játszik, eszik és alszik, majd ahogy nõ egyre aktívabb lesz, Bora is már csak 1x-2x alszik napközben.

Bora is kis csendes, nyugodt volt, aztán itthon valahogyan lehullott a lepel és onnantól nem volt megállás!
Amikor értementünk a kezemben aludt vagy 3 órán keresztül amíg mi a tenyésztõvel beszélgettünk, az utat is végigaludta, szinte csak olyan képek készültek ahol alszik vagy éppen bedõl, ritka volt az a 10-10 perc amíg aktív volt.

Kérünk még sok-sok képet! :D
Avatar
Kicsi Nyuszi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: Banyus » szer. júl. 05, 2006 4:05 pm

Sziasztok!

Háát... letelt a 2 hét szabadság otthon a kis Casperral.

Elég rendesen a \"fejemre\" azaz a lábamra nõtt a drága a 2 hét alatt.. ;)
Az éjszakáink egyre nyugisabbak. A ma éjjelt már szinte végig aludta!! 1x kelt fel egy gyors pisire, de alvás volt tovább! Ráadásul: vééégre nem hajnali 6-kor kelt! Aludtunk fél 8-ig! Bizony!
(Hiába! A napi 8 óra \"munka\" az irodában Anyával nagyon fárasztó tud lenni! ;) )

Ma végre eltelt a 3. napunk az irodai ovodában!
Napról napra jobban viselkedik! Bááár... most már nyafizik, hogy menjünk már haza, hiszen elmúlt 5 óra! Vége a munkaidõnek!

Úgyhogy... nem is húzom tovább az idõt...

Hamarosan bõvebben is írunk, és mostsmár folyamatos lesz a fórum is. (Legalábbis a következõ szabadságunkig!)

ÜdVW mindenkinek!
Casper és Andi

egy képecske Casper ovijáról:

Kép
Avatar
Banyus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: Banyus » szer. júl. 05, 2006 4:07 pm

No meg még egy...

Azért... a légkondicionált saját \"iroda\", ahonnan szemmel tarthatja Anyát... azért nem is olyan rossz dolog! ;)

Kép
Avatar
Banyus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég