Casper, a bohóc

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: Kicsi Nyuszi » csüt. júl. 06, 2006 2:57 pm

Örülök, hogy segíthettünk Bora képeivel a választásban! :)
Casper nagyon nagyon ari! Látszik rajta, hogy a kis foltos bundája alatt egy ördög lakozik! :))
Mit mondtak a TKOK-nál?
Hozhatod a bébit?
Avatar
Kicsi Nyuszi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: Detty16 » csüt. júl. 06, 2006 3:46 pm

Szija Andi!!
Casper igazi kislegény!!
Haláli,nagyon cuki,adj neki puszit a nevemben,és kistesóm neében is,3éves és mikor meglátta Caspert rögtön megtetszett neki!(és Bora is:) )
Én is boxer párti vagyok nagyon nagyon!!
Itt a kiskutya.hu-n találtam is mostani hirdetést,már írtam is neki!!
Remélem én is büszke gazdi lehetek,még a nyáriszünet folyamán!
Sok puszi mindenkinek!
Detti
Avatar
Detty16
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: Banyus » csüt. júl. 06, 2006 4:09 pm

Szia Ági!

Nagyon édi a te goldid is.
A legjobb barátnõmnek (pontosabban az anyukájának) is van goldija. 2 is: egy fiú és egy lány. A fiú világosabb színû és olyan \"urasabb\", a lány sötétebb és olyan bújósan lányos. Nagyon szeretem õket. És most lett barátnõmnek egy labrador-vizsla kutyusa, aki hamarosan Casper játszótársa lesz, ha mindketten megkapják végre az oltásaikat.
Jó kis csapat a 3 vadászeb együtt. És jön majd a \"kakukktojás\": Casper...

Hát, tényleg nagyon szerencsés vagyok, hogy velem lehet Casper. El is indítottunk egy \"lavinát\": már 2 ismerõs is viszi magával a kutyusát dolgozni. ;)

Hogy hívják a kutyusodat?
Van már saját fóruma? (HA nincs tessék hamar készíteni egyet! HA van, akkor elnézést, hogy nem olvastam, de nem túl sok idõm van munka mellet... DE ígérek elolvasom majd!)

Most megyünk haza, mert Casper már kiabál, hogy lejárt a munkaidõ, indulás HAZA! ;) Fantasztikus idõérzéke van!

Szia
Avatar
Banyus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: Adri2 » csüt. júl. 06, 2006 4:12 pm

Érdekes én is boxert szerettem volna, de a barátom nem akart nagy kutyát(bár utána má kicsit se:P) és állandóan az angol bulldogra akart rádumálni. Aztán késõbb vki bedobta h francik milyen édesek. Akkor elkezdtem én is keresgélni, nézelõdni stb és szintén belebotlottam Bora-ba,olvasgattam a sztorikat és egyre jobban megtetszett a fajta :) Szóval mostmár biztos vagyok benne h bullcsit szeretnék. Elég hasonló a sztroink :) Bora volt az úttörõ:)
Sajnos közben a párom \"meggondolta\" magát, illetve folyamatosan változik a véleménye. Fogalmam sincs hogyan hassak rá h végre döntsön :( pedig mutogattam ám a képeket és neki is nagyon tetszenek,csak be van tojva h akkor állandóan itthon kell ülni a kutyával, meg nem mehetünk nyaralni stb. Szóval egyelõre reménykedek, legtóbb beleegyezett h õsszel talán :) <3
Avatar
Adri2
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: Kicsi Nyuszi » csüt. júl. 06, 2006 6:03 pm

Szia Adrienn!

Amúgy a francik nagyon jól elvannak, feltalálják magukat. Bora anyukája szinte végigalussza a napot!
Meg simán vannak olyan hotelek, ahova lehet vinni kutyát, van több ilyen weboldal, ahol ezek vannak felsorolva.

Hihi és Bora volt az úttörõ nektek is :)) Hát ennek nagyon örülök, remélem sikerült bemutatnom pozitív oldalait és ha majd meglesz a kutyusotok ti is rá fogtok jönni, hogy nélküle nem élet az élet, majd arra, hogy \"egy bulldog nem bulldog\" ezzel már Zeusz gazdiját is megfertõztem :DD
Avatar
Kicsi Nyuszi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: Adri2 » csüt. júl. 06, 2006 8:33 pm

hát ha csak 1 lenne én már annak is nagyon örülnék. addig is lelkesen olvasgatom az itteni hsz-okat, tökjó h már ennyi francis van :)
Avatar
Adri2
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: Banyus » pén. júl. 07, 2006 8:29 am

Szia Detti!

Köszönjük a jó szavakat, a puszikat pedig örömmel átadtam.
3 hét alatt, ami óta nálunk van, nagyot nõtt a kis Casper.
Remélem, hamarosan üdvözölhetünk a \"Büszke gazdik\" táborában!

Sok sikert! ;)

Andi
Avatar
Banyus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: Adri2 » pén. júl. 07, 2006 8:53 am

köszi h drukkoltok, nagyon kedvesek vagytok. már írtanm is 1 kennelnek, h a kellõ tudás birtokában legyek mikor hazajön a barátom és újból letámadom ;)
Avatar
Adri2
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: Liligazdi » pén. júl. 07, 2006 10:10 pm

SZia. Várom a válaszod a kennellel kapcsolatban, nekem az is jó ha megmondják, ki csinál ilyet és kb mennyi az ára, és megpróbálom megcsináltatni a környéken. Sajna én Kaposváron lakom, így elég nehéz találkozni, de ami késik nem múlik :-) Tényleg jó lenne.
Avatar
Liligazdi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Casper, a bohóc

HozzászólásSzerző: Banyus » hétf. júl. 10, 2006 4:04 pm

Szia Tercsi!

Megkérdeztem, és barátnõmék is úgy készíttették egy lakatossal...
Szerintem, biztos találsz valakit a környéketeken, aki elvállalja.
Avatar
Banyus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron