Yoyo a kis yorki

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Yoyo a kis yorki

HozzászólásSzerző: renie » pén. aug. 24, 2007 7:02 am

Õ Yoyo. 3,5 hónapos. Nagyon kis édi, imádjuk. A füle sajna nem áll fel. Egyszer máf felragasztottuk neki és utána 4 napis nagyon szépen állt is. Mit lehetne csinálni? Vagy majd magától is fel fog neki állni a füle? Kép
Avatar
renie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Yoyo a kis yorki

HozzászólásSzerző: Zsanee » pén. aug. 24, 2007 8:03 am

Szia Reni! Gratulálok a kis törpikéhez! :))
Avatar
Zsanee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Yoyo a kis yorki

HozzászólásSzerző: nipe » pén. aug. 24, 2007 8:28 am

Szia!

A fülére vegyetek neki valamilyen táplálékkiegészítõt - vitamint. Én a Pet-Phost vettem neki és ettõl fel is állt a füle! Ezt sima állatboltban is be lehet szerezni. Ja és vágjátok le a fülérõl a szõrt mert az is gátolja ,hogy felálljon!
Nagyon édi a kutyus, hol vettétek?

Sok sikert a fülikhez! :))
Üdv: Petra
Avatar
nipe
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoyo a kis yorki

HozzászólásSzerző: nipe » pén. aug. 24, 2007 9:39 am

u.i ez a vitamin kálciumot tartalmazzon leginkább.:)
Daninak ettõl 3 nap után állt a füle.Nézd meg a fórumunkat hátha találsz pár ötletet:Dani a yorkshire-terrier
Avatar
nipe
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoyo a kis yorki

HozzászólásSzerző: Pug » pén. aug. 24, 2007 7:57 pm

Sziasztok
yorki gazdik tanácsát szeretném kérni.Szeretnénk egy yorkit a barátommal. Lakásban tartanánk, a kérdésem az, h mindketten dolgozunk, ami 8 óra távollétet jelent, kibír e a kuytus annyit egyedül? és amikor elhozzuk mennyi idõ után és hogyan tanácsos szoktatni az egyedülléthez? a másik hogy olvastam, h minden zsinórt, kábelt el kell rejteni, mert bárhová beférnek és veszélyes lehet, tényleg megrágcsálná? választokat elõre is köszi. mandy
Avatar
Pug
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoyo a kis yorki

HozzászólásSzerző: renie » pén. aug. 24, 2007 8:25 pm

Szia!
köszi a tanácsokat. A szõrt már egyszer levágattam róla neki.
Most ilyen Puppy vitamint adok neki.( Az van ráírva, hogy csont és fogazat erõsítõ+ szép selymes lesz tõle a szõre) Akkor ez nem jó?
Mi Pesten (Erzsébeten) vettük.
Avatar
renie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Yoyo a kis yorki

HozzászólásSzerző: renie » pén. aug. 24, 2007 8:29 pm

Szia Mandy!
Nekem is egyedül van otthon. Igaz eleinte vittem magammal dolgozni.
Zöldséges boltunk van és ott volt velem, vagy anyuéknál.
Amúgy nekem nagy szerencsém van ezzel a kutyussal. Semmi gondom nincs vele. Elsõ éjszaka is zökkenõmentes volt. semmi nyûszítés nem volt. Ha itthon hagyom egyedül akkor sisncs semmi gond. Eddig még nem rágott meg semmit. Igaz a cipõket szereti ellopkodni, de fogja és addig cibálja míg az ágyába beviszi, utána ráfekszik.
Ennyi.
Reni
Avatar
renie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Yoyo a kis yorki

HozzászólásSzerző: Pug » szomb. aug. 25, 2007 5:34 pm

köszi szépen, megnyugtattáál, mert nem akarok lemondani a kutyusról, csak mert dolgozni kell. tõlem anyuék 10 percre laknak, õk is segítenek majd. már csak ki kell várnom, h megkapjam a kutyust. :) szio
Avatar
Pug
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoyo a kis yorki

HozzászólásSzerző: nipe » vas. aug. 26, 2007 9:51 am

Sziasztok!

Nem ismerem ezt a vitamint,de csak segít!Amúgy ne aggódj a füle miatt,mi is féltünk,hogy nem fog neki magától felállni,de egyik napról a másikra sikerûlt:).De semmi képp nem szabad elhanyagolni sem,ezért kell a vitamin.
A másik témához nem nagyon tudok hozzászólni,mert a mi kutyunkkal mindig van valaki,de szerintem,ha úgy szokja meg,hogy sokat van egyedûl, akkor ne lesz gond!:)

Niki
Avatar
nipe
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoyo a kis yorki

HozzászólásSzerző: renie » kedd aug. 28, 2007 6:41 pm

Szia!
Beszéltem pár yorki tulajjal (itt a telepen van egy jó pár belõle). Azt mondták, hogy 6 hós koráig fel fog magától is állni a füle. De azért köszi. Ez itt a kislányom yoyo-val. Kép
Avatar
renie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Következő

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron