Yoko

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » vas. márc. 25, 2007 6:57 pm

Yoko a fûben Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » vas. márc. 25, 2007 6:58 pm

yoko még mindig a fûben... :) Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: tapmancs » vas. márc. 25, 2007 7:37 pm

hupsz a többi lemaradt:
Kép
Kép
Kép
kutyasuliban :P:
Kép
Avatar
tapmancs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: tapmancs » vas. márc. 25, 2007 7:38 pm

hupsz nem tom mért tette be ezt 4 szer :(
akkor mégegy Kép
Avatar
tapmancs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: lola!! » vas. márc. 25, 2007 7:40 pm

Sziasztok!
Van topicunk-Benji,Údó és Lola,de az már sajna inkább csak Benji és Lola:( Volt másik topicunk,csak azt teleírkálták ilyen kötöszködõs emberkék,vagy mi. Aranyosak a képek!! És tényleg nagyon büszke vagyok Lolámra:) Majd figyelgetem a kis Yokot hogy cseperedik!!
Sziasztok
Avatar
lola!!
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » vas. márc. 25, 2007 7:59 pm

Szia Éva!

Nagyon szép tacsid van! Elfogult vagyok a tacsikkal szemben (is) :) mivel nekem otthon, a családomnál van egy tacsi keverék kutyusom, akit hihetetlenül imádok. Igen, a tacskó- makacsságot ismerem... Hát elég akaratos egy fajta.. De a csivava, és a yorki se egy nagyon \"gyenge jellem\" :)
Hát a füle egyenlõre valóban a tacsira hajaz, viszont amint hanyatt dobja magát, egybõl csivavás... Nem tom, lehet, hogy késöbb még feláll neki...

Milyen a kutyasuli? Érdemes elvinni oda a kutyust? Tudod még soha egyik kutyámmat sem járattam, de lehet, hogy ki kéne próbálni. Jó tapasztalatod van? Majd oszd meg velem, ha van idõd.

Ildi
Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » vas. márc. 25, 2007 9:56 pm

:) hát ja, a fül téma tudom, hogy elég naiv volt :) De hát izgatottan találgatjuk, hogy melyik fajta jegyei jönnek ki rajta :) (bár legtöbben szegényt bernipásztornak nézik :) ) MOndom ahhoz egy kicsit kicsike... :)

Én elsõsorban azt szeretném, ha Yoko az alapdolgokat tudná.. Ül, fekszik, gyere ide, kultúráltan sétál :)
Szóval elõször megnézem, hogy magától mennyire tanulékony/szófogadó, aztán majd ha picit idõsebb lesz, és még konokabb, lehet hogy megfontolom a kutyasulit. Mi pécsiek vagyunk, utána is nézek (kiváncsiságból) hogy Pécsen hol van, vagy van-e kutyaiskola.
Köszi, hgy megosztottad a tapasztalataidat.
Jó éjt!
Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: dibidobi » hétf. márc. 26, 2007 8:21 am

Szia Ildi!

Elõször is szeretnék gratulálni a kikutyádhoz.Annyira aranoy!Sajnálom, hogy idáig még nem találtam rátok.Nekem is csivi keverék a kutyusom de az apukája sajnos ismeretlen de ahogy fejlõdik mi jack russelre vagy foxira tippelünk.Nekünk a fül téma hétrõl hétre változott.Elõszõr úgy tünt, hogy nem fog állni neki de aztán volt egy két hét mikor úgy állt neki aztán megint nem utána felváltva.Most már ott tartunk, hogy mikor milyen kedve van.Van, hogy olyan igazi kislányos mert teljesen le van neki konyulva és olyankor olyan mintha hosszú haja lenne, de vannak napok mikor egész nap hegyezi a kis fülét és úgy áll neki.Szóval nekünk áll is a fülünk meg nem is.
Nekünk is napról napra sikerül többet tanulni, de azért szükségünk van sok gyakorlásra.Ahogy Anita is írta a pórázon való sétáltatás nekünk sem megy.De mi nem vagyunk olyan okosak mint spamyke.Póráz nélkül csak úgy tudom levinni ha velünk van a másik kutyusunk.Ha egyedül viszem le és elengedem egyszerûen nem jön vissza.De ha pórázon is viszem és mondom neki az úttest szélén, hogy ül marad és várjunk míg elmegy a kocsi egyszerûen mintha süket lenne.Otthon annyira tudja a parancsszavakat és figyel minden szavamra de az utcán amnnyi más érdekes dolog van, hogy bolond lesz a gazdira figyelni de remélem azért ez még változni fog és leszünk olyan ügyesek mint spamyke.
Várjuk az új képeket a kiskutyádról

Szép napot!
Avatar
dibidobi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: LizaBaba » hétf. márc. 26, 2007 7:58 pm

Szia Ildi! Szerintem minél elöbb annál jobb elkezdeni a tanitást!:) MI még csak Lizával a feksziken vagyunk tul azt nagyon szépen megcsinálja csak az a baj hogy ha azt mondom neki h ül akkor is lefekszik.. régebben tudta pedig mi az h ül.. na mind1,majd idövel hátha!:) Most 9hónapos! És most épp egy uj tanitási modszert alkalmazunk! Van egy könyv a cime kutyapszichologia (remélem jol irtam) és abban rengeteg hasznos dolog van! Ha megadod az e-mail cimed elküldöm mert megvan az egész könyv gépen! És hidd el nagyon hatásos!!!

De bárki akit érdekel irja le az e-mail cimét és elküldöm! Nagyon sokat lehet belöle tanulni! Én még csak 2napja olvasgatom de lizát már is letudtam szoktatni az ugrálásrol! Szóval hatásos modszerek!

Amugy nagyon Édi a kis Yoko!! Tetszik a neve!:)

Lizárol egy régebbi kép: Kép Pussz
Avatar
LizaBaba
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: dibidobi » kedd márc. 27, 2007 7:47 am

Szia Ildi!

Ez a kép is nagyon jó lett a kiskutyádról!Köszi a dícséreteket.Mikor megkaptam pötykét szerettem volna, hogy legyenek kicsinyei és most is szeretném csak az emberek többsége nem szereti a kutyusát \"keverék\" kutyussal pároztatni és így nehéz lesz neki férjet találni.De még úgy is nagyon picik vagyunk, idõvel majd csak ránk talál az igaz szerelem.:D
Sajnáljuk, hogy sérve van a picinek de ha az orvos szerint rutin mûtét lesz biztos minden rendben fog lezajlani.

Betty nagyon megköszönném ha nekem is el tudnád küldeni a kutya pszichológiát.Megadom az otthoni és munkahelyi email címemet: dobiszka@hotmail.com és andrea.dobisz@uniqa.hu
Elõre is köszi szépen!

Anita én is abban reménykedek, hogy még túl kicsi de annál inkább kíváncsi természet de ha egy kicsit komolyodtunk már nem lesz olyan kis kelekótya az utcán.
Avatar
dibidobi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron