Yoko

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: dibidobi » hétf. ápr. 23, 2007 1:34 pm

Szia Ildi!

Olyan bájos a kiskutyád!Hogy vagytok?
Mi jól vagyunk, pötyke most nem is panaszkodhat jól kifárasztottuk a 7végén.Szombaton jött velem kutyátnyírni és persze míg anya dolgozott õ a kutyusokkal a kertben egy óriásit játszott vasárnap meg egy jó nagyot kirándultunk vele.Estére már annyira ki volt a kis drágám, remélem ma ezért nem is nagyon lesz ereje rongálni meg elvileg ma idõben haza tudok menni és nem is lesz miért rombolnia.
Remélem a te kis dárágád és én pötykém is ahogy \"öregszik\" kinövi a rosszaságot.Este vagy holnap reggel teszek fel pötykérõl új képeket amit a 7végén csináltam.Ha majd lesz idõd lesd meg van egy kettõ ami szerintem végre jól sikerült.

Szép napot!
Avatar
dibidobi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » hétf. ápr. 23, 2007 7:01 pm

Szia Andi!

Nagyon köszönöm, igen, Yoko néha nagyon bájos tud lenne, de néha egy igazi ördögfajzat... :) Ezek szerint Pötyke is szeret más kutyusokkal hancúrozni? Yoko imád... Csak hát az öregebb kutyuk már nem nagyon bírják követni :) De a kis drágaságom olyan barátkozó...
Hát mi is általában a kifárasztásra megyünk rá :) Mert ha Yoko is beindul... Hajaj :)
Én is bízom benne, hogy kinövi a rosszaságát, bár kifejezetten jól áll neki :) Látszik a szemén a csintalanság :) Ha valami rosszat csinál, közben fél szemmel minddig figyel engem, hogy mikor szidom le :) Imádja a közel harcot :D

Feltétlenül megnézem majd a képeket, szeretem nézegetni Pötykét. Általában 3 helyre nézek be mindig (rajtunk kívûl) . Hozzátok, Spamyékhez, és Bettyhez. Szóval mindig végig látogatlak titeket :)
Igyekszem majd én is képeket feltenni, csak hát kábel híjján, még mindig nem túl könnyû.
Na, akkor most megyek is. Majd még jövök.
Sziasztok!!
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » kedd ápr. 24, 2007 8:32 am

még egy kép Yokoról (szokás szerint az ágyban....) Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » szer. ápr. 25, 2007 9:36 pm

Sziasztok!

Hát sajnos mostanában nem igen volt idõm itt lógni... Meg hát a képek se jönnek most olyan mennyiségben :)
De igyekszem majd...
Yoko jól van, növekszik, rosszalkodik, és változatlanul imádjuk :)
Tegnap megkapta a veszettségit is, szóval most fél év oltás nélkül :) Van cuki kis zöld bilétája is, amit persze már szinte teljesen szét rágott :)
Na, keresek még egy képet az archívban :) (bár ez nem túl jó minõségû, bocsi..)
Jó éjszakát mindenki!!! Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: Tia001 » csüt. ápr. 26, 2007 8:34 am

Szia!

Már jó rég írtam... Sajnos mostanában kevesebb idõm van irogatni.

Yoko egy tündérpofa, nem csoda, hogy imádjátok :)))

Spamyke már meggyógyult, remélem nem is esik vissza!Már nagyon várjuk a hétvégét, azt tervezem, hogy felmegyek vele sétálni a Gellért hegyre, futkározza csak ki magát :))

Ti mit terveztek erre a hosszú hétvégére?

Tényleg kellene valami talit szervezni, hogy már élõben is megcsodálhassuk egymás \"gyerekeit\"! Ti Pécsiek vagytok, jól emlékszem?

Szép napot Nektek!

Anita&Spamyke
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » csüt. ápr. 26, 2007 1:41 pm

Sziasztok!

Anita, igen, tényleg rég írtál.. Sõt Spamyrõl is rég láttam friss képet :( Bár ez ügyben én is adós vagyok....
Örülök, hogy meggyógyult Spamy!!
Hát mi a hosszú hétvégét kicsit ketté szeljük.. Mert én szombaton hazamegyek, aztán szerintem hétfõn vissza.. Mert ezer éve nem voltam, meg hát mostanában nem is megyek, mert jön a vizsgaidõszak... De azért majd kirándulgatunk. Yoko ilyenkor lent van Harkányban a párom szüleinél, ahol hatalmasat szokott hancúrozni Athossal, a mopsszal. Én nem akarom kitenni õt se 6 óra vonatozásnak, se 6 óra buszozásnak, szóval ilyenkor, mikor párom nem tart velem (ez szerencsére csak ritkán van) akkor inkább vele van Harkányban..
Amúgy egy találkozó tényleg jó lenne!! Igen, jól emléxek, mi tényleg Pécsen vagyunk, de elég sokat szoktunk mozogni, szóval egyszer Pápa fele útba ejthetjük majd Pestet és környékét ;)

Irtam már Andihoz is, hogy 1 hónap múlva költözünk!! Kerestünk egy kertes házat, ahol Yoko jól érezheti magát, és a lakás se látja kárát :) Szóval 2 másik barátunkkal megyünk egy kertes házba. Ma kötöttük meg a szerzõdést, és Yoko is ott volt. Úgy élvezte!!! Rohangált a kertbe, meg a lakásba ki-be.. :) Öröm volt nézni :)
Na, most megyek kicsit takarítani, mert sajnos az a héten eléggé elmaradt....
Szép napot mindenkinek!!!
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » hétf. ápr. 30, 2007 9:47 am

Sziasztok!

Látom most mindenki elég elfoglalt...Sajnos én sem írtam most olyan gyakran, de igyekszem változtatni rajta!
Sajnos a képekkel még mindig hadilábon állunk, mert a Media Markt-ban nem találtunk olyan kábelt, ami jó lenne, így most van egy csomó kép a telón, meg a digiben, csak hát nem nagyon tudom átcsiribálni õket a gépre, de igyekszem...

Ki hogy élvezi ezt a hosszúhétvégét? Mi holnap megyünk Fehérvárra, meg Szekszárdra kirándulgatni... Persze Yokoval együtt :) Igyekszünk mindenhová magunkkal vinni, ahová csak tudjuk :) Mostanában csak kiülõshelyekre megyünk, hogy Yoko is jöhessen :) Imádják az emberek, és szerencsére õ is imád mindenkit.. Istenem, annyira tüneményes egy kiskutya!! Ja, és egész jól állunk már a szobatisztasággal.. mondjuk olyan 75-80% - os :)
Jó pihenést mindenkinek, nagy játszásokat, és sétákat a jóidõben!! Na meg sok képet!!! :D
Sziasztok, szép napot!!!!

Ildi
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: Tia001 » kedd máj. 01, 2007 8:50 am

Sziasztok!

Sajnáljuk, hogy nem tudtok képeket feltenni, Yoko jól elintézte :)))))

mi túl sok mindent nem csináltunk a hétvégén, szûlõknél voltunk, persze Spamyke mindenhol jól kirohangálta magát. Mikor hazaértünk, mint akit leütöttek, úgy aludt!
Tegnap meg a Gellért-hegyen sétáltunk, szintén jól elfáradt. Az esti sétánál a megszokott rohangálás helyett ült a lábam mellett, vagy azt akarta hogy vegyem már fel :)))) Úgyhogy megint aludt, mint a bunda. Jót tett neki ez a sok mozgás!

Majd írd meg, milyen volt a kirándulásotok!

Mi ma azt hiszem itthon pihizünk...

Tettünk fel képeket, ha van kedvetek nézzétek meg!

Szép napot!

Anita&Spamyke
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: Tia001 » kedd máj. 01, 2007 9:03 am

Kép
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: dibidobi » kedd máj. 01, 2007 5:27 pm

Szia Ildi!

Hogy vagytok?Hogy sikerült a kirándulás?Nekünk nagyon jó volt de én is tettem fel pár képet ha lesz idõd nézz be hozzánk.A képek miatt ne aggódj elõbb vagy utóbb biztos kaptok kábelt de akkor már kötelezõ lesz, hogy elhalmozz minket Yoko képeivel.Nagyon kis tündér a kiskutyád!

Legyetek jók!
Avatar
dibidobi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron