Yoko

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » szomb. márc. 24, 2007 2:15 pm

itt nézünk értelmesen :) Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » szomb. márc. 24, 2007 2:16 pm

... és ilyen picire összetudja húzni magát :) Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » szomb. márc. 24, 2007 10:50 pm

Yoko az ágyban Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: Tia001 » vas. márc. 25, 2007 8:12 am

Sziasztok!

Nagyon aranyosak az új képek!
Hát ahogy összegömbölyödik...nem tudom, láttad-e, de Spamy kezdõképe is ilyen, ahol nagyon picire összegömbölyödik, pont, ahogy Yoko :)))))
Spamy egyébként decemberben múlt 1 éves, szóval már nagyfiú..

Egyébként mennyi oltásotok van már meg? Gondolom még nem viszed sétálni..Kertes házban laktok? Mikor Spamy az oltásait kapta, alig vártam, hogy meglegyenek, és vihessem ki! Elõször nagyon félt kint, bizonytalan volt, aztán persze lettek barátai, és egyre bátrabb lett! Ma már õ akar a fõnök lenni mindenkivel szemben :)
Pisiléssel hogy álltok? Spamy kutyapelushoz volt szoktatva, amíg nem vihettem le. Aztán mikor elkezdtem lehordani, nem volt hajlandó lent pisilni, mindíg felhozta, és a pelusra pisilt. Aztán elvettem a pelust, és megszidtam, ha bennt csinálta. És egy pár hét múlva ki is szokott :) Nagyon kis ügyes volt...Azt hiszem, nekünk ez elég könnyen ment :) Azóta is nagyon okos, soha nem pisil be !
Látom Yokonak is van játéka :) Egyébként csinál rosszaságokat?

Szép napot!
Anita&Spamyke
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: Tia001 » vas. márc. 25, 2007 8:15 am

Kép

Spamy kicsin, összegömbölyödve.... :)
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: lola!! » vas. márc. 25, 2007 1:39 pm

Szia Ildi,hát akkor itt vagyunk:) Hát a Boxosokat csak imádni lehet,de a te kis Yokod is egy tündér!!!! Én imádom az ilyen kis kutyusokat,a Csivava nagyon tetszik és Yokon látni ám,h van benne! Nagyon nagyon szép a kutyusod:) Ő tényleg igazi kis társ,mert mindenhol elfér és mindig veled lehet:))) Én ahova csak lehet viszem magammal Lolát,imád is menni,de őt kicsit nehezebb....És amúgy csudi jó,akkora mint a bögre:D
Hát szeressétek egymást nagyon..
Mi pont ma vagyunk 11 hónaposak!
Lola babakorában: Kép
Avatar
lola!!
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » vas. márc. 25, 2007 5:39 pm

Szia Anita és Lola!

Köszönöm, hogy benéztél hozzánk :) Hát igen, valóban ici-pici kutyus még, és hál istennek tényleg kis helyen elfér :) Mi is visszük majd szerintem mindenhova, amint nagyobb lesz. (sajnos sétálni még nem sétálhat, de a kisboltba viszem ölbe :) A boltosok imádják, és addig sincs otthon egyedül :)
Amúgy nálunk a családban volt 2 boxer is, szóval tényleg nagyon kedvelem õket (leszámítva a nyáladzást :) )
Nagyon szép Lola, gratulálok, gondolom te is nagyon büszke vagy rá :)
Ma rakok fel pár mai képet Yoko-ról.
Ja, van Lolának fórumja? Ha igen, benézek. Meg is nézem most.
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » vas. márc. 25, 2007 5:49 pm

Anita és Spamy!

Tényleg úgy gömbölyödik Spamy, mint Yoko :) Tök édik :)
Már egy éves? olyan mintha még kölyök lenne :) Szép kis kutyus, tényleg :)

Oltásügyileg még nem állunk valami elõl, holnap kapja meg a másodikat. Sétálni nem nagyon viszem, ha lehet. Újépítésû társasházban lakunk, ahol van egy közös hátsó udvar, ami zárt. Azt nagyon élvezi, tud rohangálni. De ha sürgõ a \"dolog\" akkor csak a ház elé rohanok vele, de figyelünk rá,hogy ne szedjen fel semmit.. De már alig várom, hogy jó nagyokat sétáljunk, szerintem Yoko is élvezni fogja!!

Hát pisiléssel szarul állunk.. :) Drágaságom kb. fél óránként pisil. Ez normális?? De nem igen szidjuk, mert tudjuk,hogy nem tehet róla, még ici-pici a hólyagja... De ha kint pisil, nagyon megdicsérjük, és tudja, hogy akkor nagyon jót csinált :) SZóval nevelgetjük..
Mi alommal próbálkoztunk a héten, de nem jött be.. Azon kívûl mindenhova piszkít :D
Szerintem kipróbáljuk a pelust! Fõleg, hogy nálatok bevált. Remélem nálunk is befog.

Már akartam kérdezni, honnan ered Spamy neve? Mi annyit gondolkodtunk, hogy mi legyen Yoko neve. Mivel mindig is kan kutyánk volt (páromnak is, meg nekem is) elég nehéz volt lány nevet találni, de mivel szeretem nagyon John Lennon-t felvetettem páromnak,hogy mit szól Yoko-hoz, és nagyon megtetszett neki is :)
Kiváncsi vagyok, hogy ti mi alapján döntöttetek:)
Majd rakok fel képeket, csak át kell töltenem a telóról.

Üdv:

Ildi és Yoko
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » vas. márc. 25, 2007 6:55 pm

Na, felteszem a legfrissebb képeket Yoko-ról. Ma nagy nap volt. Lent voltunk Harkányban a párom szüleinél, és Yoko megismerkedett Athos-szal, a Mopsszal. Olyan jót játszottak, öröm volt nézni, ahogy a mi kis izgága ördögünk nyúzta a 6 éves, kissé lusta Athost :) Édesek voltak.
Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Yoko, a kiskutyám

HozzászólásSzerző: csiil » vas. márc. 25, 2007 6:56 pm

Athos és Yoko Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron