Whiskey, a westi baby

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:

HozzászólásSzerző: endy » pén. márc. 16, 2007 11:22 pm

szia!elösször i nagon aranyos a kiskutyád! a szobatisztasággal kapcsolatban csak annyit tudok neked mondani, hogy ha a kutyád nem komálja az újságpapírt, akkor próbáld ki a kutyapelust. Egy nagy kutya boltban lehet már kapni. Ahhoz, hogy ne tépje szét, kell venned egy tartó keretet is. Hidd el, beválik. Vehetsz még úgynevezett helyhez szoktató cseppet is! Kép
Avatar
endy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:

HozzászólásSzerző: adree » szomb. márc. 17, 2007 12:12 pm

Vivi és Endre! Köszi szépen a tanácsokat, kipróbálom õket! Az a helyhez szoktató csepp is érdekelne, mi annak a neve és hol tudok olyat beszerezni?
Köszi mindegyikõtöknek még1x is!

Adri
Avatar
adree
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:

HozzászólásSzerző: Klauszka » szomb. márc. 17, 2007 1:46 pm

menj be egy fresnapfba és ott biztos megtudják mondani hogy milyen cseppre van szükséged
Avatar
Klauszka
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Whiskey, a westi baby

HozzászólásSzerző: csula » szomb. márc. 17, 2007 3:14 pm

Szia Adri!
Nagyon szép a kutyusod :) Tündéri :)
Nekem is westiem van, õ kedden lesz kerek egy éves :) Ne aggódj, annyira nem nehéz megnevelni, csak határozottnak kell lenni :)
Nálunk se ment nagyon könnyen a szobatisztaságos dolog, de végül sikerült, és már kikéredszkedik ha kell pisilni, kakilni :) Mazsola kb 3 hónapos korába lett úgy szobatiszta hogy az újságra mentek a dolgok. És kb 5 hónaposan szokott arra rá, hogy kikéredszkedjen. Egy darabig utcatiszta volt :) soha semmit nem végzett az utcára, inkább hazahozta az udvarba :) De 4 hónapos korába megtört a jég :)
Sok szerencsét és sok boldogságot a kis rosszcsonthoz :)
Ha van kedved nézz be hozzánk :)
Avatar
csula
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Whiskey, a westi baby

HozzászólásSzerző: csula » szomb. márc. 17, 2007 4:31 pm

Mikor 6 hetes volt akkor a tápot vízbe áztattuk és azzal, ezt úgy kb 2 hónapos koráig csináltuk, utána mondta a tenyésztõ hogy szabad neki száraztápot is adni, és azóta is azzal etetem. Meg hát ugye nasik :)
A táp neve Bozita robour breeder. Nálunk bevált. Ti mivel etetitek Whiskey-t?
Avatar
csula
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Whiskey, a westi baby

HozzászólásSzerző: adree » szomb. márc. 17, 2007 8:21 pm

Õ purina pro plan puppy sensitive-et kap és néha konzervet is. 8 hetes kiskutyinak milyen nasit adhatok? Mert szinte egész nap enne a kis mohó:-)
Avatar
adree
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Whiskey, a westi baby

HozzászólásSzerző: csula » szomb. márc. 17, 2007 9:02 pm

Igen, ismerõs a helyzet, Mazsola is mindig csak evett volna, és még mindig ígyvan :D
Hát én már nem emlékszem miket adtam Mazsolának, de én rengetegszer adok neki pedigree jutalomfalatokat. A Schmackos-t azt imádja :D szinte bármit megtesz érte :)
Én adok Mazsnak még sajtot, szalámit(abból paprikásat sztem ne nagyon adj neki, mert Mazsola egyszer véreset kakilt tõle :S:()
Avatar
csula
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Whiskey, a westi baby

HozzászólásSzerző: adree » kedd márc. 20, 2007 2:58 pm

Csilla!

Szeretném megkérdezni, hogy te mikor fürdetted meg elõször a kutyit? Whiskey most szombaton volt 8 hetes és tegnap kapott cseppet az orvosnál bolha és kullancs ellen, ami nem épp kellemes illatú. Megfürdethetem már, vagy azért még várja pár hetet?
Avatar
adree
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Whiskey, a westi baby

HozzászólásSzerző: adree » szer. márc. 21, 2007 8:26 pm

Westi gazdik!!!

Kinek, hogyan sikerült szobatisztaságra nevelni a kutyust? Remélem kapok egy-két tanácsot!
Nagyon köszönöm!

Adri és a kicsi Whiskey
Avatar
adree
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Whiskey, a westi baby

HozzászólásSzerző: adree » pén. márc. 23, 2007 5:34 pm

Köszi Anita!

Hát majd meglátjuk hogy hogyan sikerül ez a szobatisztaság dolog, de majd csak meglesz a megoldás hamarosan!:-)
Avatar
adree
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron