Végig vonyítja a kiskutyám az utat.....

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Végig vonyítja a kiskutyám az utat.....

HozzászólásSzerző: drakulina » kedd jún. 21, 2011 12:43 am

Sziasztok!
Kérlek vki adjon nekem tanácsot.Van egy 2 és félhónapos kölyök kutyusom.Ha kiviszem emberek közzé,mint aki megörült!Vonyít,húzz,ugrálna és ezt az egész idö alatt.A legidegesítöbb ebben az egészben az,amikor vonyít,sír,mintha ütném.Lehet,h csak magára akarja vonni a figyelmet,h vele foglalkozzanak???Ezért nem megyek vele ki a föutcára csak a ház melletti mezöre.Ott legalább csöndben van,bár ha jön vki,akkor vonyítás nincs,de húzzás,cibálás van az Ö részéröl.Kérlek adjatok tanácsot,hogyan szoktassam le erröl a pokoli szokásáról!Csak legalább arról,h ne vonyítson mintha ölném....Köszönettem Bea
Avatar
drakulina
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd jún. 21, 2011 12:02 am

Re: Végig vonyítja a kiskutyám az utat.....

HozzászólásSzerző: boxer dog » csüt. jún. 23, 2011 10:34 pm

szia A kutyus nem verték meg kiskorában vagy bántalmaszták? az enyémis ien volt 2004 ben de le mérgeszték az enyémis mindig sirt ha ki vitem az utcára meg megtámata az embereket
Avatar
boxer dog
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd jún. 14, 2011 8:29 am

Re: Végig vonyítja a kiskutyám az utat.....

HozzászólásSzerző: Niki.Beni » szer. jún. 29, 2011 10:59 am

Kedves Bea!
A kutyádnak egy kutyaiskolát javasolnék, mert abból amit leírtál arra tudok következtetni, hogy antiszociális. Ez egy nem normális viselkedési forma.. és a kutya iskolában megoldást tudnának nyújtani a problémádra ha nem is azonnal de idővel, találkozna más kutyákkal, új emberekkel és szakszerűen is foglalkoznának vele.És mivel még egy bőven kölyök kutyáról beszélünk ez talán nem is olyan nagy probléma mivel még a jellemét alakíthatod.
Én ezt tudom tanácsolni.
Avatar
Niki.Beni
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: szomb. jan. 08, 2011 10:42 am


Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég