Unatkozó kutyások ide!!

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Unatkozó kutyások ide!!

HozzászólásSzerző: Tia001 » kedd máj. 15, 2007 9:09 am

Szia Betty!

Hol vagytok? Nagyon eltûntetek! Várom Lizáról a híreket, képeket!

Szép napot!

Anita&Spamyke
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Unatkozó kutyások ide!!

HozzászólásSzerző: LizaBaba » csüt. máj. 17, 2007 3:50 pm

Sziasztok! Hát igen kicsit rég irtam,de ez azért van mert nekem egyszerûen nem akar müködni ez az oldal! De most láttam egy másik topicban hogy nem csak én vagyok ezzel igy! Remélem azért ez az üzi elmegy! Meg nem sok idöm van gépezni,nagyon sokat kell tanulnom,ugyanis most irjuk az évvégi nagy dogákat! Nyelvtan meg irodalom már meg volt,elég jól sikerült! Nem sokára itt a matek.. És kéne menni matek tanárhoz is de semmi kedvem... De jövö7en már sajnos muszály lesz! 29.-én vizsgázok forgalomból és ha sikerül akkor már csak arra kell várnom hogy kiküldjék a jogsimat!:D A kocsi már megvan,múlthéten vettük meg... Egy audi A6-os! Nem teljesen az enyém de használhatom majd,nagyon szép auto,és autamata váltos!:D 27-28,-án megyünk kutya kiállitásra,itt lesz pesten,Rozit be is neveztük! Liza meg ugyan olyan rossz mint eddig,most nagyon rájött az ásás mánia,ami elég rossz mivel kb egy hónap mulva kezdik el a kertet rendbe rakni,füvesités virágok meg minden.. Lizának nem hiszem hogy fog tetszeni,szóval sajna muszály lesz valahogy leszoktatni az ásásról,de hogy? Mivel többnyire este tevékenykedik,és ezért nem tudom tetten érni,és ugye utolag meg ugyse tudja hogy miért szidom le.. Na mind1... Veletek mizu?? Kép
Avatar
LizaBaba
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Unatkozó kutyások ide!!

HozzászólásSzerző: Tia001 » pén. jún. 01, 2007 7:23 am

Szia!

Végre megjavult az oldal :)))))

Hogy sikerült a forgalom?
Akkor már nagyon várhatod, hogy meglegyen a jogsi, ha már autó is van :))))))

Remélem Liza az új kertet majd nem túrja nagyon szét (valamennyire azért biztos szét fogja, hisz bigli :-P )

Mi jól vagyunk, ma itthon vagyok Spamykével, nekem is tanulnom kell...

A hétvégén mentek valamerre?

SZép napot!

Anita&Spamyke
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Unatkozó kutyások ide!!

HozzászólásSzerző: LizaBaba » szomb. jún. 16, 2007 4:51 pm

Sziasztok! Remélem tényleg megjavul mostmár az oldal... Liza junius 10.-én betöltötte elsõ életévét!:) Szóval szép lassan nagylány lett belöle!! Bár ez egyáltalán nem látszik rajta,ugyanolyan kis eleven rosszaság mint amikor haza hoztuk! Most hétvégén megyünk ausztriába! Sajna Liza nélkül! De azért biztos jó lesz!! A jogsim megvan végre... Mostmár kocsikázok összevissza,csak még kicsit bizonytalanul! Szerencsére itt a nyár vége a sulinak,és hálistennek nem buktam semmibõl!!!!:) És veletek mizujs csajok?? Spamy? Yoko? Pötyi? Kép
Avatar
LizaBaba
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Unatkozó kutyások ide!!

HozzászólásSzerző: LizaBaba » szomb. jún. 16, 2007 4:53 pm

Kép
Avatar
LizaBaba
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Unatkozó kutyások ide!!

HozzászólásSzerző: LizaBaba » vas. jan. 06, 2008 5:03 pm

Már vagy féléve nem jártam erre! Hogy repül az idõ... Lizáról egy friss kép: Kép
Avatar
LizaBaba
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Unatkozó kutyások ide!!

HozzászólásSzerző: csiil » hétf. jan. 07, 2008 2:43 pm

Szia!

Örülök, hogy újra fent vagy! nagyon jók a képek!! Ez is,meg amit Spamyhez raktál fel, az is. Ott is megdícsértem ;)
Mizujs? Jól vagytok? Ki a kis Husky?
Puszi
Ildi & Yoko
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Unatkozó kutyások ide!!

HozzászólásSzerző: LizaBaba » hétf. jan. 07, 2008 6:02 pm

Szia! Az nem kis husky,hanem már egy 11éves alaszkai malamut!:) Õ a barátom kutyusa!:) Hogy miujság? Hát sokminden.. ezerrel tanulok,mert 4hónap és itt az érettségi!:S Egyébként minden rendben Liza is csak növekszik egyfolytáben:) Kis felesleg van rajta de azthiszem ez télen még megengedhetõ!:) Láttam még mindig Spamy a hét kutyusa,ez nagyon jó!:) Yokonak hogy tetszik a tél? Mesélj te is! Puszi
Avatar
LizaBaba
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Unatkozó kutyások ide!!

HozzászólásSzerző: csiil » kedd jan. 08, 2008 3:23 pm

Húú... Bocsi a barátodtól :) Most hogy jobban megnézem, tényleg nem Husky :) De attól még fiatal lehett volna :p
Hát az érettségihez egy nagy kalappal már most is.. Nem irigyellek...Nekem most vizsgaidõszak, az se sokkal jobb...
Amúgy nem látszik, hogy van Lizán egy kis felesleg, így képeken keresztül én abszolút nem láttam..
Yoko imádja a telet :) Állandóan ugrándozik a hóban. Úgy szökken, mint egy kecske, mert szegény folyton elmerül a nagy hóba :) A jégen meg szétcsúszik a lába.. :) Sõt most van egy cuki kis kötött ruhája, ami nagyon tetszik neki. Majd csinálok róla képet, ha tudok.
Na most tanulok egy kicsit, mert holnap vizsgázom, de igyekszem visszaszokni ide, szóval holnap még írok.
Pááá
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Unatkozó kutyások ide!!

HozzászólásSzerző: LizaBaba » kedd jan. 08, 2008 4:26 pm

Rakok be pár képet! Megismered Lizát?:) Sok sikert a vizsgáidhoz majd ird meg hogy sikerült!!!! Kép
Avatar
LizaBaba
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron