Tyson, a törpördög

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Zsanee » hétf. aug. 27, 2007 7:02 am

Sziasztok!
Az elsõ munkanapom szabi után, és Tyson egyedül maradt otthon! :(((( Annyira hiányzik és annyira aggódom, h ettõl már nem fog annyira szeretni!

Tudnátok vmi támpontot adni, h itt a fórumok között hol találok tippeket és tanácsokat a szobatisztaságra??

Elõre is köszönöm!
Avatar
Zsanee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: borntobesmile » hétf. aug. 27, 2007 7:50 am

Szia! Ne izgulj el lesz õ. Hogy vetted észre eddig? Nyugodtabb típus, sokat alszik? Vagy inkább izgõ-mozgó? Maximum egy kis takarítanivalód lesz ha hazaérsz :)
A \"Kutyabaj\" kérdések-válaszok-ban a Kakics Gyögy által nyitott \"Szobatisztaság???\" topic sztem elég hosszú, próbálj meg ott olvasgatni.
Avatar
borntobesmile
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: borntobesmile » hétf. aug. 27, 2007 9:13 am

Pelust próbáltad már?
Én arra gondoltam hogy esetleg unalmában keres vmit ami elszórakoztatja :)
Avatar
borntobesmile
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Zsanee » hétf. aug. 27, 2007 9:23 am

Próbáltam pelust, macskaalmost...A végén már az egész alsó szint pelusból állt, de nem. Most 5 hétig itthon voltam vele, viszonyleg rendszeresen lementem Vele napi 6-7x. Nagyon szépen tartja a pisit, tényleg ügyes, de most h megint dolgozom, így napi 10 órát egyedül van :((( És csak fűre hajlandó...Tettem az almos dobozába komplett füvet földdel (szépen ásóval kiástunkegy téglalap alakút) de kiszedi megrágja szétszórja. És 10 órát szegénykém nem bír ki. Ha séta helyett rátettem a pelusra, alomra hülyének nézett, h mit akarok. Imádkoztam, h Tysonka kérlek pisilj!Semmi! Aztán nem kínoztam és levittem mert különben arrébb ment és egy idő után vhol ledobta! Nem érti, h mit szeretnék! :((

El tud játszani magában egy ideig.Sok játéka van, meg a papucsomat is otthagytam Neki, mert az illatom nélkül nem tud meglenni! Eldugtam Neki jutalom falatokat is, gondolom már rég megtalálta őket! És persze alszik, amennyit nem szégyell! :)
Avatar
Zsanee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Zsanee » hétf. aug. 27, 2007 5:41 pm

Sziasztok!!!
Tyson ma volt először 1edül itthon! Annyira izgultam vajon mire megyek haza és képzeljétek el, hogy se kaki se pisi nem volt!!!! Azonnal levittem, és látszott a kutyuson, h hirtelen minden ránca kisimult! :DDD
Remélem ez nem egyszeri alkalom volt és holnap is ilyen ügyes lesz.
Hazaérve körbenyaltuk 1mást annyira hiányoztunk 1másnak! :) Imádom!
Viszon van egy két kérdés, amit észrevettem:
1. a melső lábain csak a két-két első körme van nagyon lekopva. A körmöknek nem egyformán kéne kopni?Vagy ez azt jelenti, h a kutya lábai nem megfelelően állnak?
2. Találtam benne két undok bolhát. Valszínű az utcáról kapta el vagy a másik kutyánktól otthon Anyunál :(( Egy 4 hónapos kutyának mit lehet bolhaírtásképpen venni? Kép
Avatar
Zsanee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Banyus » hétf. aug. 27, 2007 7:01 pm

Szia!
Örülök, hogy ilyen jól ment az elsõ külön töltött napotok. :) Nagyon ügyes a kis törrpörrdögg! :)
És hidd el, ettõl nem fog kevésbé szeretni ez a kis csöppség.
Casper is csámpás. :) Én elég sok bulldognál láttam, hogy nem egyformán kopnak a körmeik, de az, hogy ez a késõbbiekben \"veszélyes\" lehet-e az egészségükre, azt nem hiszem. (Legalábbis nekem ezt mondták.)
Avatar
Banyus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Zsanee » hétf. aug. 27, 2007 7:24 pm

Szia Andi!
Ez megnyugtató :)))
Már lassan érti az ül, gyere ide (bár néha elég szelektíven, hiába ekkora lokátorai vannak :) ), és persze a tiltások.
Most látom, h mennyire felborult a napirendje ma, így h késõbb mehet üríteni. De lassan alkalmazkodom majd, h mikor jön rá a \"mehetnék\"! Párom is büszke rá, pedig nála nehéz jó pontot szerezni :)

Casper mennyi ids?Õ is lakásban van?
Avatar
Zsanee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: borntobesmile » hétf. aug. 27, 2007 7:31 pm

Zsani! Egy francia bárki szívét meglágyítja :) Itt a példa is :))))) Okosak õk, bár az enyémek sokszor ezt nagyon jól titkolják, fõleg ha van érdekesebb rajtam kívül is :D
Avatar
borntobesmile
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Zsanee » kedd aug. 28, 2007 1:48 pm

Szia Csilla!

A szívlágyítás sikerült...olyannyira, h a párom nem is szerette volna, h legyen kutyusunk. Mert lakásban kell lennie, egyedül mi lesz vele, hogy viseli majd...és h így hozzá kell ighazítani az idõnket és a programokat. Igaza van, ezt elismerem, de nagyon hiányzott egy kiskutya! :))

Nálad hogy esett a választás a francikra???
Avatar
Zsanee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Zsanee » kedd aug. 28, 2007 1:50 pm

Ó, igen! Tyson szõre nagyon hullik. Most veszi le a kölyök bundát? Vagy 4 hónaposan nem szabadna ennyire hullania??? Naponta egy lapátnyi szõrt söprök össze!
Avatar
Zsanee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég