Tyson, a törpördög

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Zsanee » pén. aug. 24, 2007 9:45 am

Nem kennelbõl vettük, hanem egy családtól. Az anyuka és apuka is törzskönyvezett, és megkaptuk a törzskönyvkiállításáról a számlát is, csak még nem szóltak, h mehetünk érte. 3 kutyus született ott, és mind a 3-ra meg lett kérve a tk, csak nem abban a pillanatban, amikor megszülettek, hanem másfél hónaposan kezdték a gazdik intézni. Bízok az emberekben, tehát legyen az a legutolsó, h nem lesz belle semmi...de erre gondolni sem merek...
Avatar
Zsanee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Zsanee » pén. aug. 24, 2007 9:45 am

Nem kennelbõl vettük, hanem egy családtól. Az anyuka és apuka is törzskönyvezett, és megkaptuk a törzskönyvkiállításáról a számlát is, csak még nem szóltak, h mehetünk érte. 3 kutyus született ott, és mind a 3-ra meg lett kérve a tk, csak nem abban a pillanatban, amikor megszülettek, hanem másfél hónaposan kezdték a gazdik intézni. Bízok az emberekben, tehát legyen az a legutolsó, h nem lesz belle semmi...de erre gondolni sem merek...
Avatar
Zsanee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: borntobesmile » pén. aug. 24, 2007 9:50 am

De akkor mégis van kennelnevük hogyha elkezdték intézni a tk-et :) biztosan sikerül, de eltart egy ideig, nem megy egyik napról a másikra a kiváltás :)
Avatar
borntobesmile
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Zsanee » pén. aug. 24, 2007 9:57 am

Igen, ezt szeretném már én is tudni, h a kis ördög honnan is jött, mert a család ezzel igazából nem foglalkozott, így nem tudták. Nekik a kutya a fontos és nem is szeretnék további kiskutyákkal \"terhelni\" az anyukát. Tyson-t is alig akarták elengedni :) Ha rajtuk múlt volna 2 hétig beszélgetnek velünk a teraszon, csak még maradhasson velük a törpe :)
Avatar
Zsanee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: borntobesmile » pén. aug. 24, 2007 10:06 am

Ennek azért örülök, hogy fontosak nekik a kutyusok :)))
Sajnos nagyon sokan kihasználják õket a pénzért :((
Avatar
borntobesmile
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Zsanee » pén. aug. 24, 2007 10:12 am

Hűűű, ne is mondd!!! Több helyen voltunk kutyusokat nézni...Az egyikre szívem szerint ráhívtam volna az állatvédőket :(( Hazáig sírtam, és még most is kiborulok, ha eszembe jutnak. Koszosak, betegek voltak, soványak és ráadásul átvert a fickó, h mennyi kutyus van, több generáció, erre olyat láttunk, amit senkinek nem kívánok. És annyiért adta őket tk. nélkül, mint egy kennelből származó törpét.
Avatar
Zsanee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: borntobesmile » pén. aug. 24, 2007 10:18 am

El tudom képzelni, nekem is a szívem szakad meg a hírdetések láttán is, sajnos rengeteget ártanak az ilyen emberek, természetesen nem csak a franciáknak hanem a többi fajtának is (pl. tegnap olvastam francia keverék szukára rátettek egy bézs-foltos kant)...
És számukra természetes hogy olyan áron adják a kölyköket...
Avatar
borntobesmile
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: borntobesmile » pén. aug. 24, 2007 10:21 am

Megnéztem a képeiteket, Tyson nagyon helyes :) Biztosan sok sok boldog percet okoz majd neked :)))
Avatar
borntobesmile
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Zsanee » pén. aug. 24, 2007 10:25 am

És ahelyett h feljelentenék őket megveszik tőlük és csodálkoznak, ha szegény kutyus annyi betegséget kap el, h az ember szíve beleszakad. Ennek az ominózus pasinak meg van a címe...de nem tudom, h érdemes lenne e bepróbálni az állatvédőket.
Tyson mindent megrág, remélem ezt elnövi, ahogy a boxerünk is otthon Anyunál. Mindenhol ott a pici fognyoma :))) De már tök jó, h egy két szót megért! Nagyon látványosan tud tanulni. Csak ezt a szobatisztaságot tujam megtanítani Vele...
Avatar
Zsanee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Banyus » pén. aug. 24, 2007 12:52 pm

Szia!
Biztos mostanság váltja a kis fogacskáit, azért rág annyit. Mi elhalmoztuk Caspert minden féle játékkal, hogy azzal kösse le a figyelmét.. Aránylag bejött. ;)
Én Caspernek soxor mondom, hogy \"buttta bullldog\", de ez nagyon nem így van! Okos kis lények Õk! Igazi bulldog egyéniséggel! :D
Néha látványosan tanulnak (fõleg a cél érdekében) és néha látványosan felejtenek is ám! :) Úúgy tudnak olyankor nézni, hogy csak na. Nem lehet rájuk haragudni. Kiül az arcukra, hogy \"ezt te biztos szeretnéd, hogy megcsináljam\"?!? :)))

Kellemes hétvégét!
Üdv.: Andi
Avatar
Banyus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég