Törpeuszkár

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: csiil » csüt. márc. 29, 2007 1:05 pm

rakok fel egy képet, ha nem bánod Yokoról Kép
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » pén. márc. 30, 2007 10:02 am

Szia Ildi
Olvastam a topicodban hogy milyen tápokat ajánlanak.Én mikor megvettem az uszit úgy tudtam hogya friskies egy jó táp és azzal kezdtem etetni.Késõbb olvastam a lányok írásait hogy sokkal jobb tápok is vannak.Viszont az én kutyám úgy nõtt mint a gomba,törpeuszkárnak vettem és azt hittük közép lesz.Ezért megkérdeztem az itt tanácsokat adó tenyésztõt,Évát hogy mi tévõ legyek és õ azt mondta hogy vannak ettõl jobb és rosszabb tápok is, ez egy közepes minõségûnek felel meg .Ha az én kutyám jól fejlõdik tõle és jó a széklete,nem túl sok és nem híg akkor nyugodtan adjam neki.Azóta is azt eszik,most vált fogat és nagyon jó erõben van.A jutifalatot én sütöm nekik amit imádnak,kap néha egy kis sajtot fõtt répát,almát.Kalcium tablettát rendszeresen. .A spanimat örökbe fogadtam.Õt Chappival etették elõtte így én is ezzel etetem.Az õ kondija is jó,szép fényes a szõre is.Olvasd el a \"Táplálkozás\" topicot ott sok hasznosat olvashatsz.
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » pén. márc. 30, 2007 10:13 am

Kutyakeksz(jutifalat recept)
1 kg liszt
2 csésze kukoricadara
2 tojás
2 csésze tej
1,5 csésze zsiradék (vaj,olaj zsír,darált szalonna,darált tepertõ)
Ami van otthon de tepertõvel a legjobb.Ezt a resceptet én is a neten találtam de van még több is ha valakit érdekel,úgy kell keresni hogy \"kutyakeksz\"
Vékonyra kinyujtom és derejemetszõvel 1x1 cm-es kockákravágom,de nem teljesen vágom el csak annyira hogy egyben maradjon a tészta és amikor megsült akkor tördelem el a bevágások mentén.Ígyteszem el papírdobozba.Rengeteg van belõle és imádják a kutyák.Olcsó.
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: Tia001 » hétf. ápr. 09, 2007 7:16 am

Szia Judit!

tetszik a kutyakeksz recepted, felírom magamnak (bár nem tudom, mikor lesz idõm megcsinálni, de hátha)...

Hogy vagytok? Hogy van a 2 négylábú gyerkõc?

Spamykém élvezi a jóidõt, végre nem fázik esténként sem!

Kellemes Ünnepeket Nektek!

Anita&Spamyke
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » csüt. ápr. 12, 2007 8:52 am

Szia Anita
Köszi a jókivánságokat.Nem nagyon volt idõm netezni az elmult napokban.Ha van egy kis szabadidõm és a gyerekek nincsenek itthon a kutyákkal kint vagyok az udvaron.Jennykémnek kezd kinyilni a szája.Olyan Ugatásba kezd ha valami zajt hall vagy ha nyilik a kapu,hogy csak nézek.Egyre jobban hasznosítja magát mint házörzõ.Nem csak heverészik ám egész nap.5 hónapos volt 8-án.Láthatóan kamaszodik.Alex a spanim bevolt indulva Jennyre egy hétig de már lenyugodott.Hamarosan ivartalaníttatnom kell ha nem akarok kis fehér spanikat vagy arany uszkárokat .Na megyek mert ma iratom be a kislányomat az isibe.Nagy nap ez a mai!Szia
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: dibidobi » pén. ápr. 13, 2007 10:41 am

Szia Judit!

Ahogy látom neked sincs túl sok idõd.Meg tudlak érteni.Valahogy mostanában én is idõhiányban szenvedek de nagyon.Csak szeretném megköszönni a kutyakeksz receptet, megcsináltam és hát mondanom sem kell pötykének ízlett nagyon, így a neten keresgéltem és össze is állítottam egy mini receptgyûjteményt pár fajta jutifalatból.Nekem gazdaságosabb is ha én sütöm meg a kis drágámnak.

Hogy vagytok?Kiskutyák?

Szép napot!
Avatar
dibidobi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: Tia001 » vas. ápr. 22, 2007 8:54 am

Szia Judit!

Hogy vagytok? Várjuk az új képeket!

Sajnos mostanában nekem sincs valami sok idõm irogatni, de néha-néha bekukkantok ide a fórumra!
Addig is egy új kép Spamykérõl, ez most reggel készült, ahogy élvezi a npsütést!

Szép napot!

Anita&Spamyke

Kép
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: Tia001 » vas. ápr. 22, 2007 8:55 am

Kép
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: dibidobi » kedd máj. 01, 2007 5:34 pm

Szia Judit!

Hogy vagytok?Nagyon rég hallottunk már felõletek!Gondolom neked sincs sok idõd.Jól telt a hosszú 7végétek?Tettem fel pár képet ha lesz idõd kukkants be.Már megint olyan nagyot nõtt pötyke, kíváncsiak leszünk mikor áll majd meg a növésben.És a te picieid, hogy vannak?Élvezik a jó idõt?

Szép napot!
Avatar
dibidobi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » szer. júl. 04, 2007 5:08 am

Sziasztok teszek fel pár képet Kép
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég