Törpeuszkár

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: Tia001 » vas. márc. 11, 2007 6:33 pm

Szia Judit!

Hogy vannak a kutyusaid? Most, hogy jön a jóidõ, biztos többet vannak a kertben :)) Nagyon arik együtt! Jól megvannak?

Válaszoltam Neked Bobókáról Pötyke fórumában!

Szép hetet Nektek!

Anita&Spamyke
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » hétf. márc. 12, 2007 3:43 pm

Szia Anita!
Elolvastam a pötyikés írásodat.A kutyusaim annyira imádnak kint lenni hogy állandóan ki-be szambáznak,szerintem bent is meg kint is szeretrnének lenni egyszerre.Most hogy ilyen jó idő van sokat vagyok kint velük.Jó lenne ha már nem kéne fűteni mert akkor nyitva hagynám az ajtót és kedvükre sétafikálhatnának.Ha rajtam mulna én 3-4 kutyát is tartanék de egyszer nekem is visszakell mennem dolgozni és erre is gondolnom kell.A yorki is nagyon tetszik meg a fekete fehér spani is dehét mindent nem lehet.A férjem meg dobi és németjuhász párti.Ennek ellenére imádja mind a két kutyát.Ha ezt összeszámolom már 6 kutya és akkor még a gyerekeket nem kérdeztem!Szóval maradunk ennél a kettőnél. Kép
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » hétf. márc. 12, 2007 7:58 pm

Ügyesen visszahozom a játékomat Kép
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » hétf. márc. 12, 2007 7:59 pm

Kép
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » hétf. márc. 12, 2007 8:00 pm

Kép
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » hétf. márc. 12, 2007 8:03 pm

Na eldobod végre? Kép
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » hétf. márc. 12, 2007 8:05 pm

Egy kicsit megrágom Kép
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: dibidobi » hétf. márc. 26, 2007 10:47 am

Szia Judit!

Nagyon jók a képek.Látom a te kiskutyád is imád a szabadban lenni és még olyan kis játékos.Mikor ilyen aranyosak mindig arra gondolok jó lenne ha örökre ilyen maradna, de mikor már órák óta hiperaktív meg azt várom, hogy legyek kicsit idõsebb mert akkor már nem lesz ennyi energiája és néha hagy majd egy kicsit pihenni.
Mi a foghullajtáson már túl vagyunk.Az alsókat alig vettük észre.Midnig egy kiesett de nagyon hamar már oda is nõtt a másik.A felsõkkel meg szenvedtünk egy kicsit mert 2 hete 7végén szinte egyszerre esett ki szegénykémnek az összes.Egy párat én is meg tudtam menteni amit el is tettem egy kis dobozba emléknek.Akkor elég kis bágyadt volt meg nem nagyon akart enni.Vettem neki egy két rágókát, és úgy sajnáltam szegénykét.3 nap múlva meg olyan lett mint egy kis piranja.Mindegyik felsõ foga kibújt.Apró pici háromszögek ékesítik a kis pofiját.Elég vicces de neki nem mondjuk mert megsértõdik.Meg azóta olyan nagyon tud harapni, hogy tényleg nagoyn fáj.Nálatok, hogy bírja a foghullást.
Most mennem kell egy kicsit dolgozni, de még írok!

Szép napot!
Avatar
dibidobi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: Tia001 » hétf. márc. 26, 2007 6:11 pm

Szia!
Nagyon aranyosak a képek! Látszik, mennyire élvezi a játékot! Nagyon kis aranyos!
Én is szívem szerint rengeteg kutyát tartanék, de engem legalább visszatart az, hogy lakásban lakunk... Ide elég egy Spamy is :) Nekem is a yorkie, meg a csivi tetszik, mert ugye kiskutyában gondolkodom. Persze, ha egyszer kertes házba költözünk, biztos lesz nagytestû kutyám is, és lesz legalább 1, akit menhelyrõl fogadok be (ezt megfogadtam! ).... Na de ez csak a jövõ :)))

Nekem is jó volt, hogy Spamyvel 1 évet itthon voltam, pont a rendre szoktatáskor :) Így már könnyebb elmenni dolgozni, de sajnálom, hogy itthon kell lennie egyedül...
Te mikor mész dolgozni? Azért most irigyellek, hogy otthon lehetsz :)

Ne haragudj, de lehet hogy figyelmetlen voltam, de nem tudom a kutyusaid nevét! Mennyi idõs most a kis uszi?

Szép estét:
Anita&Spamyke
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » kedd márc. 27, 2007 9:47 am

Szia Andrea
Én úgy vettem észre hogy hullik afoga hogy néha benyúlok a szájába hogy megnézzem mit rág és láttam hogy mozog a foga.Előtte 2 napig kihányt egy kis kaját de úgy ahogy megette.Tehát megse rágta csak lenyelte és kiis jött neki.Már azt hittem beteg,de rájöttem hogy a foga miatt nem rágta meg biztos fájt neki.Ez csak az óriás húsgolyóval történt meg amit ellopott a spanim kajájából a saját kajáját nem hányta ki.Most már elteszem amit a spani ott hagy így nincs gond.Én remélem hogy Jenny ilyen játékos marad hisz én mindenhol azt olvastam hogy az uszik imádnak játszani ugrálni nagyobb korukban is.
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég