Törpeuszkár

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » kedd feb. 20, 2007 12:04 pm

Kép
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » kedd feb. 20, 2007 12:05 pm

Kép
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » szer. feb. 21, 2007 6:39 am

Egy hét mulva 4 hónapos leszek.Már 30 cm magas vagyok és 5 kg a súlyom.Hát ez már most megfelel egy törpeuszi méreteinek.Lehet hogy már így maradok,de ha nem akkor középuszi leszek. Legulyabb szokásom hogy ha elfogy a vizem odaviszem a gazdimnak a vizesedényemet,hogy lássa hogy üres mert mi a spani barátommal nagyon sokat iszunk és õ nem mer szólni ha üres a tál.Persze ez nagyon ritka mert a gazdi mindig figyeli hogy van-e vizünk de ha mégse akkor intézek magunknak.

Jennyke
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » szer. feb. 21, 2007 6:44 am

Szeretem Alexot ő a barátom mi sosem unatkozunk.Itt alszik én meg őrzöm hát nem aranyos? Kép
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: zsanomano15 » szer. feb. 21, 2007 5:10 pm

Szia Judit!
Köszönöm szépen a leveled.
A kutyusok fogjuk rá, hogy jól vannak. A Johnny-nak éppen bevan gyulladva a szeme, ezért kamillával kell mosni, a Lucky-nak meg a füle fáj. Mindig vakarja, úgyhogy anyukámnak minden nap csöppenteni kell bele. De majd elmúlik. Lassan meg sajna megint jön a tavaszi, nyári idõszak és a Luckynak elõjön az allegriája. Olyankor meg szétvakarja mindenét, és vörös az egész teszte, és sokszor annyira rágja ahol éri magát, hogy sebes is lesz tõle. Valami növényre allegriás, ami tavasszal, meg nyáron virágzik. De még a dokik sem tudták pontosan megmondani,hogy mire allergiás.
És a te kiskutyád hogy van?
Jól kijön a másik kutyusoddal? Mit szokott csinálni? Szobatiszta már?
legyetek jók, és puszilom a kutyusaidat.
ha kérdéseid vannak nyugottan írj. Nekünk a Lucky már a második uszi kutyink, az elsõ uszink egy fekete közép volt, az õ neve Fifi volt. De sajnos nem élt sokáig. Nagyon okos volt, meg mindent megértett, de egyszer tüzeltek a lány kutyák, és õ átszaladt az úttesten és elütötte egy busz. Szinte a Fifibõl nem maradt semmi. Nagyon rossz biztos hallani, én sem igazán tudtam akkor felfogni. Pedig még csak 3 éves volt. Szõrnyû!!!
Õ volt a kedvenc kutyám. De most a Johnny, meg a Lucky itt van!!!
Avatar
zsanomano15
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » csüt. feb. 22, 2007 9:36 am

Szia Zsanett
Nekem is így járt sajnos az előző spanim.Ő egy fekete spani volt és Fürtösnek hívták. Erre az allergiára nincs valami gyógyszer vagy fürdetőszer?biztos nagyon rossz lehet neki.Igaz hogy rengeteg embernek is van és igazából nem tudnak valük mit kezdeni.Lehet hogy itt a fórumban lenne valakinek valami jó ötlete.Sajnálom Johnnyt is jobbulást kivánok neki.Hál istennek az én kutyáim jól vannak.A te uszid kb milyen magas és hány kg?Ő törpe vagy közép?Mielőtt hozzám kerültek a kutyuk sokat olvastam a fórumot és tapasztaltam milyen sok kutyunak van különdböző problémája mint pl a fülfájás vagy szemgyulladás.Ezekről lehet tudni hogy mitől van?
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: Tia001 » szomb. feb. 24, 2007 9:45 am

Szia Judit!
Képzeld, mégis maradok 2 kutyás, visszahozzák Bobót! Nem gondolták át, hogy mivel is jár egy kiskutya! És úgy döntöttünk, ha mégegyszer visszakerül, megtartjuk! :)
A fórumunkban írok errõl! Szóval gazdagítom a kétkutyások táborát! :))))))

Szép napot!
Anita
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » vas. feb. 25, 2007 6:21 pm

Örülök hogy visszaadták biztos neked is nagyon hiányzott!Láthatod a képeken az enyémek is milyen édesen alszanak együtt.
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » vas. márc. 04, 2007 5:33 pm

Kép
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Törpeuszkár

HozzászólásSzerző: jennyke » vas. márc. 04, 2007 5:33 pm

Kép
Avatar
jennyke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég