szőrhullás

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Válasz/Re:szőrhullás

HozzászólásSzerző: Hajnika » szer. okt. 04, 2006 12:51 pm

Szia!

Nekem egy 14 hónapos fiú mopszom van! Szeretnélek megnyugtatni, így gondoltam írok Neked. :)

Sajnos a mi mopszlinknak is nagyon hullik a szõre! 1-2 naponta muszáj a porszívózás.

Most pedig fõleg hullani fog mert ilyenkor hullajtja le a nyári bundáját, és növeszti a télit.

Szóval, szerintem nincs semmi baj!

Nagyon aranyos a kutyusod!!! :)

Üdv.: Szabó Hajni
Avatar
Hajnika
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:szőrhullás

HozzászólásSzerző: barikitti » szer. okt. 04, 2006 2:58 pm

Szija Henrietta!

ne aggódj ez teljesen tremészetes, jisza mposz rövid szõrû kutyafajta, amely egyfolytában ismátlem egyfolytábna hullajta a szõrét.. nem egy kozmetikai fajta mint a drótszõrû terrierek vagy a yorkie... ezeket trimmelik és ezért em hullik.. de a mopsz a bulldog stb.. rövid szõrû kutyák így váltják e szõrûket..

hetente egy ugymond jó nagy simizés szószerint kismiized akutyából a szõrt az segít. nekem terrierem van és drótszõre amit 3 havonta kell trimmelni és így nem hullik.. de a mopsznál a rövid szõr folyamatosan váltja
szal fog még hullani :)
Avatar
barikitti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:szőrhullás

HozzászólásSzerző: Henrietta » kedd okt. 10, 2006 7:33 am

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. Most egy kicsit megnyugtattatok, hogy ez normális. Nagyon féltem tõle, hogy valami baj lehet, de így hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával, megnyugodtam.

Mégegyszer is köszi!

Üdv: Heni & Lili
Avatar
Henrietta
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm


Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég