Szobatisztaság

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Válasz/Re:Szobatisztaság

HozzászólásSzerző: totóbaby » vas. márc. 05, 2006 12:40 pm

Bemutatom nektek Totó babyt. Kép
Avatar
totóbaby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Szobatisztaság

HozzászólásSzerző: Nóra » vas. márc. 05, 2006 8:49 pm

Sziasztok!
Mi már nagyon jól haladunk, minden levitelkor van pisi, kaki is annyi, amennyi és ahányszor épp kell. Lakásban már nagyon ritka, hogy Bogyó betojik :), pisi még néha-néha előfordul. Elég hosszú folyamat volt nálunk is, bár még közel sincs vége. Karácsonykor érkezett, és már március van. Úgyhogy valóban nincs más teendő, mint minél gyakrabban (aki teheti) levinni. Nálunk is hozzászokott, hogy a lakásban végzi dolgát, úgyhogy nagyon küszködős volt az első néhány levitel. De most már minden rendben, jól nevelt kutyus lesz belőle is, és mindenkiéből, aki igazán figyel rá :)
Kitartást, türelmet Nektek :)

Kérdésem azért nekem is van :) MInden levitelnél minimum néhány levél, fáról hulló bogyó, és egyéb szemét válik Bogyó áldozatává. Hogy értessük meg vele, hogy nem szabad? Hiába vadászom ki a szájából, hiába csapok az orrára, fujjogok, mégis minden alkalommal talál valamit. Tudja valaki a megoldást? Előre is köszi :)
Avatar
Nóra
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Szobatisztaság

HozzászólásSzerző: kiscsibe80 » vas. márc. 05, 2006 10:12 pm

Esetleg próbáld meg összeszorítani ilyenkor a pofáját, és közben erõteljes parancaszavakat használj.nekem ez bevált
Avatar
kiscsibe80
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Szobatisztaság

HozzászólásSzerző: PeppeNero » vas. márc. 05, 2006 10:54 pm

Szia! A sharpik ilyenek:)nekem mind a 4 kuttyóm szinte napok alatt szobatiszta lett:)Smötty aki 10 hetes már abszolút az és sokáig kibírja, ha nem akkor ajtókaparás van:)))
Minden evés ivás után kivinni.Addig kinntmaradni amíg nem csinál,és ha elkapodhogy bennt elkezdi a dolgot, akár kicsi akár nagy dolgot, odarohanás,kivitel közben erõteljes fújjolás, kinnt úgyis folytatja mert fél pisi kaki bennt maradt és akkor jöhet a simi puszi dicséret.Így szinte napok, pillanatok alatt átszoktathatok.Még kuvasszal is bejött!!!!
Avatar
PeppeNero
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Szobatisztaság

HozzászólásSzerző: K. P. Annamari » szer. márc. 08, 2006 3:34 pm

Szia Timi!

Elõszöris: nagyon édes a kis Totó-d! Tényleg! Én karácsonyra kaptam egy Westy-t, most már 5 hónapos múlt és imádom...
Ne aggódj, õ sem szobatiszta. Csak mi ketten lakunk egy lakásban, így legalább nem hallgatom másnak az elégedetlenségét én meg már csak nevetek, h még mindig nem vunk szobatiszták! Nem bánkódom, mert tudom, h egyszer úgyis eljön a nap.... Szóval Kitartás!!!
Nagyon szép feje van a kutyusodnak! Az enyémnek óriási fülei vannak(mondjuk halálian cuki vele). Kíváncsi vok mi lesz belõle: apjára v az anyjára hasonlít-e majd. Mindkettõt ismerem(nõvéremé mindkettõ)!
Az apa óriási, nagyon masszív(túlvan egy autós baleseten, egy azt követõ mûtéten:(), nagy feje van, Westyhez képest tényleg óriási. Az anyja méretileg átlagos, kis kecses...
Hát nem tudom!
Láttam a 4 kutyakölyköt születésüktõl kezdve az elválasztásig, és ezek tudatában mondom, nagyon szépfejû kutyusod van(szerintem)...
Avatar
K. P. Annamari
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Szobatisztaság

HozzászólásSzerző: erkacica » csüt. márc. 09, 2006 7:38 pm

Szia Timi!
Milyen fajta a kutyád?Naon édii!!!

Szia:Erika
Avatar
erkacica
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Szobatisztaság

HozzászólásSzerző: totóbaby » szomb. márc. 11, 2006 11:35 pm

Kedves Erika!

Õ egy igazi kis rosszcsont westie baby.
Avatar
totóbaby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Szobatisztaság

HozzászólásSzerző: erkacica » vas. márc. 12, 2006 1:20 pm

Szia Timi!
naon-naon teccik!!!!!!!
sok sikert aneveléséhez!!!!

Pussz: Erika
Avatar
erkacica
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Szobatisztaság

HozzászólásSzerző: Yorkie girl » vas. márc. 12, 2006 8:06 pm

Szijjasztok! Én úgy fogom megtanítani a Maya-t (Yorkie), hogy amikor bekakil, akkor elviszem az alomhoz,és a kakit is! És akkor ugye õ látja, hogy mit várok eltõle, hogy hová kakiljon!Ezt egy állatorvos is javasolta nekem!!
Avatar
Yorkie girl
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Szobatisztaság

HozzászólásSzerző: totóbaby » hétf. márc. 20, 2006 2:10 pm

Sziasztok!

Totóka már 10 hónapos és kivállóan használja a kutyapelust. Igaz egyszer-egyszer még sikerül mellé találnia, de akkor tudja, hogy rosszat csinált. Nálunk az újságpapíros módszer nem jött be, mert inkább elolvasta, mintsem hogy rácsinált volna.
Avatar
totóbaby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég