Szobatisztaság

A Kiskutya.hu portálon publikált cikkekkel kapcsolatos hozzászólások vélemények kerülnek ebbe a témakörbe.

Szobatisztaság

HozzászólásSzerző: velljuc » kedd dec. 27, 2005 7:17 pm

Sziasztok! Nagyon örülnénk,ha segítenétek nekem edde a nehéz dologba! Van egy 9hetes bichon havagnese kutyám,aki erõteljesen kerüli a helyet,ahol a dolgát kellene végezni!:) Amikor elkezd valamit \"dolgozni\" felkapom, rá a pelusra, de annyira megszeppen, hogy minden ingere elmegy a dologtól, majd amikor megunom, hogy finoman nyomkodom a pelusra, elindul és a szõnyegen fejezi be, amit korábban elkezdett. Ha kiviszem az udvarra,akkor meg egybõl elkezd játszani!
Egyszerüen nem tudom mit csináljak,nem látok elõrelépést! Tudom,hogy még nagyon pici,de jobb,ha minnél elõbb megtanítom!
Kérlek írjatok,ha van valami jó ötletetek!
Avatar
velljuc
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Szobatisztaság

HozzászólásSzerző: vilura » szer. márc. 08, 2006 4:15 pm

Ezt én írtam, csak nem voltam bejelentkezve :D
Avatar
vilura
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Szobatisztaság

HozzászólásSzerző: zsupszo » szer. márc. 08, 2006 4:25 pm

nekem van egy nagyon jo receptem a szobatisztaságra..és az pedig a
TÜRELEM...
tudom, hogy minnél elöbb meg akarjátok tanitani a kutyust, de hagyjatok neki idöt..
én a kutyához igazodtam.. és hamar beletanult a rendbe.. amikor nagyon pici volt, hagytam, oda kakiljon, ahova jolesik neki..mindig egy helyre járt, igy pont arra a helyre tettem a pelusát.. amikor már megszokta, akkor szépen arrébb vittem.. és a kutyus ment a pelus után.. most már, 3. lépésként ott tartunk, hogy a bejárati ajto elött van a pelenka.. ettõl függtelenül lehordom nagyon sürün, kb 3 oránként, és egyre kevesebb jut a pelusra.. ez kb 2 honap eredménye..
Avatar
zsupszo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm


Vissza: Hozzászólás írásainkhoz

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron