Staffordshire terrier

A Kiskutya.hu portálon publikált cikkekkel kapcsolatos hozzászólások vélemények kerülnek ebbe a témakörbe.

Válasz/Re:Koni

HozzászólásSzerző: Klaudia » szer. jún. 06, 2007 6:18 pm

szóval a tölcsér.. [img]http://kiskutya.hu/components/com_simpleboard/uploaded/images/Tölcsér2.JPG[/img]
Avatar
Klaudia
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Koni

HozzászólásSzerző: Klaudia » szer. jún. 06, 2007 6:21 pm

hm... Kép
Avatar
Klaudia
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Koni

HozzászólásSzerző: Klaudia » szer. jún. 06, 2007 6:23 pm

ezt akartam bocsi [img]http://kiskutya.hu/components/com_simpleboard/uploaded/images/fül.JPG[/img]
Avatar
Klaudia
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Koni

HozzászólásSzerző: Klaudia » szer. jún. 06, 2007 6:25 pm

feladom valami nem jó..........:-(
Avatar
Klaudia
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Koni

HozzászólásSzerző: Klaudia » szer. jún. 06, 2007 6:57 pm

Kép
Avatar
Klaudia
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Koni

HozzászólásSzerző: Klaudia » szer. jún. 06, 2007 6:58 pm

Kép
Avatar
Klaudia
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Koni

HozzászólásSzerző: Klaudia » hétf. jún. 11, 2007 1:59 pm

konnnnni [img]http://kiskutya.hu/components/com_simpleboard/uploaded/images/Kép%20501.JPG[/img]
Avatar
Klaudia
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Koni

HozzászólásSzerző: ps_hugi » hétf. jún. 11, 2007 6:27 pm

Csak egy kérdés,egyszer már szót emeltem ellenne, de miért kell ezeknek a szegény kutyáknak így megcsonkítani a fülét??
Sztem sokkal helyesebbek lógó füllel és talán kevesebb lenne az elõítélet is,mert barátságosabb külsõt ad a lógó fül. Szal igazán nem értelek titeket! Fölösleges kínzásnak tartom. Ha meg az álló fülü kutyákat kedvelitek,akkor válasszatok olyat, elég nagy a repertoár.
Ilyenkor kicsit kételkedem, abban, h állatbarátok e az ilyen emberek!
Nem sértésnek szántam az elöbbieket,csak örülnék,ha megváltoznak ez a fülvágási mánia!
Avatar
ps_hugi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Koni

HozzászólásSzerző: Klaudia » hétf. jún. 18, 2007 1:12 pm

Tudod nekünk ez a fajta tetszik, és ez a fajta vágott füllel tetszik. Ha szerinted az állatkínzás hogy altatásban levágják a fülét, és utánna fájdalomcsillapítokat is kap, mellesleg fel sem veszi a kutya az a te bajod. Ebbõl is látszik, hogy nem volt dolgod ilyesmivel.
Egyébként Magyarországon azt hiszem minden második ember állatkínzó, lehet hogy én meg épp rád mondanám mert nem tetszene ahogy tartod a kutyát, vagy amivel eteted.... A fajtáról pedig annyit, hogy engem nagyon nem érdekel hogy ki fogadja el és ki nem. Õk az enyémek, én szeretem õket,tökéletesen megfelel családi kutyának, akinek mellesleg az a dolga, hogy õrizze a házat, és nem csóválja a farkát idegeneknek. akinek meg nem tetszik nem néz rá.
Kicsit felháborító a kijelentésed miszerint \"Ilyenkor kicsit kételkedem, abban, h állatbarátok e az ilyen emberek\"
Avatar
Klaudia
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Koni

HozzászólásSzerző: ps_hugi » hétf. jún. 18, 2007 4:58 pm

Ha felháborít ha nem, nekem ne magyarázd be,h szinte jót is tesz ez a kutyának!
Amúgy meg tisztában vagyok vele,h altatva vágják le a fülét,viszont azzal is tisztában vagyok,h az altatás minden esetben kockázatos egy állatnál még embernél is.
És mi az,h a kutya fel sem veszi? talán õ mondta? gondolkodj már kicsit,ha veled csinálnák ezt, mit szólnál?
csak azért mert vkinek úgy tetszenél,h mondjuk levágják egy végtagodat!
Ja az meg,h esetleg én lennék állatkínzó, hát nem is tudom. Ha az én kutyáimra ránéz vki látszik,h boldogok és majd kicsattannak és az emberek mosolyognak,ha meglátják. Viszont ha a te kutyáidra nézek (és sztem ezzel nem vagyok egyedül) sajnálat fog el a megcsonkított heges,sebes füleik láttán.
Igen,nem volt még ilyenben részem és tudod nem is akarom,h legyen.
A stílusodon meg kicsit változtathatnál! Fõleg,h én merõ jó szándékkal írtam le a véleményemet.
Avatar
ps_hugi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Hozzászólás írásainkhoz

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron