Staffordshire terrier

A Kiskutya.hu portálon publikált cikkekkel kapcsolatos hozzászólások vélemények kerülnek ebbe a témakörbe.

Válasz/Re:Staffordshire terrier

HozzászólásSzerző: tömpe » pén. jan. 22, 2010 9:05 am

sziasztok nekünk 2 éve van egy szuka tigris csikos sztffink és mi nem bántuk meg nagyon jo házörzönek bizonyult ezért hoztunk egy kant is hogy legyen párja és most megszületett az elsö alom a picik gazdira várnak majd ha betöltik a 8 hetet szerintem szépek nézzétek Kép Kép Kép [img]
Avatar
tömpe
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:51 pm

Válasz/Re:Staffordshire terrier

HozzászólásSzerző: tömpe » pén. jan. 22, 2010 9:14 am

[b Kép
Avatar
tömpe
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:51 pm

Válasz/Re:Staffordshire terrier

HozzászólásSzerző: czok1017 » pén. jan. 22, 2010 12:19 pm

szia! Engem érdekelne egy leányzó ha majd adtok el belőle! Elmennénk érte! Párt keresek az én stafimhoz! czok1017@freemail.hu
Avatar
czok1017
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Staffordshire terrier

HozzászólásSzerző: czok1017 » pén. jan. 22, 2010 12:23 pm

Kép
Avatar
czok1017
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Staffordshire terrier

HozzászólásSzerző: tömpe » pén. jan. 22, 2010 2:20 pm

itt a számom 7 hét mulva hivj +36309388662 akkor majd meg beszéljük
Avatar
tömpe
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:51 pm

Re: Staffordshire terrier

HozzászólásSzerző: Mészáros » hétf. jan. 10, 2011 6:44 pm

dhdjfjfr
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mészáros kedd jan. 11, 2011 5:01 pm-kor.
Avatar
Mészáros
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:50 pm

Re: Staffordshire terrier

HozzászólásSzerző: Snaci » kedd jan. 11, 2011 2:25 pm

Ragyogó! A szaporítás csúcsa!
De legalább menjetek a Hirdetés oldalra. Tudjátok, itt van fenn a szürke sávban hogy HIRDETÉS FELADÁSA


Tömpe, ezt elsősorban Neked szántam! Házat őrizni ivartalanítva is ragyogóan tudnának, minek is ez a nagy kupac pici?
Avatar
Snaci
 
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: hétf. nov. 08, 2010 4:00 pm

Re: Staffordshire terrier

HozzászólásSzerző: FEKETESANDORHN » csüt. jan. 13, 2011 2:24 pm

SZIA! Nem értem ,hogy van olyan kutyád,amiről csak hallomásból tudsz valamit?!
Ha nem kötöd meg és nem zárod be (Főleg büntetésből tartom butaságnak!),nem hinném hogy különösebb problémáitok lennének egymással!Eleven kutya ez a fajta,számolj vele,hogy egy -két ruha,cipő ilyesmi a szájában végzi:)Köztudott,hogy (általában!)sokkal agresszívabban viselkednek más kutyákkal.Nekem kettő staffi-m van itthon egy kan foxterrier mellett. A fiúk közt még rivalizálás , box nem volt szerencsére,(bár a foxit sem kell félteni:))a szuka staffi már oda-oda morog ,ha valamelyik nem kívánatos időben jelenik meg körülötte.Sétán kell vigyázni,mert akkor agresszívak más kutyákra,erős rövid parancsszóra engedelmeskednek,még falkában is -nekem. Sok sikert kívánok és jó egészséget! Üdv Fekete Sanyi
Avatar
FEKETESANDORHN
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. jan. 10, 2011 3:26 pm

Re: Staffordshire terrier

HozzászólásSzerző: zsazsa-baba » hétf. jan. 31, 2011 2:21 pm

Sziasztok!
Még új vagyok az oldalon, de nekem is van egy staffim. Abszolút nem agresszív, sőt! Ház őrzésre az enyém nem igazán bizonyul jónak, mert nem ugat, csak ha a házban van és hall valami kis neszt. Nem verekedős, még egyetlen egy konfliktusa sem volt más kutyával szemben. Embereket nagyon szereti. Egy nagyon ragaszkodó és szeretet éhes kutya. Nem rég hoztunk mellé egy társat, és abszolút nagyon jól kijönnek egymással. A pici mindig harapdálja, tépi a szája szélét, de ő rá se hederít. Esze ágába sincs a kicsit bántani!
Szóval én mindenkinek csak ajánlani tudom, mert egy nagyon hűséges és ragaszkodó kutya!
Avatar
zsazsa-baba
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2011 2:09 pm

Re: Válasz/Re:Koni

HozzászólásSzerző: tike84 » pén. júl. 13, 2012 5:30 pm

ps_hugi írta:Ha felháborít ha nem, nekem ne magyarázd be,h szinte jót is tesz ez a kutyának!
Amúgy meg tisztában vagyok vele,h altatva vágják le a fülét,viszont azzal is tisztában vagyok,h az altatás minden esetben kockázatos egy állatnál még embernél is.
És mi az,h a kutya fel sem veszi? talán õ mondta? gondolkodj már kicsit,ha veled csinálnák ezt, mit szólnál?
csak azért mert vkinek úgy tetszenél,h mondjuk levágják egy végtagodat!
Ja az meg,h esetleg én lennék állatkínzó, hát nem is tudom. Ha az én kutyáimra ránéz vki látszik,h boldogok és majd kicsattannak és az emberek mosolyognak,ha meglátják. Viszont ha a te kutyáidra nézek (és sztem ezzel nem vagyok egyedül) sajnálat fog el a megcsonkított heges,sebes füleik láttán.
Igen,nem volt még ilyenben részem és tudod nem is akarom,h legyen.
A stílusodon meg kicsit változtathatnál! Fõleg,h én merõ jó szándékkal írtam le a véleményemet.

Nos én ehhez csak annyit szólnék hozzá hogy mint végtag az a láb..és ezeknek a fajta kutyáknak vagy épp ha másik fajta is, amelyiknek kopírozzák a FÜLÉT!!, nem a végtagját vágják le..ugyhogy ha az esetleges állatvédő példálozni szeretne akkor olyannal példálozzon hogy ne legyen az hülyeség..
Avatar
tike84
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. jan. 12, 2011 8:04 pm

Előző

Vissza: Hozzászólás írásainkhoz

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron