Sophie Budapestről

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Sophie Budapestről

HozzászólásSzerző: Viky » csüt. jan. 26, 2006 5:55 pm

Aham...tökre úgy néz ki :))

Itt meg olyan mint egy plussjáték :) Kép
Avatar
Viky
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Sophie Budapestről

HozzászólásSzerző: snetti » pén. jan. 27, 2006 11:55 pm

Nagyon kis édi Sophie!
Sok sikert hozzá!
Sok puszit küldünk:Ivett&Fürtike&Minna
Avatar
snetti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Sophie Budapestről

HozzászólásSzerző: Bajszi » szomb. jan. 28, 2006 12:34 am

Sziasztok!

Lenne elõször is egy kérdésem! Sophie és Tobi testvérek? Nem tudom hogy ki a tenyésztõjük, de olvastam Tobi levelét, és ahogy válaszoltam rá, utána a Sophie mellé került a frissülés miatt a Tobi hozzászólásai. És akkor esett le hogy a kis Sophie és a Tobi lehet hogy testvérek? Elolvastam Sophie levelét, és nagy megdöbbenésben volt részem.
Elõször is egy picit írok magamról. Végzõs hallgató vagyok Informatikus tanári szakon, és az internetes fórumoktól készítek tanulmányt. Nagyon sok fórumban részt veszek, de ez a kiskutyás fórum most egy új nekem.
Nem akarom a kutyás fórumot tovább nagyon ilyen \"butaságokkat\" terhelni, de én pont az ilyen embereket keresem a tanulmányom elkészítéséhez, mint akit a mai napon itt találtam.
Nagyon jellemzõ a mai világban, hogy a fórumokban minden kis felesleges hozzászólást szó szerint csak benyögnek páran például hogy nekik legyen a több hozzászólásuk, õk legyenek a fórumok ászai, hogy aztán utána leszólhassák az embereket. A másik amikor a szavazások során az emberek (jelen esetben a gazdik) megtesznek mindent azért hogy csak is az õ kutyusuk nyerjen. Elfeledve azt a tényt, hogy ez csak egy vicces játék, itt senki nem fog milliókat nyerni akkor ha az õ kutyája nyer, sõt a kutyája nem fog jobban szótfogadni, nem fog magától lemenni az udvarra vécézni, stb... ez csak egy játék. Nem tudom miért, de ezt a nyerési vágyat nagyon sokan mindennél fontosabbnak tartják valamiért.
Annyira egyértelmû ez egy olyan ember számára, aki egy picit jobban belenéz a fórumokba. Jelen esetben Tobi irt egy aranyos levelet, és másnap már jött egy válasz Sophietõl is, aki mondjuk ki, de sokkal primitívebben irta meg, vagyis másolta le az ötletet Tobitól.
Nagyon örülök hogy ez a véletlen folytán beleakadtam ebbe a fórumba, és hogy megkérdezhetem a résztvevõk véleményét, hogy hova ez a nagy felhajtás?
A féreértés véget, én senkivel sem szeretnék vitázni, egyszerûen kiváncsi vagyok ezekre a dolgokra, hogy az emberek miért akarnak ennyire gyõzni. Lehet hogy az életben nem igazán jött minden úgy össze ahogyan azt elképzelték, és ezzért ilyen apróságokkal akarják a gyõzelmet megszerezni? Nos én csak a véleményetekre vagyok kiváncsi, semmi másra! :) És remélem nem keltettem ezzel a levéllel nagy felfordulást itt.
Ja még egy dolog, ha én is szavazhatok, akkor letennék egy voksot Tobi mellett, mert nekem nagyon tetszett az az ötlet, ahogy a kiskutya bemutatkozott, és még a mai napig szerényen ott várnak a képei arra, hogy mikor fog megérkezni egy következõ nagyon aranyos válasz Tobitól.

Üdvözlet minden gazditulajdonosnak
Avatar
Bajszi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Sophie Budapestről

HozzászólásSzerző: Viky » szomb. jan. 28, 2006 8:03 am

Szya!
Egyetlen probléma van azzal amit írtál...Sophie volt elõször a fórumban! Tobi csak tegnap került fel és azért volt fölötte mert mindig az a téma van elsõ helyen akihez legutoljára írtak!

És igen...Sophie és Tobi testvérek!!! Kép
Avatar
Viky
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Sophie Budapestről

HozzászólásSzerző: Ricsi » szomb. jan. 28, 2006 8:03 am

Szerintem Sophie méltán megérdemelné a HÉT kutyusa címet! Nem rég született és már is nagy sztár lenne belõle! Hajrá SOPHIE!!!! Kép
Avatar
Ricsi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Sophie Budapestről

HozzászólásSzerző: Ricsi » szomb. jan. 28, 2006 8:12 am

Figyeljetek!:) Tudom hogy ez nem ehhez a témához tartoik de megkérdezem:van itt egy Chow Chow-us fórum rész?!:) Elõre is kössz MINDENKINEK a választ!:)
Avatar
Ricsi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Sophie Budapestről

HozzászólásSzerző: Fannii » szomb. jan. 28, 2006 9:47 am

Sziasztok%
Szerintem ez a legédibb kutyi a forumon!!

Ja és üdvözlöm Õt!
Avatar
Fannii
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Sophie Budapestről

HozzászólásSzerző: Jenni » szomb. jan. 28, 2006 10:06 am

szia marikaa!
nagyon szekszi a szofi csak meg kéne nézni majd ugy hogy nem csal alszik:)na majd uyis megyek még:Dna joolvan szall nagyon cukki

na csocsii
Avatar
Jenni
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Sophie Budapestről

HozzászólásSzerző: Viky » szomb. jan. 28, 2006 11:57 am

Sophie a fülét eszi... Kép
Avatar
Viky
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Sophie Budapestről

HozzászólásSzerző: Viky » szomb. jan. 28, 2006 12:00 pm

Sophie és Lacika...Nah vajon ki az erõsebb??? :) Kép
Avatar
Viky
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég