Segítsetek, állatorvost keresek!

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Segítsetek, állatorvost keresek!

HozzászólásSzerző: demeter5 » csüt. okt. 08, 2009 2:29 pm

PÓRUL JÁRTAM SEGÍTSETEK !
Vásároltam egy meghírdetett Biewer Yorki kiskutyát Pap Erika tenyészetébõl, Kápolnásnyékrõl törzskönyvvel, chipezve.
A kiskutya minden evéskor az ételt visszaöklendezi, visszaköhögi.
Tegnap este majdnem megfulladt, már lila volt a nyelve.
Ki tud egy ilyen tünetet tapasztalt állatorvost ajánlani!
Több röntgen felvételem van, ultrahangozták, konkrét eredmény nélkül. További vizsgálatokra elõjegyzésem van ha megéri.
MI LEHET A BAJA!
A tenyésztõje elzárkózik a segítségadástól, holott megvétel után már másnap jeleztem.
e-mail mellékelve, telefonom: 06209761815 Kép Kép
Avatar
demeter5
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:50 pm

Válasz/Re:Segítsetek, állatorvost keresek!

HozzászólásSzerző: agi112 » csüt. okt. 08, 2009 3:23 pm

Szia Tibi!
Hát Erikárol nehezen hiszem hoyg ilyen lenne de gondolom nem találsz ki ilyeneket.
én csak tippelni tok a szive rendben? anno az én 1ik kutyusomnak is ezek voltak a tünetek azon kivül hogy a kaja nem jött vissza és hörgött később kiderült hogy sziv billentyü zavara van sajna 10 hónapog birtuk ez sajna öröklött és kis korban nagyon nehezen észlelhető de csak nem ez lez s agond ynelőcsövekkel is minden ok?

én a juhászékat ajánlanám Bp-en
drjuhasztkisallatr.hu
tel:310-1106 és van üygelet is 21-08 ig 1112bp péterhegyi ut 46 remélem minden okés lezs


addig is ajánlanám a bő folyadékot és eg ykis cukros vizet
Avatar
agi112
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Segítsetek, állatorvost keresek!

HozzászólásSzerző: Sandan » pén. okt. 09, 2009 7:43 am

Kedves Tibor!

Mennyi idõs a kutyus? Mit kap enni? Ahogy nézem, elég pici, nem lehet, hogy nem tudja rendesen megrágni a kaját? Adjatok neki a vizsgálatokig esetleg tejbe áztatott kenyeret, levest tésztával, puha parizert, olyat, ami szinte rágás nélkül lecsúszik. Nem lehet, hogy az alomban nem kapott még szilárd táplálékot?
Avatar
Sandan
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:46 pm

Válasz/Re:Segítsetek, állatorvost keresek!

HozzászólásSzerző: Dzsenifer.t » pén. okt. 09, 2009 6:33 pm

aranyos a kutyud
és állat orvos az nemtom
mert mi 5000ft-ért szoktuk elvinni vagyis bocsi de elmondom a kutya korházba
Avatar
Dzsenifer.t
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:50 pm

Válasz/Re:Segítsetek, állatorvost keresek!

HozzászólásSzerző: Atiati » szomb. okt. 10, 2009 8:47 pm

Te véletlenül nem Demeter Tibor vagy a 18.,-kerből? A nagy yorkitenyésztő? Ha igen, akkor nyilván pontosan tudod, hogy a kiskutyának mi baja van és sumamed forte az ellenszer. És láss csodát, a harmadik napon már nem fog köhögni a kutyád!
De hogy-hogy ennyire rosszban vagytok a Papp Erikával, hogy így alá akarsz pakolni, felteszed a netre, kiírod a nevét? Egyik tenyésztő a másik ellen? Egyik yorkis a másik ellen? Ha a Papp Erika elzárkózik a segítség nyújtástól, akkor annak oka van. És ezt az okot mi nem tudhatjuk, de biztos hogy nem kockáztatná a nevét egy másik yorki tenyésztő előtt!!! Itt valami nem stimmel!
Csajok, ti csak ne akarjatok segíteni a Demeter Tibornak, mert neki a kisujjában van a yorkizás! Sokkal jobban tud mindent mit itt bárki, aki jóindulatúan segíteni próbál. Ha-ha, mit tudnátok ti segíteni a Demeter Tibornak, aki sok-sok-sok éve yorkizik??
Avatar
Atiati
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:50 pm

Re: Segítsetek, állatorvost keresek!

HozzászólásSzerző: demeter5 » pén. jún. 10, 2011 7:50 pm

A kiskutyát elajándékoztam. Kiderült hogy genetikai hibás, Nem tartom etikusnak a tenyésztését
Avatar
demeter5
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:50 pm


Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég