Rudi,a 7 hetes Sharpei

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Rudi,a 7 hetes Sharpei

HozzászólásSzerző: shar pei » pén. júl. 27, 2007 11:18 am

Szia Reni van már lány jelentkezõ?
Avatar
shar pei
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Rudi,a 7 hetes Sharpei

HozzászólásSzerző: shar pei » pén. júl. 27, 2007 11:20 am

Jaj bocsi én kérdeztem tõled hogy csak nem a kis Rudi az?!! én Felker Károlyné vagyok-Hajni csak új fiókom van,bocs ha megtéveztettelek
Avatar
shar pei
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Rudi,a 7 hetes Sharpei

HozzászólásSzerző: Menyus » hétf. szept. 17, 2007 4:56 pm

Sziasztok!!! Jó rég írtunk már nektek!!! Azóta rengeteget nőttünk és megmaradtun egy tündéri ráncos shar-peinek!!!! Imádom ezt a kutyus fajtát!!!! Nagyon ügyes kutyus a Rudi!!!!Ezmellet még szerencsére nem beteg!!! Ez számomra lenyűgöző hisz sok ismerősöm panaszkodott hogy beteg a kutyusa!!! Sőtt sajnos még daganatos is volt köztük ami gyógyíthatatlan!!!! Hát nagyon remélem nem lessz több ilyen eset!!!! Bízok benne, hogy minden shar-pei makk egészséges!!!!!!Sajnálom azokat akinek beteg a kutyusa!!!!
A fedezni vágyó csajszi kutyusokat Rudi a nap 24 órályában várja!!!!!!
Avatar
Menyus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Rudi,a 7 hetes Sharpei

HozzászólásSzerző: Fano » hétf. szept. 17, 2007 8:03 pm

Sziasztok

Én most találtam ide!Sajnos hiába indítottam saját fórumot nem jöttek sharpeiesek hát most van hol beszélgetnem remélem!Nekem is van egy kis csibe falat:)!Bár már nem is olyan kicsi megmutatom õ Dominiqe Kép
Avatar
Fano
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Rudi,a 7 hetes Sharpei

HozzászólásSzerző: Menyus » hétf. szept. 17, 2007 8:40 pm

Szia! Fano&Dominiqe!!!!
Hát sajno hazánkba még nincs igazán sok Shar-pei!!! Sajnos!!! e gondolom ennek az okát biztos tudod te is!!!! Nincs belőllük rengeteg és ezért sokan nem is láttak még ilyet vagy ha láttak is Shar-peit akkor nem ismerték fel!!!!Szivem szerint ha kutyusokról van szó nállam csak a Shar-pei jöhet szóba!!!!! Sajnos még nem sikerült bővíteni a családunkat eggy ujjab jövevénnyel de dolgozok rajta!!! Nekem Rudi az első Shar-peiem és remélem nem ő az utolsó!!! Ha van kedved vagy kérdésed akkor fordulj bátran hozzám!!!! Ha tudok segítek vagy megkérdezem Shar-peies ismerőseimet!!!!
Ez a kép 1 éves korába készült!!! Kép
Avatar
Menyus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Rudi,a 7 hetes Sharpei

HozzászólásSzerző: Fano » hétf. szept. 17, 2007 8:58 pm

Nekem is Domi baba az elsõ és soha nem is akarok más kutyát csakis shar peit!Tavasszal szeretnénk mégegyet:)!Vagy kettõt nálunk csak pénz kérdése de most csak erre gyüjtünk a párommal:)!Azért talán mégis csak egyet egyenlõre:):)
Sajnos ránk most vár egy szemhéj mütét ami elkerülhetetlen de engem nem érdekelnek a kiállítások csak neki jó legyen
Nektek volt ilyen vagy van tapasztalatotok errõl?
Köszi

Ja és egy kép amikor épp megrázta azt a ráncos kis buksiját!
A tiétek is egy kis tolvaj kleptomanó? Kép
Avatar
Fano
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Rudi,a 7 hetes Sharpei

HozzászólásSzerző: Menyus » kedd szept. 18, 2007 7:43 am

Szegény sajnálom!!! Az nem egy egyszerû dolog!!! Sajnos egyik ismerõsömnek is volt ilyen problémálya! Szegény kutyust is ez miattt mûtötték mert ugyanis nagy volt a szemhéjja és az gátolta a látását sajnos õ majdnem meg is vakult!!!! Nagyon hosszú ídõ telt el mire meggyógyult!!! De mostmár teljes életet élhet továb!!! Mostmár rendbe van teljesen!!!! Szerencsére!!!!
Én most vacilálok a kiálításokon mert ugyanis nagyon jó adottságai vannak neki!!! A dokinkat azt teljesen lenyûgözte és mondta hogy menjek vele kiállításokra mert biztos hogy nyerni fog!!! Egyszóval most ezen vacilálok hogy menjünk vagy ne menjünk!!!
Nekünk szerencsére nem volt entrópium meg ilyesmi betegségünk!!! Sõtt semmilyen betegségünk nem volt!!!!! Ennek nagyon örülök!!!! Jó hogy nem hagytam magam lebeszélni errõl a kutyafajról!!!! Sokan leakartak beszélni róla, hogy milyen betegségei lesznek meg ilyesmi!!!! Hát én szerencsére nem hallgattam rályuk!!!!
Avatar
Menyus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Rudi,a 7 hetes Sharpei

HozzászólásSzerző: Fano » kedd szept. 18, 2007 10:31 am

Nekünk sem volt semmi betegségünk!
A doki úgy magyarázta hogy vanamelyik némileg bele nõ a bõrébe van amelyik nem és azt zavarja a befelé forduló bõr!Mindegy!Megkell csinálni és kész!Domit egszer látta egy biró aki ilyen versenyeken elnökö és aztmondta csodálatos a színe kár hogy enm versenyez!Tudod Domcsa anyja az egész világos színû apukája pedig fekete!Domcsa pedig ilyen:feje fekete hátán egy fekete csík fut oldala ezüstös fekete és lábai fekete!Nagyon szép:)
Sztem is viheted versenyre mert nagyon szép pofija van:)
Avatar
Fano
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Rudi,a 7 hetes Sharpei

HozzászólásSzerző: evett » szer. nov. 07, 2007 11:53 am

Helo Fano nézz be hozzám is! Niké a kék kislányka a topicom.Fekete sharpi??nem látni rendesen a képen!
Avatar
evett
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Rudi,a 7 hetes Sharpei

HozzászólásSzerző: evett » szer. jan. 23, 2008 7:10 pm

kék kiskutyákra elõjegyzést felveszünk.
Avatar
evett
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron