Racsni, a keverék kiskutya Győrből

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: alexa18 » vas. jan. 06, 2008 10:24 pm

Képzeljétek ma nagy dolog történt, Racsi végre nagy fiú lett, elõször pisilt úgy, hogy felemelte a lábát...úgy meglepõdtem..minden fát megjelölt ilyet most láttam nála elõször..de örültem neki:):)
Avatar
alexa18
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: csiil » hétf. jan. 07, 2008 2:34 pm

Szia!
Még mindig gyönyörû Racsni!!! Sokat nõtt, nem? És a képeken keresztûl olyan szép fényes a szõre!! Tényleg ilyen szép?
Látom milyen hasznos tanácsokat kaptál nevelés terén. Asszem én is alkalmazok majd párat belõle :)
Mi most póráz nélkül sétálást próbáljuk, de hát az engedelmességgel még bajok vannak :) Amíg nincs kutya, vagy ember a láthatáron, addig tök jól visszajön, de amint van valaki... futhatunk :D Szóval csak este 9-10 körül engedjük el :D
Minden jót nektek, majd még benézek!
Ildi & Yoko
Avatar
csiil
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: alexa18 » hétf. jan. 07, 2008 5:25 pm

Szia!Köszi én is büszke vagyok rá , már mások is mondták h. szép fényes a szõre.Szerintm attól h. sok csontot adok neki meg hát azért mindig veszek neki vmi finomságot is:)hát igen nagyon nõtt bár most sztem megállt a növésben és nem fog tovább nõni, majd meglátjuk:)hát én se merem annyira elengedni a pórázról mert amikor valamiért be van zsongva akkor aztán szólhatok neki...ilyenkor van a szelektív hallás...biztos akkor te is ismered:):)..jah hát a fekszikkel nagyon sokat szenvedtünk de a pacsit viszont hamar megtanulta..
Akkor sok sikert a módszerekhez!!Majd írj az eredményekrõl..
Avatar
alexa18
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » hétf. jan. 14, 2008 2:11 pm

Sziasztok!Mi is azt tanultuk hogy Boby póráz nélkül menjen de nem megy neki mert mindenre figyel csak a hívásra nem más sok dolgot alkalmaztunk de nem az a sok szimat meg minden elég neki annyi ha elmegy minden nap a rétre szaladgálni és kifutja magát én is \"kéz és láb törést\" kívánok a módszerekhez :)Mi a feksziket azt nem tudjuk de nem is tanítjuk neki õszintén az alapokat megtanulta plö: hozd ide,gyere ide,vissza meg ienek.De van 1 módszer ami a póráztalan sétáltatásra van érdekel titek? Bobyka ebbe hamar belejött de nekem jött az isi és nemtudtam tovább tanítani de mind1 szal irjatok ha érdekel.
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: alexa18 » kedd jan. 15, 2008 10:58 am

Szió Timi!
Persze hogy érdekel, mert így nem valami nagy élmény vele sétálnom h. állandóan húznom kell vissza és hát azért van ám húzóereje...csak ott merem elengedni ahol nincs a közelbe út vagy ilyesmi..a kertbe mikor kint van ha fütyülök neki visszajön de ha elmegyünk sétálni és meglát egy másik kutyát akkor aztán se kép se hang..ugyhogy várom válaszod:)elõre is köszi
Avatar
alexa18
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » kedd jan. 15, 2008 2:09 pm

Szia!Szal Bobyt tegnap arra tanítottam meg hogy mellettem menjen pórázon :

szal kell jutifalat amit a kezedbe veszel a kutyát a bal oldaladra csalod és mondod h. mellettem mellettem..v. 3-4 lépés és odaadod ha ugrál akk addig csinálod míg abba nem hagyja jül megdícséred és ezt kell ha már megy neke akk mehet a 10 lépés is.Boby 15 perc alatt megtanulta.

póráz nélkül:

ugyanez csak ezt szabadba kell csinálni és mind ugyanez .Várom az eredményt tényleg az ûléssel kapcs.ban mi van? megtanulta? am fura én még általánosba járok és msot irok majd felvételit de azé tudok egy kicsit a kutyikról :)
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: alexa18 » csüt. jan. 17, 2008 5:55 pm

Köszi szépen a tanácsokat majd kipróbálom...:)persze már megy minden az ül, fekszik, pacsi is..
Az h. vki mennyit tud a kutyákról sztem nem függ össze a korral... inkább az számít h. vki mennyit foglalkozik a kutyájával meg h. mennyit van vele..mert csak az ismerheti igazán..
na mégegyszer közsike..aztán majd írok...
Avatar
alexa18
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » pén. jan. 18, 2008 1:24 pm

Szia!nincs mit várjuk a válaszokat pedig am még csak 6 hónapja van kutyám de mindent tud csak póráz nélkül sétálni nem meg feküdni..+ van még 1-2 dolog :D hát még 9 hónapos..:D ha van más kérdés jöhet :D Kép
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: alexa18 » pén. jan. 18, 2008 8:17 pm

gazdi+én:) Kép
Avatar
alexa18
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: alexa18 » pén. jan. 18, 2008 8:19 pm

még egy kép rólunk...már ilyen nagy vok, h. el se bír a gazdi:):) Kép
Avatar
alexa18
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron