Racsni, a keverék kiskutya Győrből

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » pén. dec. 28, 2007 6:08 pm

Szia!Nagyon aranyos a kutyusod szerintem is oan mint 1 tacsi de lehet hogy a teste pedig olyan mint 1 fekete labradoré gondolom tudod mien :-))az én kutyusom is szokott ugy pihenni hogy kiteszi a hátsó lábait.Bobyka már szobatiszta semmi gond nincs vele ha van bármi kérdésed nyugodtan leirhatod:-)
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: Tia001 » szomb. dec. 29, 2007 12:07 pm

Nagyon édes és okos!!! :-)

Spamyke&Anita
Avatar
Tia001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: fanka007 » szomb. dec. 29, 2007 3:07 pm

Nagyon cuki a kutyusod!
Nekem is van kettõ.
Buksi és Leila.
Avatar
fanka007
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: fanka007 » szomb. dec. 29, 2007 3:08 pm

Nagyon cuki a kutyusod!
Nekem is van kettõ.
Buksi és Leila.
Avatar
fanka007
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: alexa18 » vas. dec. 30, 2007 8:16 pm

Hát igen azt az állatorvos se tudtamegmondani h. milyen keverék lehet, mert szte többféle is lehet..Racsi is már teljesen szobatiszta mindig jelez ha ki kell mennie..Nagyon szeret autókázni ma is kivittük magunkkal Ausztriába.Úgy élvezte ahogy csúszkált a jégen:)
Lenne kérdésem: Hogyan tudnám az ülre megtanítani , már mindenhogy próbáltam jutalomfalat stb. de semmi hatás, csak furán néz rám h. mit akarhatok:) [img]
Avatar
alexa18
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: alexa18 » vas. dec. 30, 2007 8:20 pm

Hát igen azt az állatorvos se tudtamegmondani h. milyen keverék lehet, mert szte többféle is lehet..Racsi is már teljesen szobatiszta mindig jelez ha ki kell mennie..Nagyon szeret autókázni ma is kivittük magunkkal Ausztriába.Úgy élvezte ahogy csúszkált a jégen:)
Lenne kérdésem: Hogyan tudnám az ülre megtanítani , már mindenhogy próbáltam jutalomfalat stb. de semmi hatás, csak furán néz rám h. mit akarhatok:) [img]
Avatar
alexa18
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: alexa18 » vas. dec. 30, 2007 8:24 pm

Hát igen azt az állatorvos se tudtamegmondani h. milyen keverék lehet, mert szte többféle is lehet..Racsi is már teljesen szobatiszta mindig jelez ha ki kell mennie..Nagyon szeret autókázni ma is kivittük magunkkal Ausztriába.Úgy élvezte ahogy csúszkált a jégen:)
Lenne kérdésem: Hogyan tudnám a fekszikre megtanítani , már mindenhogy próbáltam jutalomfalat stb. de semmi hatás, csak furán néz rám h. mit akarhatok:)Az ül-t azt szépen csinálja..
Avatar
alexa18
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » vas. dec. 30, 2007 8:27 pm

szia! két lépést tudok ha az egyik nem jönne be :

ahogy mi tanítottuk :

-a jutifalatot közel a fejéhez tesszük és lassan a marja(háta) felé visszük gondolom tudod hogy és akkor leül és odaadod neki:D

a másik:

fogd meg a jutifalatot a kezedben ugy h. az ujjhegyeddel fogod szal tedd össz az ujjaidat és a feje elõtt ugy mozgasd a kezed hogy magadfelé + vissza de ezt az orra elõtt és leül ha nem érted hogy irtam akk szólj és teszek fel képet.
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: Adrie » vas. dec. 30, 2007 9:03 pm

Szia Alekszandra!

Nagyon szép ez a kis Racsni kutyus, jól sikerült a mix! :) Biztos nagyon sok örömöd telik benne, ilyen szép barna szemekkel... :)

Ami az \"ül\" témát illeti, nálunk a \"hátsó fertály-lenyomós\" módszer vált be, nem is kellett túl sokat gyakorolni. A lényeg az, hogy mikor kimondtam a varázsszót, hogy \"ül!\", lenyomtam a fenekét, és nagy dicséret mellett jutalmat kapott. Késõbb annyira bevált, hogy gyakorláskor annyira belejött Dorka, hogy én mentem a kertben, és õ folyton jött, és minden 2 lépés után leült elõttem, csak hogy kaphasson a kajából. :) Sok sikert a gyakorláshoz!!!
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » hétf. dec. 31, 2007 11:23 am

Szia!Tényleg az üléssel kapcs.ban még az is lehet nekünk az is bevált ha labdát (te normálisan állsz) a feje felé emeled és mondod neki hogy ül:D Nekünk sajna ez nem vált be a \"hátsó fertály-lenyomós\" módszer mert ha lenyomtuk akkor mindig felállt szal ugy dörgölõdzött:P szerintem meg kell próbálni mindent és az egyik biztosan bevál:P
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 0 vendég

cron