Mért ugrál föl a kutya?

A Kiskutya.hu portálon publikált cikkekkel kapcsolatos hozzászólások vélemények kerülnek ebbe a témakörbe.

Válasz/Re:Mért ugrál föl a kutya?

HozzászólásSzerző: kiscsibe80 » vas. márc. 12, 2006 9:34 pm

Egy barátnõm ajánlotta,hogy ha felugrál a kutya,nem kell odafigyelni rá,mert ezt figyelemfelkeltés céljából teszi!Ha úgy teszel,mintha észre se vennéd,elõbb utóbb-megunja,és abbahagyja!A másik verzió kicsit durva,azt nem ajánlom,de leírom!Egy kicsit rá kell lépni a lábára,persze nem durván csak hogy megtanulja,nem jó ha felugrál,mert akkor rálépnek,és ez fájdalmat okoz neki.Én az elsõ taktikát választottam,és bevált idáig.
Avatar
kiscsibe80
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Mért ugrál föl a kutya?

HozzászólásSzerző: Kata manó » vas. márc. 12, 2006 9:59 pm

Én a kutyusomnak azt tanítottam megh parancsra ugorhat. Nekem nagyon bevállt, amikor azt mondom neki h hopp akkor ugorhat, de máskor nem, mert akkor bünti, Bonó 5 hónapos, mégis sikeresen megtanulta:) Szal nem nagy ördöngõsség:D
Avatar
Kata manó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Mért ugrál föl a kutya?

HozzászólásSzerző: sbanya » pén. ápr. 07, 2006 8:15 pm

Elvileg illetve gyakorlatilag is az én kutyiim is tudják a hopp vezény szót de sanynos néha nem xcsak akkor ugrálnak!:-)
Avatar
sbanya
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Mért ugrál föl a kutya?

HozzászólásSzerző: caridwen » csüt. ápr. 13, 2006 1:06 pm

sztem az effajta üdvözlésrõl a ktyust kiskorában jó leszoktatani,m megszokta ,h anyját így köszönti és ha kiskorában mindig lehajolunk hozzá és így simogatjuk,nem lesz lehetõsége,hogy ránk ugorjon
Avatar
caridwen
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Előző

Vissza: Hozzászólás írásainkhoz

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron