Újszülött

Bármilyen technikai kérdésed van az oldal használatával kapcsolatban, vagy csak egyszer?en véleményt, kritikát szeretnél velünk megosztani, akkor ide írj.

Újszülött

HozzászólásSzerző: melikevi » csüt. aug. 03, 2017 9:12 am

Sziasztok!
3 Kutyusom van, mindet imádom szeretem. 2 kan "yorki,mopsz" egy szuka "tacsó" A kishölgy ivartalanitva van. 3 hónapot a szüleimnél töltöttem a kutyusaimmal. A nővéremnek van egy spicc lánykutyusa. Június 4 én megtörtént a baj és a yorki meg a Spicc össze ragadtak. Tesóm örült neki mert ivartalanitás előtt szeretet volna egy almot. Hát tegnap azaz augusztus 2 án megkezdődött a fialás. Az első kicsi rendben világra is jött, a második nem volt kifejlődve , halva született. Tesom hívta az állatorvost, aki azt mondta hogy nem ér rá és ha úgy lesz holnapi nap folyamán talán elmegy. A probléma hogy az anya kutyus nyugtalan, jár kell a kicsit cipeli az egyik helyről a másikra, szoptatni csak rövid ideig hajlandó. Én 500 km re vagyok tőlük és annyira aggódom. De viszont ez felháborító Szabolcs Szatmárban egy állatorvosnak semmit nem jelent egy kutya. Akár lehet hogy egy kicsi még van benne. Most mit csináljunk?
Avatar
melikevi
 
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: pén. okt. 22, 2010 4:40 pm

Vissza: Kiskutya portál

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég