Szobatisztaságra nevelés

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Szobatisztaságra nevelés

HozzászólásSzerző: sztina18 » szer. jún. 20, 2012 8:01 am

Nekem olyan problémám van, hogy addig nem vittem ki az utcára a yorkimat amíg nem kapta meg az összes oltást, viszont azóta nem hajlandó a szabadban elvégezni a dolgát!! Amint beérünk a lakásba egyből bepiszkít! Erre keresem a megoldást, remélem tudnak valami segítséget nyújtani!
Avatar
sztina18
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. jún. 20, 2012 7:57 am

декоративная штукатурка дюфа история декоративной штукатурк

HozzászólásSzerző: Beefembesee » pén. júl. 06, 2012 4:30 pm

[url=http://tm-stroi.ru/dekorativnaya-shtukaturka-kupit.html]Kép
Kép[/url]

Tegs: декоративная штукатурка фирмы декоративная штукатурка по утеплителю декоративная штукатурка италия.

дефекты декоративной штукатурки
прованс декоративная штукатурка
декоративная штукатурка
[url][/url]
[url=http://tm-stroi.ru/perlit/price.html ]перлит прайс (решено) [/url]
Avatar
Beefembesee
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: csüt. márc. 01, 2012 6:35 am
Tartózkodási hely: United States

Re: Szobatisztaságra nevelés

HozzászólásSzerző: nari99 » szomb. júl. 07, 2012 10:19 am

Szia!
Én úgy neveltem őket rá,hogy beengedtem az egyik nem szobatiszta kutyámat,és ő egy idő múlva elkezdett szaglászni,és már majdnem be is pisilt,de gyorsan felemeltem és ragtam da egy újságot,és ő arra pisilt.Utánna már megérezte,hogy arra az újságra ő már pisilt és már máskor is arra pisilt.
Avatar
nari99
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szomb. júl. 07, 2012 10:07 am

Re: Szobatisztaságra nevelés

HozzászólásSzerző: janónéandi » hétf. feb. 17, 2014 2:46 pm

Sziasztok!

segítséget szeretnék kérni :)
Van két felnőtt 5 és 9 éves yorkink akik 100%osan alomra pisilnek viszont van egy új családtagunk egy 5 és fél hónapos szintén yorkink :) 4 hónaposan került hozzánk..2 hónapja küszködünk de egyáltalán nem szobatiszta..egyszerűen annyira el vagyunk keseredve már mindent próbáltunk..nem szidtuk le hiába jár a másik 2 alomra őt nem érdekli nem is szaglássza ..letettünk neki pelust ha pisil odavisszük alá , figyeljük ahogy tudjuk de semmi .. akkor és oda pisil amikor és ahova ő akar és látszólag nem is érti mi a gondunk ezzel...
Kérlek segítsetek :)

köszi előre is
Avatar
janónéandi
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:46 pm


Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég