Kutyák összeszoktatása. Segítsetek!

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Re: Kutyák összeszoktatása. Segítsetek!

HozzászólásSzerző: fcbarcelonabest » pén. szept. 28, 2012 8:21 pm

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni abban hogy hogy kellene hozzászoktatnom a már két éves bulmasztiff szuka kutyámat a most vett két hónapos beagle szuka kiskutyamhoz?? Sajnos amikor az eggyik kinnt van a másikat be kell zárni, mert ha közel megy hozzá máris rá mozdul és morog rá..:(
Avatar
fcbarcelonabest
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. szept. 16, 2012 3:00 pm

Re: Kutyák összeszoktatása. Segítsetek!

HozzászólásSzerző: apaszka » csüt. máj. 30, 2013 11:52 am

Sajnos már nem igazán él ez az oldal!
Nekem is hasonló gondom van,de :?: :?: :?: :?: :?:

Én hoztam egy 8 éves westy mellé egy 2 hónapos yorkit! Fiú mindkettő!
Viszont féltékeny a Maszat nagyon a Nózira! Hiába foglalkozom az öregebbel többet,mint a kicsivel,és hiába egyszerre ,és csak együtt játszunk.
A kicsi játszana,de a nagy morog,és már oda is kapott ! :oops:
Avatar
apaszka
 
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Re: Kutyák összeszoktatása. Segítsetek!

HozzászólásSzerző: apaszka » csüt. máj. 30, 2013 3:03 pm

livelygolden írta:
apaszka írta:Sziasztok!
Nekem az lenne akérdésem,hogy Westy,és yorki lehet e egymás melett! Milyen neműek férnek meg jobban? A Westym fiú,és aktív! Nincs ivartalanítva! Bár gondoltam arra is ,hogy elkelletne végeztetni!?
A feleségem vágyik egy Yorkira,de a Maszat a Westym nem biztos,hogy elviselné? Ő talált kutyus,és nem is kölyök volt! Törött füle volt,és nagyon beteg! Én mindent elkövettem ,hogy egészséges kutyus legyen, tegnap is fogkő műtéten volt.Altatták,és nagyon féltem! Szinte végi sírtam a 2 órát míg felébredt! ! Nagyon szeretem őt!

Tehát merjek másik kutyust mellé fogadni???? Segítsetek kérlek!??


szia,

ha felnőtt kutyát akarsz odavinni a másik mellé, mindegy hogy szuka vagy kan, ismertesd össze őket. Alapvetően a kis fajták elég hisztisek, gyakran mindegy nekik hogy kan vagy szuka, nem azon múlik, hanem hogy szimpatikus-e vagy sem.
Ha kölyköt vesztek, akkor pedig mindegy milyet, mert az adott helyzetet kell elfogadnia, azt hogy kölyök.
Ha szuka ha kan a másik, mindenképp ivartalanítás, ugyanis ha szuka, akkor ne gyártsanak már keverékeket, vagy ha szétzárod őket, akkor évente 6 hét üvöltés lesz a lakásban és a futtatón. Ha 2 kan, akkor meg ha bármelyik is dominánsabb alkat, akkor végigjelölgetnek majd a lakásban...



Mindkettő kan!
Viszont már tegnap odakapott a westim a kicsinek! A Westyvel nagyon sokat foglalkozom,és most többet!
Viszont még mindig nehezen vannak el! Vagy is már kezd,de mikor a kicsi közeledik akkor morog egyből,de utána meg ha ő közeledik a kicsihez,akkor meg nincs gond? Szagolgassa.....

Nem tudom miként fogja elfogadni,pedig gyors megoldás kellene,mert nem szeretem külön szobába zárni őket,ha nem vagyok itthon!
Avatar
apaszka
 
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Előző

Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron