CSALÓ!!!!!

A Kiskutya.hu portálon publikált cikkekkel kapcsolatos hozzászólások vélemények kerülnek ebbe a témakörbe.

Re: CSALÓ!!!!!

HozzászólásSzerző: Gyongyi70 » szomb. feb. 18, 2012 6:31 pm

FIGYELEM !!!!!CSALO!!!!!!!
Vigyázat! Francia bulldog kiskutyákat ajánlanak szállitási költség fejében.
Az a legszörnyübb az egészben hogy kislányomnak akartam a kiskutyát,hatalmas csalodás érte.
Megvan az összes emailem, holnap megyek a rendőrségre megteszem a feljelentést.
WEST Union keresztül elküldtem a 80 eurot, aztán jött a cirkusz!!!
10.30-ra igérték a kiskutyát ,11 orakor irnak hogy kössek biztositást ,amit visszakapok.
Hogyan lett volna a kutya 10.30-ra nálunk, ha 11 orakor még nem voltak rendben a papirjai??
Milyen biztositás az amit állitolag visszafizetnek?????
Miért nem tiltják le az ilyent az oldalrol?????

Lenne még 1 csomo kérdésem, de már nem huzom magam,sem a gyerekemet.
Avatar
Gyongyi70
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szomb. feb. 18, 2012 6:05 pm

Re: CSALÓ!!!!!

HozzászólásSzerző: sosropi » hétf. feb. 20, 2012 10:55 pm

Engem is átvertek. De engem egy oroszlányi csaló. labrador kutyus helyett egy vélhetően labrador-tacskó keveréket adott el nekem. Most nyolc hónapos a kutyus és akkora, mint egy nagyobb tacsi. A kislányomnak vettem......... A csaló még mindíg hírdet kutyákat a neten. Úgy látom, hogy valamiféle szaporító lehet, sajnos nem tájékozódtam eléggé és átverhetó voltam. De hát nem is gondoltam, hogy ilyennel is átverik az embert. A csalót Szadeczki Mihálynak hívják telefonszáma: 06204856113. Ettől az embertől ne vegyetek semmit! Gerinctelen csaló! Ha felhívom leteszi a telefont. Nem tudom mit tehetnék, hogy legalább vételárat visszakapjam.
Avatar
sosropi
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 9:40 pm

Re: CSALÓ!!!!!

HozzászólásSzerző: Shi-tzu » hétf. ápr. 08, 2013 8:00 am

Sziasztok!
Egy yorki kiskutyát akartam venni.Meg is vettem csak még nem érkezett meg.sajnos késön olvastam a fórumot és benyeltem a jet-a-pet dolgot.miért nem szűrik ki ezeket a férgeket az oldalról?ha forditógépes hirdetést találtok,ne is foglalkozzatok vele mert csalás.
Avatar
Shi-tzu
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. júl. 12, 2012 7:38 pm

Re: CSALÓ!!!!!

HozzászólásSzerző: apaszka » szomb. máj. 18, 2013 9:55 pm

Tudom,hogy nem foglalkoznak vele.de jelentem a hírdetésnél,de semmi nem történik nem törlik ! Átverés,mint sok itt a hirdetések közt! Én már utaztam sokat ilyen átverős hirdetés miatt! Miért nem szűrik????

Már megkérdőjelezem ennek az oldalnak a szavahihetőségét,és hitelét is! :oops:
Avatar
apaszka
 
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Re: CSALÓ!!!!!

HozzászólásSzerző: mondeo » hétf. jún. 09, 2014 10:15 pm

csodálkoznak sokan hogy csalók áldozata lesz,sajnos sokan így járnak nem kellene keresni az úgymond jó vételt tudomásul kell venni,hogy fajtiszta kutyát nem lehet 20-30ezer forintért venni csak szaporítónál vannak mindenféle keverék beteg kutyák ennyi pénzért!!
Aki ilyen helyen vásárol utána NE panaszkodjon!!
Utcán benzinkutakon vagy útközben valahol...
Avatar
mondeo
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. aug. 17, 2012 9:36 am

Re: CSALÓ!!!!!

HozzászólásSzerző: Ági1023 » szer. jan. 13, 2016 7:56 pm

T.Kiskutya.hu

Az oldalatokat elárasztják a kamu külföldi hirdetések minden fajtánál keverékeknél is ami ezek miatt lassan használhatatlan mind hirdető mint leendő gazdi számára.
Aki ezekre a kamu tört magyarul íródott hirdetésekre bedől, sajnos vannak ilyenek elég szomorú...
Nem lehetne ezek ellen valamit tenni???? Én is írtam egyre érdeklődést (kamuból) mit nem mondjak röhej amilyen válaszokat kaptam egyértelmű csalásról van szó......utalást kérnek előre.
Az meg hogy oldal tele van szaporítókkal csak ritkán fordulnak elő tenyésztők egy dolog ez ellen nem tudtok mit tenni, aki meg 20-60 ezerért szeretne kutyát venni magára vessen, ennyi pénzért tenyésztőtől egészséges chipes több oltásos kutyát tuti nem fog venni, csak szaporítótól valami kis szerencsétlent, aki jobb esetben életben marad, csak kiderül hogy keverék vagy 4x akkora lett mint kellene, rosszabb esetben egy rakás pénz ráköltése után pusztul el. A vásárolni szándékozóknak üzenem hogy szó sem lehet parkolóban garázsokban átadott kiskutyáról, ragaszkodjanak ahhoz hogy megnézik a szülőket, győződjenek meg arról hogy normális körülmények közül veszik a kölyköt ha már szaporítótól is de legalább viszonylag normálisat. Legalább legyen a kölyök 8-10 hetes min 1 de jobb a 2 oltás féreg hajtva és chipelve vásároljanak, a chip kötelező már ha valaki elad kiskutyát!!!! Az elveszett oltási könyv meg a majd küldöm postán kamu szóba sem álljatok ilyen eladókkal.
Avatar
Ági1023
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:49 pm

Előző

Vissza: Hozzászólás írásainkhoz

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég