Lógó fülű yorkie

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Lógó fülű yorkie

HozzászólásSzerző: medium84 » csüt. máj. 29, 2008 2:54 pm

Szasztok!
Yorkiet készülök venni, találtam is egy szukát jó áron, de van egy szépséghibája, nem áll föl a füle. A kutyus most 3 hónapos, orvosolható még ez valahogyan? Várom a válaszokat, sürgõs lenne, mert 7 végén el is hoznám. Köszi!
Avatar
medium84
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:45 pm

Válasz/Re:Lógó fülű yorkie

HozzászólásSzerző: Kutyadejavából » vas. jún. 01, 2008 10:40 am

Én is yorkiet szeretnék de még eddig egy kutyám se volt ezért én csak utánaolvastam és írtak róla : 3 hónapos koráig még lehet lelógó füle(de tovább nem) de egy amúgy egyenes fül is lekonyulhat 1-1 oltás után .
Avatar
Kutyadejavából
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:45 pm

Válasz/Re:Lógó fülű yorkie

HozzászólásSzerző: Klauszka » vas. jún. 01, 2008 2:35 pm

nem akarok hülyeséget mondani,de elvileg ha elviszed kozmetikushoz az tud segíteni...
Avatar
Klauszka
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Lógó fülű yorkie

HozzászólásSzerző: Zétény » pén. jún. 13, 2008 1:21 pm

Szia!
nekem ismerõsöméknek westi van!neki 4 hónapos koráig nem állt fel,megfürdették és azóta áll neki!Nem tudom,h miért pont attól állt fel,de lehet,hogy yorkinál is bevállik!:)
Avatar
Zétény
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:45 pm

Re: Lógó fülű yorkie

HozzászólásSzerző: adriennmilo » kedd okt. 02, 2012 11:30 am

Sziasztok, van egy 4 hónapos mini yorkiem, régebben ragasztottuk a fülét de akkoris csak 2-3 napig állt fel neki, mostmár elég hosszú szőr van rajta és nem tudom hogyan állíthatnánk fel, légyszi akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata írja meg! Köszönöm előre is!
Avatar
adriennmilo
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: kedd okt. 02, 2012 11:09 am


Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron