tanács

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Re: tanács

HozzászólásSzerző: zsanini20 » pén. márc. 30, 2012 11:42 am

Sziasztok!
Abban szeretnék segítséget kérni,hogy van egy 7hetes Bichon Havegnese kiskutyám.
Ha oda teszem a pelenkára akkor általában oda pisil,de van,hogy elmegy onnan és máshova pisil.
Ha kakilnia kell jelzi és észre is vesszük,de nem hajlandó oda kakilni.
És magátol a pelusra sem megy oda.
Mit tegyek,hogy a pelusra végezze a dolgát :D :D
Visszateszem 10-szer 20-szor,de van hogy elmegy és máshol végzi a dolgát.
Van benne egy kis dacolás is szerintem
Segítségeteket köszönöm. :)
Avatar
zsanini20
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. márc. 30, 2012 11:36 am

kiskutya

HozzászólásSzerző: niki98 » csüt. ápr. 05, 2012 6:41 am

Sziasztok!!Lenne egy kérdésem.Van egy bichon havanese kiskutyám 2 hónapos lassan már 3.Ha elindulunk sétálni mindig leül.Pedig a lakásban szépen megy.Mi lehet a gond??Köszönöm
Avatar
niki98
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: csüt. ápr. 05, 2012 6:39 am

Re: tanács

HozzászólásSzerző: Nona0901 » csüt. ápr. 05, 2012 4:37 pm

Szia!
Nekem lenne egy kérdésem hozzád.A kutyusod megkapta már az összes oltását?Mert ha nem,akkor amúgy sem célszerű olyan helyre vinni,ahol más kutyák,más állatok is megfordulnak,szerintem előbb csak szoktasd a nyakörvhöz/hámhoz.Az én Yorkim is 2 hónapos, és nekem még meg sem fordult a fejemben, hogy levigyem a lakásból addig, amég nem kapja meg az összes szuriját.Ja, és sikerült már szobatisztaságra szoktatnod??? Nekem nem nagyon jött még össze. :D Milyen nemű a kutyud? Hogy hívják?
Avatar
Nona0901
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: hétf. ápr. 02, 2012 8:39 pm

Re: tanács

HozzászólásSzerző: niki98 » pén. ápr. 06, 2012 7:13 am

Szia! Az állat orvos mondta,hogy már levihetem mert kapott bolha-kullancs irtót illetve megvan már a 2 oltás.Havanese a fajtája.Szobatisztasággal már lassan megyeget.Nem mindig sikerül a pelenkára de azért már megy oda hála.Van egy cica barátja vele imád az udvaron játszani:)Lego a neve.és a te kutyusodnak?
Avatar
niki98
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: csüt. ápr. 05, 2012 6:39 am

Re: tanács

HozzászólásSzerző: niki98 » pén. ápr. 06, 2012 7:13 am

egyébként fiú:)
Avatar
niki98
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: csüt. ápr. 05, 2012 6:39 am

Re: tanács

HozzászólásSzerző: niki98 » pén. ápr. 06, 2012 9:50 am

Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni,hogy mikor eldobom a labdám a kutyámnak vissza is hozza de oda már nem adja.Van valami ötletetek?köszi
Avatar
niki98
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: csüt. ápr. 05, 2012 6:39 am

Re: tanács

HozzászólásSzerző: niki98 » vas. ápr. 08, 2012 2:26 pm

Sziasztok!Az állat orvos azt mondta,hogy mivel megkapta a 2 oltást és a bolha-kullancs írtót nyugodtan kivihetem!!Erre a blökin ír egy csaj,hogy miért viszem ki ennyi idősen mert akkor 1 évesen beteg lesz.Tudtok segíteni kinek van igaza?
Avatar
niki98
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: csüt. ápr. 05, 2012 6:39 am

Re: tanács

HozzászólásSzerző: Nona0901 » hétf. ápr. 09, 2012 7:46 am

Akkor jó,ha ezt mondta a doki,csak azért kérdeztem,illetve mondtam,mert nekem a tenyésztő és a doki is azt mondta,hogy várjak addig,amég nem kapta meg a parvo ellenit,kombináltat és az ismétlőket.Ebből látszik h orvos és orvos között mekkora a különbség.Az én blökim Yorki és Honey-nak hívják. :) és a szobatisztaság igencsak nehézkesen megy. XD
Avatar
Nona0901
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: hétf. ápr. 02, 2012 8:39 pm

Re: tanács

HozzászólásSzerző: niki98 » szomb. máj. 05, 2012 7:14 am

Sziasztok!Tanácsot szeretnék tőletek kérni.Van egy lassan 4 hónapos bichon havanese kiskutyám.Az a gond,hogy általában megeszi a kakiját.Ha rászólok ,észreveszem nem eszi meg de nem tudok mindig vele lenni.Nem tudjátok miért csinálja ezt?Illetve hogyan lehetne leszoktatni róla?
Avatar
niki98
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: csüt. ápr. 05, 2012 6:39 am

Előző

Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég