CSALÓ!!!!!

A Kiskutya.hu portálon publikált cikkekkel kapcsolatos hozzászólások vélemények kerülnek ebbe a témakörbe.

CSALÓ!!!!!

HozzászólásSzerző: milos » kedd máj. 31, 2011 5:39 am

Sajnálatosan észleletem hogy ezen az oldalon is megjelentek azon hirdetések melyeket CSALÓK adtak fel több ehhez hasonló oldalon!Miért tudom?Azért,mert sajnos én is az áldozatuk vagyok! :( Ez egy nemzetközi csaló banda akik örökbefogadásra ajánlnak fel kiskutyákat,csak a szállítási költség fejében!Külföldi számlaszámra kell utalni a pénzt(Kanerum),de a kutya soha nem érkezik meg!Kérek mindenkit legyen körültekintő saját érdekében!!
Avatar
milos
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. máj. 30, 2011 5:40 am

Re: CSALÓ!!!!!

HozzászólásSzerző: klaudia26 » hétf. aug. 15, 2011 8:04 pm

Sziasztok!
Sajnos én is a csalók áldozata lettem! Én is kérek mindenkit hogy ne adjatok fel pénzt Kamerunba! A Jet-A -Pet szállítócég oldalát kihasználva ,csalják ki az emberektöl,a állítólagos szállítási költséget,és a biztosítási pénzt! először azt mondták ingyen van a kiskutya ,csak a szállításért kell 16ezret fizetni,majd mikor ez megtörtént ami átutalásnál már 19ezer,azt írják minden rendben ,és érkezik a kutyus! majd várnak 2 napot és biztosítási pénzt kérnek amit a levélben kijelentenek,hogy átvételkor visszakapod!Hála istennek nekem ezt már nem sikerült feladnom! A Westend Unionba tájékoztattak,hogy ezek csalók ,és nem léteznek! Ha hamarabb ránézek a fórumra,nem mentem volna bele ilyesmibe! Ha neked is felajánlottak ilyet,kérlek titeket,az elöző felhasználókkal együtt,hogy ne fizessetek előre ennek a csalónak,mert nem kaptok kutyust a pénzetekért!!!!! :cry:
Avatar
klaudia26
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: kedd aug. 09, 2011 4:24 pm

Re: CSALÓ!!!!!

HozzászólásSzerző: apasaki » pén. szept. 02, 2011 11:09 am

Én is hasonlóképp jártam!
Jet-a pet ezek csalók!!
Nem néztem én sem a fórumot sajna.Western unionban mikor (szerencsére visszaszereztem egy részét)Visszakértem a pénzt akkor már az volt a kérdés,"kutyát akart?".
Ha tudták mi megy itt akkor miért nem írtak egy körlevelet és értesítették a sok birkát(én is)hogy te paraszt ne utalj mert csalók??
A másik! Ha üzemeltetek egy weboldalt akkor nem nézek rá?Ha egy google forditós hirdetés megjelenik akkor azonnal letiltom és jelentem a hatóságnak nem?Nem pedig hagyom ,hogy tagok "bedőljenek" akárkinek!!valamilyen felelőssége az oldal üzemeltetőjének is van szerintem.De ezt majd az ügyvédem megmondja.
Szóval vigyázat!Google forditás,jet a pet átverés,pénzlehúzás!!!!!
Avatar
apasaki
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. szept. 02, 2011 11:00 am

Re: CSALÓ!!!!!

HozzászólásSzerző: milos » hétf. okt. 31, 2011 6:51 pm

Vigyázat ismét csalók vannak az oldalon!!!!!!!!!!!!!!!!!!Siófokon ajánlanak egy chivava kutyust örökbe adásra.Ne dőljön be senki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:
Avatar
milos
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. máj. 30, 2011 5:40 am

Re: CSALÓ!!!!!

HozzászólásSzerző: attila kocso » szer. nov. 02, 2011 10:17 pm

Jó tudni!

Köszi Nektek!
Avatar
attila kocso
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. nov. 02, 2011 10:14 pm

Re: CSALÓ!!!!!

HozzászólásSzerző: hanni.999 » csüt. nov. 03, 2011 6:54 pm

Köszii hogy írtatok!mindenkinek!!
Avatar
hanni.999
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd nov. 01, 2011 8:33 pm

Re: CSALÓ!!!!!

HozzászólásSzerző: perikles » pén. nov. 25, 2011 2:29 pm

Arra kérek mindenkit akik be lettek csapva hogy minél hamarabb tegyenek feljelentést mert sorozatos csalásról van szó.Én most jöttem ki a rendőrségről és megtettem a feljelentést.Még egyszer mindenkit arra kérek hogy tegye meg ezt a lépést.
Avatar
perikles
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. nov. 25, 2011 2:24 pm

Re: CSALÓ!!!!!

HozzászólásSzerző: mirtusz17 » hétf. jan. 16, 2012 1:31 pm

Sziasztok!
Én is majdnem így jártam a Csalóval, csak nekem időben szóltak miatta.
Tüntessék el az oldalról őket!! Ha nem ad meg az eladó gazdi magáról adatot, akkor ne engedjék, hogy feltegye a kutyáját az oldalra....
Avatar
mirtusz17
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2012 1:25 pm

Re: CSALÓ!!!!!

HozzászólásSzerző: brigyy08 » szomb. feb. 04, 2012 7:37 pm

Sajnos a mai napig mindig hirdetik a kutyát.Én is az áldozatuk lettem.Tudna valaki segíteni,hogy ilyen esetben mit lehet tenni?
Avatar
brigyy08
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. feb. 04, 2012 7:29 pm

Re: CSALÓ!!!!!

HozzászólásSzerző: minikutyus » szomb. feb. 04, 2012 9:33 pm

Sziasztok

Vigyázzatok mert csalóval találkoztam aki az oldalon 10hetes nagy és mini yorki kutyusukat hirdetett és teljesen becsomagolva az utcán átadta a kiskutyust a megbeszélt összegért majd itthon alaposan megnéztük nagyon édes de sajnos nem nagyon hasonlított a képen látható kiskutyusokra ezért állatorvoshoz vittem aki közölte h a kiskutya inkább puli féle keverék de yorkihoz semmi köze és a kiskutya kb 6hetes amit még az anyjától nem is szabadott volna elválasztani ezért az oldal kinyomtatása után a rendőrségen feljelentést tettünk.
Ha valakinek ismerős lenne ez a helyzet akkor legyenszíves írjon nekem.
Köszi
Avatar
minikutyus
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. feb. 04, 2012 8:58 pm

Következő

Vissza: Hozzászólás írásainkhoz

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron