Sürgős tanács kellene

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Sürgős tanács kellene

HozzászólásSzerző: klaji » szer. aug. 10, 2011 8:03 pm

Sziasztok!
Van 1 olyan problémám,h a szuka kutyánknak van 8 kölyke. Most lesznek 4 hetesek és már kinőtt a foguk,ami nem baj,de emiatt az anyjuk már nem nagyon akarja etetni őket.Napi kétszer a kölyköknek adunk tejet,egyáltalán ez elég nekik? A másik probléma az,h ha a kiskutya az anya táljához közelít,akkor morog és borzol,nem tudom ez normális? Igazából ezt azért nem értem,mert kiskorába rászoktattuk,h ne csináljon ilyet,és ha olyan nyúl a táljához akit ismer,azt nem morogja meg és nem is borzol...De félek,h esetleg odakap valamelyik kölyöknek,bár gondoskodó anyuka.Előre is köszönöm a segítséget!
Avatar
klaji
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. júl. 31, 2011 6:47 pm

Re: Sürgős tanács kellene

HozzászólásSzerző: mayababa » csüt. aug. 11, 2011 2:03 pm

Sziasztok!
Lenne egy nagyon fontos kérdésem!
Van egy kan yorki kutyusom szeptemberben lesz 3éves.
És az lenne a problémám,hogy hétvégente szoktam vinni apumékhoz ahol szintén van egy kan yorki és egész jóban vannak.Busszal szoktunk menni,eleinte egész jól viseli de ahogy a végállomás felé közelítünk előtte 3-4megállóval teljesen megvadul ezt úgy értem,hogy el kezd sírni nyöszögni,hangosan,meg ugatni,amikor be akarom fogni a száját persze úgy,hogy ne fájjon neki,rögtön megkap oda kap a kezemhez!
Ez már nagyon idegesít!
A buszon annyira nyöszög,olyan fájdalmasan mintha bántanám,és a buszon mindenki nézni szokott,mert gondolom azt hiszik verem a kutyám!
Pedig egyáltalán nem szokásom.
De amikor eljövünk apumtól haza fele ezeket a dolgokat már nem csinálja le fekszik az ölemben és alszik!
Na most kérdem én,hogy akkor oda fele miért csinálja és miért harap meg a saját kutyám?!Aki elég okos mert be van tanítva:ül,fekszik,pacsit ad,meg hopizik.
Valaki adhatna valami tanácsot,mert ez már nagyon kiborít!

Előre is köszönöm.
Üdv:Marianna
Avatar
mayababa
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:47 pm

Re: Sürgős tanács kellene

HozzászólásSzerző: Kitti21 » pén. nov. 18, 2011 7:07 pm

Sziasztok
Nem tudom mi baja a kiskutyámnak tegnap még jó volt ma meg bágyadt meg hány is. Nem eszik. Kérlek segítsetek.
Avatar
Kitti21
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. nov. 18, 2011 7:04 pm

Re: Sürgős tanács kellene

HozzászólásSzerző: livelygolden » pén. nov. 18, 2011 9:57 pm

Kitti21 írta:Sziasztok
Nem tudom mi baja a kiskutyámnak tegnap még jó volt ma meg bágyadt meg hány is. Nem eszik. Kérlek segítsetek.

Vidd orvoshoz!!!
senki más nem fogja neked megmondani, mi baja.
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm


Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég