tanács

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

tanács

HozzászólásSzerző: gaby5 » pén. aug. 12, 2011 8:00 am

Sziasztok!
Nekem van egy nagy gondom,ugyanis most 4 hónapos a puli kiskutyánk és állandóan harapja a lábunkat,tépi a nadrágunkat,nekem már vagy 3 nadrágomat kiszakított,gondolom hogy csak játszik,de néha nagyon fájdalmas mert akaratlanul is bele harap a lábunkba amikor újabb fogásokat keres a nadrágunkon,na és persze idegesítő is hogy nem lehet tőle közlekedni sem,hiába próbáltuk már kedves szóval,vagy kiabálással leszoktatni,a páromra még úgy ahogy hallgat de rám viszont nem,sőt még az ínye is kilátszik úgy jön felém hogy ha megkapom a grabancát,mert van olyan is amikor már teljesen kiakaszt,nem tudom hogy miért csinálja ezt de már ki vagyok tőle teljesen,már reggel megkezdi amint kiteszem a lábamat az udvarra,nagyon imádom de ez már nagyon kiakasztó hogy nem érti meg hogy ne csinálja ezt,amúgy meg nagyon okos és értelmes kiskutya,de ezt az egyet nem érti meg és erről nem akar leszokni már úgy látom,tudna nekem valaki tanácsot adni ebbe hogy mit tegyek?Kérlek benneteket segítsetek nekem mert már az őrületbe kerget!!Lehet hogy én vagyok vele türelmetlen? Már arra is gondoltam hogy veszek egy lábszárvédőt valami kemény anyagból :D mert már tiszta seb a lábam meg kék,és lila foltokban pompázik :( De úgy gondolom hogy nem ez lenne a megoldás!Várom a tanácsaitokat,és előre is köszönöm.
Sziasztok.
Avatar
gaby5
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: pén. aug. 12, 2011 7:23 am

Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 0 vendég