Féregtelenítés

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Féregtelenítés

HozzászólásSzerző: peva » pén. ápr. 01, 2011 9:58 am

Sziasztok!

Szeretnek segitseget kerni ugyanis a 9 honapos kis olasz agarunk mindig hany amikor feregtelenitot adunk neki. Porblatunk Millbemaxot, Drontalt, es masik 2 tipust amiknek nem emlkeszem a nevere, pasztakat is de mindet kihanyja. Mit tegyunk, hogyan tudjuk feregtelentiteni? Valakinek van valami otlete?

Koszi elore is.

Udv

P.Eva
Avatar
peva
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:46 pm

Re: Féregtelenítés

HozzászólásSzerző: Snaci » hétf. ápr. 04, 2011 11:54 am

Szia Éva
Nincs tippem, de látom hogy másnak sincs. Még nem tapasztaltam soha ilyet.
Avatar
Snaci
 
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: hétf. nov. 08, 2010 4:00 pm

Re: Féregtelenítés

HozzászólásSzerző: peva » hétf. ápr. 04, 2011 1:40 pm

Snaci írta:Szia Éva
Nincs tippem, de látom hogy másnak sincs. Még nem tapasztaltam soha ilyet.


Szia Eva!
Koszi hogy valaszoltal. Mar nem tudom mit csinaljak. Elobb utobb csak kell hogy talajunk valami modot. Szekletmintaval tudjuk ellenorizni hogy van-e baj, de barmikor megfertozodhet es nem tudom mit csinalnank vele. Szegenykem 3,8 kgos puszibomba, es nagyon szenved az osszes eddig probalt modszertol. Lehet hogy allegias valami osszetevore?

Ha valakinek van vmi otlete nagyon szivesen vennem.

Udv

P.Eva
Avatar
peva
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:46 pm

Re: Féregtelenítés

HozzászólásSzerző: livelygolden » hétf. ápr. 04, 2011 5:51 pm

peva írta:
Snaci írta:Szia Éva
Nincs tippem, de látom hogy másnak sincs. Még nem tapasztaltam soha ilyet.


Szia Eva!
Koszi hogy valaszoltal. Mar nem tudom mit csinaljak. Elobb utobb csak kell hogy talajunk valami modot. Szekletmintaval tudjuk ellenorizni hogy van-e baj, de barmikor megfertozodhet es nem tudom mit csinalnank vele. Szegenykem 3,8 kgos puszibomba, es nagyon szenved az osszes eddig probalt modszertol. Lehet hogy allegias valami osszetevore?

Ha valakinek van vmi otlete nagyon szivesen vennem.

Udv

P.Eva


SZia,

Húha agaratok van? Nem is tudtam! Igazából akkor nem csoda, agarak érzékeny gyomránál rendszeresen előfordul ez. (na jó, nem rendszeresen, de nem is ritka)
Megkérdezem a héten dokimat végül mit csinált az ilyenekkel, mert erre már nem emlékszem ;)
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Re: Féregtelenítés

HozzászólásSzerző: peva » hétf. ápr. 04, 2011 7:51 pm

livelygolden írta:
peva írta:
Snaci írta:Szia Éva
Nincs tippem, de látom hogy másnak sincs. Még nem tapasztaltam soha ilyet.


Szia Eva!
Koszi hogy valaszoltal. Mar nem tudom mit csinaljak. Elobb utobb csak kell hogy talajunk valami modot. Szekletmintaval tudjuk ellenorizni hogy van-e baj, de barmikor megfertozodhet es nem tudom mit csinalnank vele. Szegenykem 3,8 kgos puszibomba, es nagyon szenved az osszes eddig probalt modszertol. Lehet hogy allegias valami osszetevore?

Ha valakinek van vmi otlete nagyon szivesen vennem.

Udv

P.Eva


SZia,

Húha agaratok van? Nem is tudtam! Igazából akkor nem csoda, agarak érzékeny gyomránál rendszeresen előfordul ez. (na jó, nem rendszeresen, de nem is ritka)
Megkérdezem a héten dokimat végül mit csinált az ilyenekkel, mert erre már nem emlékszem ;)



Szia Dori,

igen a hugom kutyusa, nagyon kis edes de nem egy egyszeru kutya fajta... Mar a tapvaltas is kesz horror volt azt is nagyon megszenvedtuk, de a feregtelenitot egyre rosszabbul turi, volt olyan hogy csak 4-5 oraval kesobb hanyt ki mindent mostmar szinte azonnal.. de mindig kihanyta es utana egesz nap rosszul van szegenykem. Nem hiszem hogy o az egyetlen ilyen kutya vilagon csak van valami modszer.. bar eddig meg senki se tudott mast mondani csak hogy meg kell talani a fajtat amit legjobban elvisel es a feregtelenitesek szamat lecsokkenteni es szekletvizsgalattal kontrollalni hogy van-e valami.. De elobb utobb csak feregteleniteni kell majd.. meg felek is hogy allergias valamire mert most tuzel es 1 honap mulva ivartalaitva lesz, es ha allergias valami gyogyszerre? Van valami allergia teszt vagy biztonsagi vizsgalat amit el lehet vegezni? Csokinal a dokink teljes verkepet nezetett 2 felet is, hormon szintet meg szekletet es vizeletet is vizsgaltatott. Ilyen erzekeny fajta kutyaknal van valami special eljaras vagy ilyesmi?

Elore is koszi.

Udv

P.Eva
Avatar
peva
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:46 pm

Re: Féregtelenítés

HozzászólásSzerző: peva » vas. ápr. 10, 2011 8:05 pm

Sziasztok,

valaki nem rukkolt elo a megoldassal idokozben?

Dori?

koszi.

Udv

P.Eva
Avatar
peva
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:46 pm

Re: Féregtelenítés

HozzászólásSzerző: livelygolden » hétf. ápr. 11, 2011 8:26 pm

peva írta:Sziasztok,

valaki nem rukkolt elo a megoldassal idokozben?

Dori?

koszi.

Udv

P.Eva


Szia!

Nincs elfelejtve, de sajnos hétvégén nem jutottam el rendelőbe:-( viszont szombatig fent vagyok ügyeletben, megpróbálok írni üzenetet, hátha kapok választ :)
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Re: Féregtelenítés

HozzászólásSzerző: peva » hétf. ápr. 11, 2011 9:30 pm

Szia,

bocsanat, nem turelmetlenkedni akartam, csak feltem hogy az ezer dolgod mellett elfelejtetted. Nem surgos, bocsi megegyszer!
Avatar
peva
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:46 pm


Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég