Kutyaovi

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Kutyaovi

HozzászólásSzerző: arbi86 » hétf. jan. 31, 2011 9:06 am

Sziasztok!
Easyt, a 3 hónapos beagl lányunkat szeretném kutyaoviba vinni, de még csk 3 oltása van meg, (jövö szerdén kapja a 4.e9) igy lehet vinni? Vagy várjuk meg a következő oltást és csak utána?

Egyáltalán érdemes elvinni? Szerntem igen, de más véleményére is kiváncsi vagyok.

Előre is köszi a válaszokat.
Üdv: arbi
Avatar
arbi86
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: pén. nov. 12, 2010 8:28 am
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kutyaovi

HozzászólásSzerző: livelygolden » hétf. jan. 31, 2011 12:20 pm

arbi86 írta:Sziasztok!
Easyt, a 3 hónapos beagl lányunkat szeretném kutyaoviba vinni, de még csk 3 oltása van meg, (jövö szerdén kapja a 4.e9) igy lehet vinni? Vagy várjuk meg a következő oltást és csak utána?

Egyáltalán érdemes elvinni? Szerntem igen, de más véleményére is kiváncsi vagyok.

Előre is köszi a válaszokat.
Üdv: arbi


Szia,

Kutyaovit mindenképp javaslom!
Viszont az ilyen "közösségi" programokkal várd meg inkább a 4.oltást, az a biztos!
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Re: Kutyaovi

HozzászólásSzerző: tothnecsingi » pén. feb. 04, 2011 7:38 pm

Szia Csingi vagyok.Nekem is van egy 8 hetes beagle kislányom Szofi. Én a Jan Fennel: kutyapszichológia c. könyvet olvastam el és mondhatom, hogy kezd működni, pedig még csak 2 hete van kutyánk. Sok sikert.
Avatar
tothnecsingi
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: pén. jan. 21, 2011 9:02 am

Re: Kutyaovi

HozzászólásSzerző: arbi86 » szomb. feb. 05, 2011 7:58 am

tothnecsingi írta:Szia Csingi vagyok.Nekem is van egy 8 hetes beagle kislányom Szofi. Én a Jan Fennel: kutyapszichológia c. könyvet olvastam el és mondhatom, hogy kezd működni, pedig még csak 2 hete van kutyánk. Sok sikert.


Szia Csingi!
Én is olvastam ezt a könyvet, szerintem is jó, érdemes megvenni a Tanuljunk kutyául c könyvét is, és Korom Gábor Neked ugatok könyve sem rossz. Mi is Fennel alapján nevelgetjük az Easyt, na meg fórum-segitség alapján és ő is nevelődik szépen.
Avatar
arbi86
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: pén. nov. 12, 2010 8:28 am
Tartózkodási hely: Szombathely


Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 4 vendég