sebes a füle

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

sebes a füle

HozzászólásSzerző: Timi és Boby » pén. nov. 26, 2010 7:57 pm

Sziasztok! Mostanában észrevettem hogy a füle hegyén van 1 kb 1,5 cmes seb, és 'púpos' de nem fáj neki, nem gennyes, csak vakarja a fülét, félünk hogy rühes lenne a füle, vagy csak vmi lett vele és sebes és majd begyógyul, teljesen ugy néz ki mint az emberen 1 seb. Az 1ik fülén észrevettem hogy lejött vagy lehámlott a seb. Mit csináljak ? Mi ez ?

Köszi Timi
Avatar
Timi és Boby
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:48 pm

Re: sebes a füle

HozzászólásSzerző: livelygolden » pén. nov. 26, 2010 8:16 pm

Timi és Boby írta:Sziasztok! Mostanában észrevettem hogy a füle hegyén van 1 kb 1,5 cmes seb, és 'púpos' de nem fáj neki, nem gennyes, csak vakarja a fülét, félünk hogy rühes lenne a füle, vagy csak vmi lett vele és sebes és majd begyógyul, teljesen ugy néz ki mint az emberen 1 seb. Az 1ik fülén észrevettem hogy lejött vagy lehámlott a seb. Mit csináljak ? Mi ez ?

Köszi Timi


Nehéz lenne így bármit is mondani.
Vidd el dokihoz. Ha kell vesz pőrkaparékot, vesz mintát, és akkor kiderül hogy mi is ez pontosan.
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Re: sebes a füle

HozzászólásSzerző: Timi és Boby » vas. nov. 28, 2010 12:59 pm

szia köszi a választ, kiderült hogy csak egy kis seb és szépen begyógyult :) nem tudom mikor kerülhetett rá, vagy mit csinált.
Avatar
Timi és Boby
 
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:48 pm


Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég