A Beagle

A Kiskutya.hu portálon publikált cikkekkel kapcsolatos hozzászólások vélemények kerülnek ebbe a témakörbe.

Re: A Beagle

HozzászólásSzerző: arbi86 » csüt. nov. 18, 2010 11:41 am

peva írta:Szia Arbi,

A Beagle-t sajnos nagyon sokan nem tneyesztik hanem szaporitjak Magyarorszagon es rengeteg beteg, tultenyesztett, rokon tenyesztett torzskonyv nelkuli (egeszsegugyi garancia stb nelkuli) oltatlan kiskutyaba futhatsz bele. Azt javaslom nezzz korul a MEOE altal elismert kennelkben. Ha nem ezekrol a helyekrol veszel kiskutyat semmi garanciad nincs arra hogy a kiskorababn beagle-nek kinezo kutya tenyleg beagle lesz akkor is ha felno, hogy egeszsege, betegsegekre szurt szuloktol szarmazik stb. Gondold jol meg mert 15 evre fektetsz be, es gyakran az olcso 10-15ezres kutyakbol lesznek azok akikre 100ezreket koltesz az orvosi kezelesukre es megse lehet oket megmenteni! Erre az oldalra jart regebben egy Beagle tenyeszto, aki tenyleg rengeteget tud a fajtarol (bar az orszag masik felen van) de biztos tud valakit ajanlani es ha beagle-t akarsz ot kerdezd:
http://easternjackpot.5mp.eu/web.php?a=easternjackpot

Udv

P.Eva


Kedves Éva!
Köszi szépen, én sajnos sok ilyenről hallottam.
Egyébként a spánielt is fontolgattuk, amit ajánlottál, de a beagle nyert. Mindketten változtatunk a napiranden, hogy a kutyusnak jobb legyen.

Üdv. arbi
Avatar
arbi86
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: pén. nov. 12, 2010 8:28 am
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: A Beagle

HozzászólásSzerző: peva » csüt. nov. 18, 2010 1:27 pm

Kedves Arbi,

az fontos hogy olyan fajta legyen ami tetszik nektek amit szeretni tudtok minden elonyevel es hatranyaval :D A beagle egyebkent nekem is nagyon tetszik, szeretnek is egyet de nem egyszeru!
Az nagyon jo ha tudtok valtoztatni a napirenden, bizztos vagyok benne hogy megoldjatok majd, hiszen ha valamit igazan szeretnenk semmi sem lehetetlen :D
Keresd meg nyugodtan Czap Lacit o igazi Beagle szakerto, biztosan eligazit majd mi merre hany meter.
Olvastad mar a kutyapszichologia konyvet Jan Fenneltol? Biztosan sokat tudnatok belole tanulni, ha gondolod elkuldom emailben.

Majd irj hogyha van kiskutya!

Udv

PEva
Avatar
peva
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:46 pm

Re: A Beagle

HozzászólásSzerző: arbi86 » csüt. nov. 18, 2010 2:25 pm

peva írta:Kedves Arbi,

az fontos hogy olyan fajta legyen ami tetszik nektek amit szeretni tudtok minden elonyevel es hatranyaval :D A beagle egyebkent nekem is nagyon tetszik, szeretnek is egyet de nem egyszeru!
Az nagyon jo ha tudtok valtoztatni a napirenden, bizztos vagyok benne hogy megoldjatok majd, hiszen ha valamit igazan szeretnenk semmi sem lehetetlen :D
Keresd meg nyugodtan Czap Lacit o igazi Beagle szakerto, biztosan eligazit majd mi merre hany meter.
Olvastad mar a kutyapszichologia konyvet Jan Fenneltol? Biztosan sokat tudnatok belole tanulni, ha gondolod elkuldom emailben.

Majd irj hogyha van kiskutya!

Udv

PEva


Kedves Éva!
Az nagyon jó lenne, még nem olvstam azt a könyvet, de biztos jó lehet, már más is ajánlotta itt a fórumon. Megköszönném, ha el tudnád küldeni (arbi86@gmail.com)
Mindeképp írok, ha változás lesz a kiskutyafronron :)
Üsv arbi
Avatar
arbi86
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: pén. nov. 12, 2010 8:28 am
Tartózkodási hely: Szombathely

Előző

Vissza: Hozzászólás írásainkhoz

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron