Kiskutya a háznál

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Kiskutya a háznál

HozzászólásSzerző: Lujza » hétf. aug. 09, 2010 3:09 pm

Kedves Fórum tagok!

Tanácsra lenne szükségem múlt hét szerdán családunk bővült 7 hetes bernáthegyi kiskutyával.
3-szor étkezik 10dkg kölyök tápot és 4 szer félórát vagyunk vele kint az udvaron.(Kiegyensúlyozott kiskutya :P )
De az élet nem mindig úgy hozza mint ahogy tervezzük ;) idáig otthon voltam de két hét múlva 08.22-től 7-17órig dolgozom gyermekeim még 08.31-ig otthon vannak de utána suli!
Nos mi legyen az én kis bernáthegyimmel ?
Nagyi délben tud neki enni adni, én reggel munka előtt foglalkozok vele 1/2 órát de kibírja így 17 óráig ???? még addig 3 hét van 11 hetes lesz . Most jelenleg az előszobában lakik egész éjszaka csendben van nagyon jó kutyus , jövőhétre kész lesz a kennel! Szívem szakad meg :( !!!!!)

Tanácsokat várok :?: , köszönettel:Lujza
Avatar
Lujza
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. aug. 09, 2010 2:32 pm

Re: Kiskutya a háznál

HozzászólásSzerző: livelygolden » hétf. aug. 09, 2010 4:34 pm

Szia!

Egy kölyök ennyit nem bír ki egyedül. Mármint most nem a társaságra értem, hanem a kajáltatásra.
Ilyen kiskutyának napi 3x enni kell kapnia. Ilyen fiatalon nem elég a 2.
Min. 3 hós korig ne etessétek 2x. Az ideális olyan 4 hós kor lenne a váltásra.

Még ha te nem is tudsz otthon lenni, próbálj megkérni valakit, aki átszalad hozzátok etetni. Rokon, esetleg egy szomszéd. Vagy ha az ebédidőd megengedi, akkor te.
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm


Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron