Gyerek és kutya

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Válasz/Re:Gyerek és kutya

HozzászólásSzerző: Jassal » hétf. feb. 08, 2010 11:13 am

Sziasztok! Csak értesítenélek benneteket a végeredményrõl. Megnyertem a csatát. Spániel vagy basset hound a nyerõ, igazi normális kennelekbõl (már meg is van, hogy honnan szeretnének, ha eldõl melyik kutya lesz a befutó). Köszönöm a sok segítséget! Különben a süketség és a kutya kézbentartásának nehézsége voltak a döntõ érvek.
A leendõ kutyi sokat köszönhet majd nektek :)!
Avatar
Jassal
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:46 pm

Válasz/Re:Gyerek és kutya

HozzászólásSzerző: Detty16 » hétf. feb. 08, 2010 11:22 am

Örülök!!
Ügyes voltál!
Mindkét fajta szerintem megfelel a célnak,a spániel kis virgonc rohangálós fajta, a basset( számomra kis lusta bõr tömeg) :DD

Mégegyszer grat!
Avatar
Detty16
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Gyerek és kutya

HozzászólásSzerző: Ery » hétf. feb. 08, 2010 1:01 pm

örülök hogy sikerült dönteni....
hát igen lehet a spániel jobban illene a gyerekekhez mert azok olyan kis mozgékonyak:D
sok sikert a kis csöppséghez
Avatar
Ery
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:49 pm

Válasz/Re:Gyerek és kutya

HozzászólásSzerző: Rattler » hétf. feb. 08, 2010 2:24 pm

Köszi hogy ezt is megírtad, végre egy kis sikerélmény!
Avatar
Rattler
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Gyerek és kutya

HozzászólásSzerző: peva » hétf. feb. 08, 2010 2:40 pm

Szia Marianna!

Ha a spániel a nyertesek között van,akkor tudok ajánlani egy kennelt :D (nem rokonom, sem anyagi érdekem nem fûzõdik hozzá). A kennel ahonnan Csokit a mi spaninkat hoztuk, náluk épp most van egy alom. Persze csak ha te is szeretnéd.

Üdv

Éva&Csoki
Avatar
peva
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:46 pm

Válasz/Re:Gyerek és kutya

HozzászólásSzerző: Jassal » kedd feb. 09, 2010 9:09 am

Köszönöm szépen a felajánlást, lehet hogy élek vele, de épp tegnap beszélgettem a családfővel és úgy tűnik a basset felé dől a mérleg nyelve egyre inkább, sőt ha jól tudom már a kennelt is kinézték, ahonnan szeretnék.
Aminek a legjobban örültem, hogy a tenyésztő leírt nekik mindent amire számíthatnak egy bassetnél. Nem minden volt szép, sőt! Meg is döbbentek rajta, hogy nem is gondolták, hogy ennyi rossz dolgot kell tudniuk vele kapcsolatban, de még sem tántorodtak el.
A név is megvan már talán, bár ez még képlékeny: Edward. Igazi angol úriembert/úrikutyát látnak benne.
Avatar
Jassal
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:46 pm

Válasz/Re:Gyerek és kutya

HozzászólásSzerző: peva » kedd feb. 09, 2010 11:19 am

Marianna!

Örülök, hogy sikerült jó irányba terelni a dolgokat! A basset hound nekem is nagyon szimpi kutyus :D Ez már eleve jó kezdés ha a tenyésztõ leírta a rossz dolgokat is hogy mire számítsanak. Csak így tovább!
Sok sikert!

Üdv

Éva&Csoki
Avatar
peva
 
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:46 pm

Előző

Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég