sziasztok

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

sziasztok

HozzászólásSzerző: kiszy » szomb. jan. 23, 2010 3:01 pm

Avatar
kiszy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:51 pm

Válasz/Re:sziasztok

HozzászólásSzerző: Ördög » szer. jan. 27, 2010 8:30 pm

Kedves Krisztina!
Kitartás-következetesség-türelem=fél siker!
A kutyád akarja az 50%-ot hisz eleve bele van kódolva \"a fekhelyétõl a lehetõ legmesszebbre\" kakálunk/pisilünk.
Te akarod a másik 50 %-ot?
Akkor hajrá.

I the devil
Avatar
Ördög
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:sziasztok

HozzászólásSzerző: Rattler » szer. jan. 27, 2010 9:24 pm

Van már jó pár topic a szobatisztaságról, keresd meg és olvasd azokat. Nagyon sokszor leírtuk már, hogyan megy a szoktatás.
Avatar
Rattler
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:sziasztok

HozzászólásSzerző: Ördög » szer. jan. 27, 2010 10:15 pm

Ehem...Évánk már megint igazat kell,hogy adjak Neked!

De hát kényelmesebb kérdezni!!!
Majd \"halálra aggódni\" magunkat a monitor előtt,hogy mikor jön már a segítő válasz...a gyengébbek kedvéért az INTERNET mint olyan nem csak a májvip meg ivire és hasonló gyermekjátékokra alkalmas!
Szerintetek én honnan diplomáztam le?
Miért tok tanácsot adni?
Holott pár éve tenyésztek!
De nem mindegy hogyan...nem csak az eltelt évek számítanak!
Az egyik ismerősöm avval dicsekedett amikor én kezdtem:Hogy Ő már 7 éve beagle-zik...majd amikor láttam,hogy a FAGYOS 12 KG-OS CSIRKECOMCSONTOT BEDOBJA kutyáknak!!!
Nem álltam meg szó nélkül és megkérdeztem:
-Csabi miért nem olvsztod ki legalább?
Válasz Csabitól:Minek látod így is szeretik.
Ja gondoltam magamban te is ennéd a JEGET \"kétpofára\"ha nem kapnál mást...azóta nem teszem be a lábam a portájára,főleg abban a tudatban hogy a felnőtt kutyái számára ismeretlen a kombi oltás a kölyköket pedig nem oltatja be parvo ellen sem!
Még az hiányozna,hogy egy ilyen BAROMARCU miatt bevigyek valamit a kennelembe...

Ami számít az a tudásvágy/tanúlni akarás!
Na jó.
Élet tapasztalatom is van,de sok hasznos infot a neten találtam meg!
Miért?
Mert érdekel az általam tenyésztett fajta és sok dolgot a NET-ről \"halásztam\"
Bevallom két EX TENYÉSZTŐ is segít,sőt kapcsolatban vok hazánkbeli fajta tenyésztőkkel is...ennek nagy előnye,hogy egy kritikus szem többet lát mint a gazda aki lehet hogy elfogult...bár megmondom őszintén talán kicsit szigorú vok magammal ill.a kutyáimmal szemben:dolgozni csak szépen,ahogy csillag megy az égen...cseng a fülembe a közhely!
Lenin élt és meghalt,a testét bebalzsamozták de \'hál isten\'a gondolkodásmenetét nem tudták...így a \'rothadó kapitalizmus\' győzött...
Bocs a politikáért,amúgy nem szeretem...

I the devil
Juhász Györgyné írta::
Van már jó pár topic a szobatisztaságról, keresd meg és olvasd azokat. Nagyon sokszor leírtuk már, hogyan megy a szoktatás.
Avatar
Ördög
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:sziasztok

HozzászólásSzerző: Rattler » csüt. jan. 28, 2010 11:18 am

Kössssszzzzzzz!

És még egy szerencsétlen kutyája beleit sem vagdosta szét a fagyott csont?
Hát én bizony hajlamos lennék az ilyen gazdát úgy tartani mint õ a kutyáit. Na jó, ezt sajnos nem lehet. Kár.
Jól teszed ha nem jársz oda és nem nevezed tenyésztõnek, itt már az oltásokra gondolok.
Avatar
Rattler
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:sziasztok

HozzászólásSzerző: Ördög » szomb. jan. 30, 2010 11:56 pm

Szívesssssssen!
De azt Te is tod,hogy nem kell fagyosnak lennie a csontnak...a szárnyasok csontjai szilánkosra törnek!Fõleg ha üreges,de a combcsontjuk is ami velõs...Fõzve mehet a felsõ combcsont vagy láb de legjobb a kutya Red Bull a fõtt csirkefej:van olyan szukám aki már szülés elõtt 5 nappal nem hajlandó száraztápot enni de a Red Bullnak nem tud ellenállni és akkor is megeszi ha pár óra múlva ki öklendezi mert meg jönnek a fájások...
I the devil
Avatar
Ördög
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:sziasztok

HozzászólásSzerző: Rattler » vas. jan. 31, 2010 3:59 pm

Természetesen így van a csontokkal, nem fagyottan se szabad adni. A csirkefejet viszont valami oknál fogva nem szeretik a kutyáim se nyersen se fõve. Bezzeg a száraz kenyeret boldogan ropogtatják. Meg a fület. Mindig azt kapnak figyelemelterelésként.
Avatar
Rattler
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm


Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég