Ide mindenki!! Hírdetések - FÓRUM!

A Kiskutya.hu portálon publikált cikkekkel kapcsolatos hozzászólások vélemények kerülnek ebbe a témakörbe.

Ide mindenki!! Hírdetések - FÓRUM!

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » szer. jan. 09, 2008 1:40 pm

Ide jöjjön mindenki, akinek valami problémája van! És ne a hírdetőoldalon rabolja minden egyes üzenetével egy megmentésre vagy eladásra váró kiskutya helyét!! : (
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ide mindenki!! Hírdetések - FÓRUM!

HozzászólásSzerző: richardlupp » szer. jan. 09, 2008 4:51 pm

ugylátom itt már nem akarnak vitatkozni, pedig beszáltam volna a vitába, ha nem a hirdetés oldalon van! Jo volna, ha a kezdöoldalon 1böl futna 1 fórum, talán akkor nem a hirdetöket zavarnák a vitájukkal
Avatar
richardlupp
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Ide mindenki!! Hírdetések - FÓRUM!

HozzászólásSzerző: ccchery » hétf. máj. 04, 2009 12:29 pm

Sziasztok!

Csak ezt az egy lehetöséget találtam, hogy leírjam egy kedves embernek a véleményemet.Csövesnek nevezi azokat akik olcson akarnak yorkihoz jutni.Nem feltétlenül van ugy,h aki jo áron 25-30 ezerért vesz yorkit, az korcsot vesz. Ha az én yorkim fialna le, biztos, h nem 90ezerért adnám el.Aki nem akarja versenyeztetni, sem szaporítani csak hobbibol vesz, nem hiszem, h érdekelné van-e törzskönyve..Mellesleg ha most mutat az eladó egy párt, akitöl a kiskutya van.Honnan a francbol állapítsam meg, h biztos attol a 2 kutyátol van a pici, nem a kertben lévö kis tacsi, roti keveréktöl...
Persze, biztos vannak, akik azzal szórakoznak, h nem létezö kutyákat hirdetnek.De mindig is voltak, vannak és lesznek ilyen gyökerek.
Avatar
ccchery
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:48 pm

Válasz/Re:Ide mindenki!! Hírdetések - FÓRUM!

HozzászólásSzerző: Rattler » hétf. máj. 04, 2009 2:35 pm

Kedves Évi
Csak remélni tudom, hogy a Te yorkid nem fog \"lefialni\"
Nem tudom, miért ez a nagy kirohanás, de bizony nem nagyon érted, hogy min háborogsz.
Avatar
Rattler
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Ide mindenki!! Hírdetések - FÓRUM!

HozzászólásSzerző: ccchery » kedd máj. 05, 2009 10:58 am

Kedves Te!

Igazábol szerintem te nem érted min \"háborgok\".120ezer egy törzskönyv nélküli kutyáért, nevetséges...
Avatar
ccchery
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:48 pm

Válasz/Re:Ide mindenki!! Hírdetések - FÓRUM!

HozzászólásSzerző: Rattler » kedd máj. 05, 2009 1:32 pm

Ok, ez valóban sok talán egy tk nélküli yorkiért, de bizony vannak olyan fajták, ahol nem sok, mert a tk-es abból a fajtából 200 ezernél is többe kerül. Mert ritka, vagy nehéz a tenyésztése.
Avatar
Rattler
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Ide mindenki!! Hírdetések - FÓRUM!

HozzászólásSzerző: Enix » szer. máj. 06, 2009 10:00 am

Csányi Évi, sokak szerint 120 ezer egy tk-es kutyáért is nevetséges... Szóval ez csak nézõpontos. Én a magam részérõl magát a szaporítást oapírral vagy anélkül is elitélem, itt rég nem az a lényeg h a tk nélküli yorkika 20 ezer vagy 120 ezer... Amúgy meg el lehet adni ha van rá kereslet. Én a magam részérõl meg nem ezzel foglalkozom, hanem azzal ha én veszek kutyát, azt minõségi szemlélettel teszem. mégvalami! Éva teljesen normális hangnemben szólt hozzád, szóval kéretik visszavenni a modortalanságodból és kevesebb vehemenciával de érthetõbben írni. köszi!
Avatar
Enix
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Ide mindenki!! Hírdetések - FÓRUM!

HozzászólásSzerző: ccchery » szer. máj. 06, 2009 11:22 am

Sziasztok!

Ugy érzem nem értitek a legelsö üzimet.Nem azt várom,h valaki vágjon hozzám, egy kutyust.Van 1-2 ember aki hirdetö oldalon osztja azokat,akik olcsobban szeretnének hozzájutni vagy eladni kutyusokat.Miért kell lefikázni azokat, akik nem versenyeztetni akarják és nem versenyzés céljábol adják el a kutyust, csak szimplán házi kedvencnek!?!?
Ez volt az üzi célja.Én is találtam nem egy olyan hirdetést, ahol yorkit 20-30ezerért árulnak. Mikor rákérdeztem miért, a válasz csak annyi volt, h nem törzykönyves, nem díjazott , de fajtiszta szülöktöl származó a kutyusok.
Avatar
ccchery
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:48 pm

Válasz/Re:Ide mindenki!! Hírdetések - FÓRUM!

HozzászólásSzerző: btbs » szer. máj. 06, 2009 11:50 am

Senkinek nem szabadna olcsón, törzskönyv nélküli kutyát venni. Az emberek nem tanulnak más hibájából, csak a sajátjukéból, sokan utána sem néznek az adott fajtának, csak azért akarják mert divatos, nem tudják mi az igényük. Valamelyik nap egy fórumon volt egy link, yorkie növendéket árult a kedves gazdi talán költözés miatt, a kutya akkora volt mint egy kölyök németjuhász, kicsit hajazott is rá... valószínûleg utánaolvasott a neten a fajtának...

És utána szánják bánják hogy megveszik mert ideggyenge ez az amaz baja van és a kedves eladó véletlenül eltûnik, nem veszi fel a telefont, ha mégis kevesebb mint 1 % az esély rá hogy garanciát vállal. Megvette, hagy vigye...

Évi itt nem a versenyeztetés a lényeg. Arról nem is beszélve hogy 4500 ft a törzskönyv kiváltása. Az még egy jó pár cipõ árának is a fele! Nem tudjátok elképzelni hogy mi munka van egy alom felnevelésével és anyagiakban mennyire leterhel ha normálisan csinálod, nem csak ott van a szobában 8 hétig aztán szoptat az anya mikor akar, vagy a disznóólban szalmán... én nem értem hogy tudnak onnan venni az emberek. A tenyésztõk is árulnak hobbi célra kölyköket. Nem kell megvenni a 20 ezrest, hány kutya végzi utána a menhelyeken jó esetben... vagy fához kötve, kocsiból kidobva, bántalmazva...

Tudod nekem azokkal van bajom hogy megveszi 20ért és utána milyen édes aranyos hozzunk már le egy almot! Azért tart ott sok fajta ahol és ezért van M.o.-nak kifelé ennyire rossz híre...

Aki kutyát akar olcsón hozzon ki a menhelyrõl.

No mindegy ez egy vélemény volt, ne vedd magadra, csak én már belefáradtam hogy sok embert meggyõzzek, és Évával tényleg nem kell gorombáskodni, sok mindenkinek segített és segít is.

További szép napot!
Avatar
btbs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:46 pm

Válasz/Re:Ide mindenki!! Hírdetések - FÓRUM!

HozzászólásSzerző: ccchery » pén. máj. 08, 2009 10:10 am

Senkivel sem gorombáskodok.Nem az volt a céleom,h megbántsak bárkit is.Bocsi, ha ugy érezted...
Avatar
ccchery
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:48 pm

Következő

Vissza: Hozzászólás írásainkhoz

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron