Blue, a beagle kutyuskám

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: rfeher » szer. okt. 18, 2006 9:08 am

szia Kristina!

most a hetvegen lesz 8 hetes, es ma hozzuk el. azert gondoltam, mert az anyjat elutotte az auto 3 hete, a kiskutyak egyedul vannak egy ketrecben.
nem tudtam hogy a Bosch nem jo, csak sejtesem volt, mert eleg ismeretlennek tunt nekem. vettunk meg Pedigre juniort, arra gondoltam talan majd erre szoktatom. Abszolut jaratlan vagyok a kutyakajakban. ha van tanacsod szivesenveszem, es koszonom. persze fozni is szeretnek m ajd neki. nagy izgalomban vagyunk... remelem jol viseli majd az utat. eleg messzirol hozzuk, ugy 200 km. Viszek talkat neki, meg pokrocot, es ugy tervezzuk tobbszor megallunk miatta.
Avatar
rfeher
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: rfeher » szer. okt. 18, 2006 8:38 pm

szia
hazaerkezett ma. az ut eleg jo volt, 2x hanyt, de nem hisztizett, nagyonokos volt. most szepen elaludt.
persze vittunk vizet is a talkahoz! :-)
szoval a pedigree sem jo.. es a Purina? mert a tenyeszto ezt is ajanlotta.O azt mondja hogy ezek jok...hat nemtudom.majd holnap (ha lesz idom) teszek fol kepeket, es leirom az elso napok elmenyeit.
Avatar
rfeher
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: Christina » csüt. okt. 19, 2006 1:07 pm

Szia!Örülök,hogy mar nálatok van a kicsi:-)De a Purina is,de én legjobban a Royal Canin-t ajánlom azzal etetek most én is és nekem bevált:-)Csak Pedigrét ne adj neki+konzerv kaját,mert semmit nem ér!Majd akkor nyis új topikot a kiskutyudnak és oda szívesen válaszolok neked minden érdésedre:-)Szia!
Avatar
Christina
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: Dodó001 » csüt. okt. 19, 2006 1:13 pm

Szia!

A Pedigree-t én sem ajánlom, jól hangzik a neve, meg folyton reklámozzák, de nem ér annyit, mint a reklámja...
Royal Canin nagyon jó, viszont drága, nem mindenki engedheti meg magának, hogy ezzel etessen...pl. mi sem! Flatazort veszünk neki, nekünk bevált, próbáltuk a SElect Goldot is, az sem volt rossz, és most ajánlottak egy új tápot Brit a neve, nem tudom valaki tud-e róla valamit?! Erre szeretnénk váltani, állítólag Royal minõség és jóval olcsóbb...

Szóval egy biztos, ne adj neki Pedigree-t, Friskiest! Amit sima élelmiszer boltban találsz azt ne, ugye a neve3sebb tápok, csak konkrét állateledelesnél vannak, na meg persze a Fressnapf-ban!

Sok siekrt a picúrhoz!! :-)

Dorina és Morty
Avatar
Dodó001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: Christina » csüt. okt. 19, 2006 5:35 pm

Szia rfeher!Igen jól mondja Dorina nem olcsó táp,de szerintem 12hónapos koráig ki lehet birni ezt az összeget!Ilyenkor fontos nekik a jó táp,mert gyorsan nönek,kell a szervezetnek az igazán jó minöségü eledel!Ès sokszor vannak akciók is:-)Pl.most is van a Royalnak!Megtudod nézni a www.webkutya.hu-n De,ha Dorinának sikereül kideriteni ezt a Brit tápot(hol kapható..stb.)és tényleg olyan jó akkor nyugodtan add neki azt:-)

Dorina!Nem lett még finyás a kis Morty,hogy ennyiszer váltottatok neki?:-)Egyik ismerösöm így járt a kutyusával és csak nagyon nehezen tudta rávenni,hogy a végleges tápot egye a kicsi!Ha tényleg beválik neked ez a Brit táp akkor szerintem maradj annál:-)Nem igazán jó a kutyusoknak,ha ennyit váltanak enni!Szeretik a megszokott dolgokat,nekik ez add biztonságot:-)Èrdekes,de tényleg így van!Szia!
Avatar
Christina
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: DSLahx2ai@datanet.hu » vas. jún. 29, 2008 10:33 pm

Szia gyönyörû a kiskutyád.Az enyém most 12hetes.Imádom de néha kiborit.Mindig harapdálna,már olyan vagyok mint aki a rózsa bokorbol jött. Kép
Avatar
DSLahx2ai@datanet.hu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:45 pm

Előző

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron