Boxerok

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Boxerek

HozzászólásSzerző: Detty16 » kedd máj. 27, 2008 10:20 am

Sziasztok!!!
Ht gyorsan nõlnek a picik,már a szemük és nõl..lassan azt veszed észre osonnak ki a szobádból:DD

Mi tüzelünk,vagyis csak Dina....:)
3.nap és még barnás folyás...de ez már biztos,hogy az,Zoé is kicicisedik,nagyon össze vannak nõve,ha betüzel nekem itt õ is meghülyülök:))
Avatar
Detty16
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Boxerek

HozzászólásSzerző: Detty16 » kedd máj. 27, 2008 10:41 am

Kép
Avatar
Detty16
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Boxerek

HozzászólásSzerző: Detty16 » kedd máj. 27, 2008 10:41 am

labda zsonglõr:)

Kép
Avatar
Detty16
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Boxerek

HozzászólásSzerző: lola!! » kedd máj. 27, 2008 12:05 pm

Akkor nõcisednek a kislányok:-) Szupi! Nálatok könyebb,mert nincs kan...nálunk 2 van:S
Avatar
lola!!
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Boxerek

HozzászólásSzerző: Detty16 » kedd máj. 27, 2008 12:11 pm

Szia Anita!!!
Hát nálunk se rózsás a helyzet!Nem tudom,hogy a tüzelés váltja-e ki,de Zoé pl ma elég sokszor neki ment Dinának....pedig mostanság egész jó kislány volt,pl mikor Dina kennelbe volt csukva,és mentem el itthonról odamnetm Zoéhoz,és mondtam neki hogy vigsázzon Dinára és kergesse el a kanokat!:)Erre mikor jövök haza,Zoé ott feküdt a kennel mellett:))

Éjjel ketten voltak becsukva hogy ne legyenek magányosak,délig aludtak összebujva,mire meg kiengedtem õket jött a bunyó...gondolom féltékeny,mert most babusgatva is volt Dina,ugye minden nap megvizsgálom,mennyire erõs a tüzelése...eddig is borzasztó féltékeny volt Zoé,der mostanság....szörnyû!!!


Kan meg annyi van az utcánba hogy ihajj...és van h kóbor kutyák is megfordulnak erre,de a knnelbe csak nem tudnak berontani,meg amikor a zûrös idõpbe tartunk,akkor szerintem Dina bent alszik...biztos ami biztos alapon
Avatar
Detty16
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Boxerek

HozzászólásSzerző: lola!! » kedd máj. 27, 2008 4:03 pm

Szia Detti!
Hát a viselkedészavar Lolánál is megvan mikor tüzel! Õ is nekimegy a fiúknak,meg nyûgösebb! Lola még a kaja adagját is felturbózná ilyenkor szivesen,többet enne tüzelés alatt! De ez a viselkedés enyhül mire a zûrös idõhöz ér,aztán megint dili lesz amíg el nem múlik a tüzelés! Legalábbis én ezt figyeltem meg Lolánál... Dina jó,h veled fog aludni,mert ha tényleg sok a kóbor kutyi,nehogy beszökjön egy! De majd ne hagyd,h nagyon bújjon,legalábbis finoman építsd le,mert most a bújósság is 1000-re nõ és utána meg már azért fognak Zoéval balhézni,mert nem õ lesz továbbra is a középpont! Mondom lehet nekem Lola kényesebb,de ezek a tapasztalatok!
Lola kapott tegnap bárányos tápot,ezt megeszi tisztán is,a csokisat csak áztatva tejpótlóba v levesbe! Ez jó,csak az a baj,h a kicsiknek megy a hasuk:S Kicsit büdik most!! Bár már amúgy is van szaguk,de most szellõzetetek 1000-el,mert húúúú...
Avatar
lola!!
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Boxerek

HozzászólásSzerző: Detty16 » kedd máj. 27, 2008 4:15 pm

Hát igen bent a házba ennyi kutyi biztosan van szaguk..
azért megy a hasuk,mert tápot váltottatok,és az anyatejen keresztül más jut a szervezetükbe,ami kicsit felborítja odabent a dolgokat,de ne aggódj,ha megszokják,akkor helyre áll a széklet is...
hát Dina még ugri bugris,enni ma nem naon evett lehet a naon meleg miatt is!
Az õ viselkedésén nem látok még változásokat,inkább Zoé ilyen kis féltékeny maki:))
Avatar
Detty16
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Boxerek

HozzászólásSzerző: lola!! » kedd máj. 27, 2008 5:05 pm

Ja Zoé gyagya! El vagyok én tévedve:)) De Dinánál is számíthatsz a változásra sztem...
Tudom,h a váltás miatt megy a picik hasa,csak sajnálom õket,mert sztem a pocijuk is fáj,sokat sírnak ma,na meg büdiiiik! De négy lábra állva kakilnak:D:D
Avatar
lola!!
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Boxerek

HozzászólásSzerző: Kisvyrag » szer. máj. 28, 2008 8:36 am

Detti, felnõnek a csajaid :) Én örülök h kanom van, azt csak vissza kell parancsolni a szukától, de nem tudnak benne \"kárt\" tenni :)

Anita: akkor szombat? Biztos vagy benne? Meg is simizhetjük már õket akkor? Lola nem fogja bevédeni õket? HA OK, AKKOR MEGYÜNK!!!
Avatar
Kisvyrag
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Boxerek

HozzászólásSzerző: Kisvyrag » szer. máj. 28, 2008 8:48 am

Szavazzatok a pajtimra ! :)

http://kotidogfashion.hu/hu/fotopalyazat/495.html

Puszi, Ramszesz :)
Avatar
Kisvyrag
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég