Mogyoró

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Mogyoró

HozzászólásSzerző: adree » pén. márc. 23, 2007 11:26 am

Tündéri a kutyusod! Vigyázz nagyon rá!

Üdv: Adri és a kicsi Whiskey
Avatar
adree
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Mogyoró

HozzászólásSzerző: mogyesz » pén. márc. 23, 2007 11:44 am

Szia,

Köszönjük.

A te kutyud is nagyon édes. És állíti jó a neve. :-))
Nekem Mogyi kint van a kertben, de a kerttisztaság is nehéz volt. Nálunk se a homok se az újságpapír nem jött be. A homokot széttúrta az orrával, a papírt cafatokra tépte.Aztán egyszercsak észrevettem hogy állandóan ugyanarra a nejlonzsákra végzi a dolgát. Végül én ezt használtam ki.
Bár nálatok lakásban kicsit érdekes lenne, de mindenfélével próbálkozhatsz szerintem.
Avatar
mogyesz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Mogyoró

HozzászólásSzerző: mogyesz » kedd márc. 27, 2007 7:16 am

Sziasztok,
tud valaki abban segíteni, hogy mit lehet tenni, ha a kutyusom nem szereti ha simogatják? Eleinte csak a fején nem viselte el. Mostmár egyáltalán nem hajlandó megbékélni a simogatással. Egyedül a hátát (gerincét) szereti ha maszírozom. De amúgy egybõl bekapja a kezem és addig csócsálja amíg nem hagyom abba.
Mitõl lehet ez????? Nem volt bántva, tehát félni nem félhet a kéztõl.
Avatar
mogyesz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Mogyoró

HozzászólásSzerző: mogyesz » pén. márc. 30, 2007 9:41 am

sziasztok,
hallgatok a nevemre!! juhéééé!
imádok sétálni. még azt a csúnya pórázt is megszoktam (muszály volt) de hál\' az égnek a gazdi csak igen ritkán tezsi rám.
van egy barátom is már: Szotyi. egy séta alkalmával találkoztunk, és nagyon kedves volt, csak fura volt hogy össze vissza szagolgatott. úgyhogy aztán én is ezt tettem...gondokom így kell. Nem? végül úgy döntöttünk jóba leszünk....ha egyfelé sétáljunk, akkor jobb is.
viszont nem tudom, mi lehet velem, mert mindig elesek! múltkor még a virágállványnak is nekimentem..mondjuk ez a gazdi hibája, mert folyton magára vonja a figyelmemet, így hát õt néztem a frontális ütközés elõtt.
egyenlõre ezek történnek velem.
Avatar
mogyesz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Mogyoró

HozzászólásSzerző: Helén » szer. ápr. 25, 2007 7:57 pm

Szia!
Nem raksz fel több képet?Azota biztos megnõtt. Kép
Avatar
Helén
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Mogyoró

HozzászólásSzerző: Őszike » csüt. máj. 01, 2008 2:53 pm

Sziasztok.
sajnos elfelejtettem az eredeti belépési adataimat. Tehát most Õszike névvel vagyk.
Mogyoró tavaly óta igen megnõtt, de ugyanolyan rossz. :-))
Kép
Avatar
Őszike
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:45 pm

Válasz/Re:Mogyoró

HozzászólásSzerző: Őszike » csüt. máj. 01, 2008 2:57 pm

Eleget okosodott ahhoz, hogy rájöjjön, mikor mit akarunk tõle... persze sosem azt teszi.
Az ovival nem mentem semmire. SUnyi, akaratos és ravasz kamasz lett az én Drága egyetlen picikémbõl.
De nagyon-nagyon szeretjük.
Sétánál már rendkívül odafigyel mindenre. Sosem húzza a pórázt, nem feszíti. Néhány vezényszó is megy,....ha kedve van hozzá. Ugyanígy vagyunk a behívással is.
Viszont borzalmasan elfárad egy egy sétán, sokszor lefekszik a fûbe szusszanni. Pl ezen a képen is. Kép
Avatar
Őszike
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:45 pm

Válasz/Re:Mogyoró

HozzászólásSzerző: Őszike » csüt. máj. 01, 2008 2:59 pm

Ilyen ha nagyon-nagyon fáradt a sétán. Gyakorlatilag csak lóg a nyelve, de bármikor képes felélénkülni! Rendkívül szereti a madarakat üldözni. Egyszer majdnem elkapott egy fácánt. :-)9

Ja és lemért futósebessége: 30 km/óra.
Ez nem tudom gyorsnak számít-e kutyáknál, mindenesetre õ annyira imád futni, hogy néha a saját lábában elesik, állandóan száguldana. Kép
Avatar
Őszike
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:45 pm

Válasz/Re:Mogyoró

HozzászólásSzerző: Őszike » csüt. máj. 01, 2008 3:01 pm

egy pár tavalyi kép:
Avatar
Őszike
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:45 pm

Válasz/Re:Mogyoró

HozzászólásSzerző: Őszike » csüt. máj. 01, 2008 3:02 pm

kép Kép
Avatar
Őszike
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:45 pm

Következő

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron