Dexter, a labradorfiú

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Dexter, a labradorfiú

HozzászólásSzerző: Pálfalvi Orsolya » szer. ápr. 09, 2008 6:49 pm

Enix: mikor még kicsi volt, gondoltam, hogy majd meg kellene csináltatni, aztán valahogy ennyibe maradtam magammal. Egyelõre semmi jelét nem látom a DP-nek, bár ez nem jelent semmit. Majd még meglátom. Sajna az anyagiakon is múlik, nem tudom mennyibe kerülhet egy DP-szûrés?
Te voltál már Kyrával? Vagy szándékozol menni?

Láttam, Szhalmon laktok. Nekünk is vannak ott ismerõseink, sõt volt már nem egyszer, hogy mi vigyáztunk pár napig a házukra. Úgyhogy ideiglenesen Szhalmiak lettünk. Sõt, Szszmiklóson is vannak barátaink. Kicsi a világ. :)
Avatar
Pálfalvi Orsolya
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Dexter, a labradorfiú

HozzászólásSzerző: Pálfalvi Orsolya » szer. ápr. 09, 2008 7:19 pm

Sajnos egy kis baleset érte Dexet. Valami megvágta a jobb melsõ talpát. Nem vérzik neki, de kicsit szétnyílik, és egy picikét sántikál. Holnap délelõtt doki. Nem tudom, hogy forr össze, mert mindig rálép, ezáltal ugye szétnyílik.
De olyan ügyes, nem is sírt, csak azt vettem észre, hogy nyalogatja a lábát. Akkor néztem meg, hogy miért?
Avatar
Pálfalvi Orsolya
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Dexter, a labradorfiú

HozzászólásSzerző: Enix » csüt. ápr. 10, 2008 8:55 am

Orsi a DP szûrést 12 hónapos kor elõtt nem érdemes megcsináltatni, ugyanis %-ban nem exact az eredmény. Nekem itt Pesten Juhász dokit ajánlotta a tenyésztõ, hozzá viszem majd Kyrát ha 12 hónapos lesz, tehát 2 hónap múlva. Asszem 10 ezer alatt van, de majd megkérdezem, jó?

Szigethalom... Igen, itt élünk 8 éve, elõtte Pesten laktunk. Ha van kedved, és erre jársz, akár kutyástól, nagyon szívesen látunk. Mondjuk az új családtagunk május 01.-én érkezik, szóval vagy elõtte, vagy csak olyan június eleje után ha lehet... :):)
Avatar
Enix
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Dexter, a labradorfiú

HozzászólásSzerző: Pálfalvi Orsolya » pén. ápr. 11, 2008 8:28 am

Megmutattam a dokinak Dex vágott talpát, de nincs mit tenni vele, szép lassan összeforr. Nem is kíméli, néha nyalogattja. Úgyhogy nincs nagy baj.
Avatar
Pálfalvi Orsolya
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Dexter, a labradorfiú

HozzászólásSzerző: Pálfalvi Orsolya » pén. ápr. 11, 2008 11:11 am

Összeborulás:
Kép
Avatar
Pálfalvi Orsolya
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Dexter, a labradorfiú

HozzászólásSzerző: Pálfalvi Orsolya » pén. ápr. 11, 2008 11:13 am

Enix: igen, azt tudtam, hogy még korai lenne a DP-szûrés, de azért köszi. És ha tudsz egy nagyjáboli árat, azt is megköszönöm.
Avatar
Pálfalvi Orsolya
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Dexter, a labradorfiú

HozzászólásSzerző: Enix » pén. ápr. 11, 2008 11:40 am

Orsi kb 4-5 ezer ft felvételenként, tehát összesen 8-10 ezer forint.
Avatar
Enix
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Előző

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron