Racsni, a keverék kiskutya Győrből

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: alexa18 » szer. márc. 05, 2008 6:49 pm

Néha kell egy kis pihi... Kép
Avatar
alexa18
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » szer. márc. 05, 2008 7:29 pm

Szia!Én még a felvételinél járok :) amúgy hogy haladtok a tanulással? mi járunk bobykával kutyasuliba megtanultunk feküdni, póráz mellett sétálni, a behívást.Ha kell segítség valamiben akkor irj :D Bobynál az a baj hogy más kutyákkal, emberekkel szemben nagyon agresszív mert azt hiszi õ a fõnök, errõl próbáljuk leszoktatni kisebb-nagyobb sikerrel. Aranyos a kutyus, olyan labradoros :D Üdv
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: alexa18 » csüt. márc. 06, 2008 5:57 pm

Szia!
Hát a fekszik, pacsi megy de a pórázzal nem sétál szépen nagyon húz..már próbáltam h. amikor húz akkor megállok és nem megyünk tovább de amint elindulok egybõl mint akit kilõttek úgy akar menni:)Hát a Racsi jól kijön más kutyákkal meg emberekkel még senkit nem ugatott meg meg senkivel nem is volt durva..
Szóval a póráz gondra várom az ötleteket!
Szia!
Avatar
alexa18
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » csüt. márc. 06, 2008 6:25 pm

Szia! nekünk 2-3 hét volt míg megtanultuk a kutyakiképzõvel ugy gyakoroltuk hogy :

fogod a jutifalatot a jobb kezedbe Racsni a bal oldaladon és minden lépésednél mondott h. lábhoz és odaadod a jutifalatot.Ezt kell gyakorolni egy ideig, de mi ugy tanultuk meg h. mindig 2-3 lépést mentünk aztán 10-et és egyre többet, persze jól meg kell dícsérni. A megállás az nekünk sem ment mert ugyanúgy húzott tovább. Ha azt szeretnéd hogy melletted menjen akkor nem mehet elõtted hanem csakis melletted. Ha nem figyelne a gyakorlat közben akkor egy picit megrántod a pórázt vagy hangot adsz ki :) Jó tanulást Timy és Boby
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » pén. márc. 07, 2008 2:05 pm

a legfontosabb ha a kutyusod húz akkor meg kell vele fordulni és mivel õ marad hátul ezért õ fog hozzád igazodni nem te Racsnihoz.Üdv
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: alexa18 » csüt. márc. 13, 2008 3:57 pm

Köszönöm a tanácsokat majd megpróbálkozom velük:) Kép
Avatar
alexa18
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: alexa18 » csüt. márc. 13, 2008 3:59 pm

Valami nagyon érdekes szagot találtam:) Kép
Avatar
alexa18
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » csüt. márc. 13, 2008 5:36 pm

szia! nincs mit, jó próbálkozást :D de menni fog :) szép a szõre a kutyusnak, merre fele laktok? Üdv
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: alexa18 » csüt. márc. 13, 2008 6:29 pm

Szia!
Köszi már más is mondta, hogy szép a szõre..pedig úgy hullik, minden tiszta szõr otthon..
Hát a kutya a barátomnál van aki szintén Gyõrben lakik egy családi házban..De a Racsi bent van a házba ott alszik..mondjuk amikor jó idõ van akkor sokat van kint..de el szoktam menni vele sétálni egy csomószor, hogy találkozzon minél több kutyával..mert velük olyan jól eljátszik:)A közelbe van 3 tó oda szoktam vinni, az egyik van a képen..aztán a tó körül el lehet engedni a kutyákat mert nincs autóút a közelbe..ugyhogy én tökre szeretem meg szerintem a Racsi is:)
Avatar
alexa18
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Racsni, a keverék kiskutya Győrből

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » pén. márc. 14, 2008 2:17 pm

szia! am a neve Racsi vagy Racsni? :D nálunk itt a lakótelepen mennek az autók meg minden szóval csak 1 réten tudom elengedni de a rétet 1 autóút veszi körül szal nagyon meg kell benne bíznom de már jó ideje odajárunk :D bobyt mi most akarjuk trimmeltetni mert nagyon csúnyácska :D
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron