Ares Drága,a német törpe pinscher

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Ares

HozzászólásSzerző: Pipi » hétf. feb. 04, 2008 2:22 pm

Szia Naomi,
úgy örülök, hogy újta itt vagy. hát akkor megszaporodtatok, ez nagy hír. Igen édes ez az új kutyus. Olyan mackó. és bent van az is, vagy kint az udvaron?
papád akkor újra kutyázik. remélem, ezzel a kutyival már nem lesz baj.
Ares jol megvan Szergejjel? nem féltékeny rá?
még bambulok a képeken. irj ám, ha már itt vagy, és ne tûnj el megint fél évre, jo?
erika
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Ares

HozzászólásSzerző: Naomi » csüt. feb. 14, 2008 9:42 pm

Szia Erika!

Ígérem, most vagyok és maradok is:)
Képzeld, Ares egyáltalán nem féltékeny Szergejre, bár nagyon tartottam tõle, mi lesz velük, de összebarátkoztak. Inkább Ares olyan atyáskodó lett most. Nagyon viccesek, mert tanítgatja Szergejt. Sok mindent ellesett már tõle. Meg olyan birkatermészetû még, úgyhogy hagyja magát irányítani. Még õ is bent van, mert nem kapta még meg az összes oltását, és így biztonságban van. De lassan el kell majd kezdeni kiszoktatni. Vagy még korai? Mi a véléményed? Végülis még csak 3 hónapos múlt. Kicsit tanácstalan vagyok.
Papám második apaságát éli Báróval. Mamaám meg rettenet elkényeztette és most kb. a kutya már mamám felett van a hierarchiában...De hiába beszélek nekik a nevelésrõl, néha már annyira felbosszantanak hogy az hihetetlen.Meg õ teljesen más egyéniségû kutyuska mint Szergej, õt erõsebben kellene fogniuk, de majdcsak belejönnek. Meg azért hülyén is érzem magam kioktatni a 70 éves papámat... Kértem kölcsön fényképezõt, hamarosan teszek fel új képeket a kis rosszcsontokról.

Megyek, még benézek hozzátok is.

Jó éjt
N.
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ares

HozzászólásSzerző: Pipi » csüt. feb. 14, 2008 10:37 pm

Szia Noémi,
örülök, hogy írtál. fene tudja, hogy van ezzel a kiszoktatással... én olyant is hallottam már, hogy egy törpeschnauzezre volt valakinek, vettek mellé egy kvázi kinti óriásschnauzert, s amiota megvan a nagy kutya, a kicsi sem akar bent lenni, csak kint. télen éjjel mindkettõ bent van a házban, de amikor mele van, még az úgymond szobakutya sem akar a házban lenni.
nagyon várom a képeket. hétvégén megyünk túrázni a hegyekbe, remélem, jo lesz. majd beszámolok.
egyébként most veszem csak észre, amikor már melegebb van és több kutyával találkozunk, mennyire megkomolyodott az én kincsem, már kimért úriember, nem bohókás. ezt fél éve nem hittem volna. amugy jol vagy? suli?
irj majd, puszi neked és a falkának, erika
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Ares

HozzászólásSzerző: Naomi » pén. feb. 15, 2008 7:31 pm

Szia Erika!

Na ettõl tartok én is, hogy majd Ares se akar bent lenni. De igazából nyáron nem lesz vele baj, akkor lehet kint amennyit csak akar, mert amekkora mozgásigénye van, csak jót tesz neki.
Én holnap síelni megyek majd apával, már nagyon rámfér, olyan keveset mozogtam mostanság, mert ugye vizsgaidõszak és ilyenkor be vagyok ide zárva, volt olyan nap is hogy levegõn se voltam. Most jövõhéttõl megint suli lesz,de egy darabig legalább még nem kell annyit tanulnom. És Te hogy vagy? Mi történt veled amíg így eltûntem kicsit?

Na teszem a képeket és várom majd a beszámolót a hétvégérõ,meg a véleményt a fotókról.

Puszillak titeket!

N.
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ares

HozzászólásSzerző: Naomi » pén. feb. 15, 2008 7:33 pm

Kép
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ares

HozzászólásSzerző: Naomi » pén. feb. 15, 2008 7:33 pm

Kép
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ares

HozzászólásSzerző: Naomi » pén. feb. 15, 2008 7:35 pm

Kép
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ares

HozzászólásSzerző: Pipi » szomb. feb. 16, 2008 12:30 am

Szia Noémi,
gyönyörûûûek, és milyen nagy már ez a Szergej. mekkora lesz, ha megnõ? Ares klasszikusan flegma, nagyon helyes.
velem nincs igazan semmi, sokat dolgozom, írnám a doktori munkámat, csak nagyon lusta vagyok rá. sok a mellékes dolog, amibõ pénz jön, úgyhogy inkább azt részesítem elõnyben, hogy most végre már lefizethessem a hitelemet a lakásra. kellene már egy ház. kerttel. elegem van már ebbõl a kis lakásbol. talán jövõre.
na megyek, álmos vagyok, mert nemrég ment el a szomszéd asszony, nálam várta meg a lakatost, mert kicsukta magát a lakásbol. ha holnap szép idõ lesz, kimegyek a hegyekbe, bár nem hiszem, mert ma havazott. már unom a telet. jo sízést, jelentkezz majd, ha megjöttél, puszillak, erika
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Ares

HozzászólásSzerző: Naomi » vas. feb. 17, 2008 2:21 pm

Szia Erika!

Voltunk síelni, de valami rettenet idõ volt. Úgy fújt a szél, hogy alig tudtunk síelni valamennyit, apa meg ideges lett tõle aztán viszonylag korán hazajöttünk. Pedig úgy örültem, hogy sütött a nap,de olyan szél fújt, hogy azt hittem kifolyik a szemem tõle. Mots meg fáj az egész arcom,remélem ennyitõl nem lehet arcüreggyulladást kapni.

Szergejrõl nem tudunk semmit, hogy mekkora lesz, mert az anyukájától már most majdnem hogy nagyobb, a testvérének kb. 2x-ese, de az biztos, hogy hatalmas lesz. Most van 1 aranyos képem Aresról, gyorsan fel is teszem:)

Puszi:N.
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Ares

HozzászólásSzerző: Naomi » vas. feb. 17, 2008 2:23 pm

Kép

Apa bebugyolálta a pokrócába, amikor TVztünk valamelyik este, mert ahogy kint volt,már remegett, olyan hideg volt.
Tûrte ezt is a kis bolond:) jót aludt végül:) Már így rendsteresítve lett neki az a régi pokróc, hogy legyen neki is külön, és azt szõrozze össze...
Avatar
Naomi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég